Chci pomoct s investováním

Investice

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fondu, dluhopisů nebo Crowdfundingových kampaní Bidli.

Jsme vašimi průvodci

Reference
Jiří H.
"Setkání s panem Máchou mi nejenom otevřelo cestu k diverzifikaci portfolia v podobě investic do drahých kovů, ale především a zejména mi bylo (a je) toto setkání impulsem ke studiu dílčích otázek v oblasti ekonomie a posunem mých horizontů v oblasti investování prostřednictvím vzájemného dialogu a hledání způsobů ochrany majetku v současném nestabilním světě s potenciálním výnosem. Oceňuji profesionální přístup pana Máchy, podtržený osobním přístupem založených na hodnotách, které nelze vyjádřit penězi, o to více jsou cenné. Jsem vděčný za možnost setkat se s panem Máchou na mé cestě investování." Děkuji
17. 09. 2021
Ivana N.
Pan Mario Škaloud mě kontaktoval a nabídl mi koupi dluhopisů. Nejsem moc důvěřivá a podobným nabídkám moc nevěřím. Přesto jsem přistoupila na schůzku, asi i proto, že jsem měla velice dobrou zkušenost s panem Horákem. Mohu zase jen chválit, pan Škaloud na mě udělal velice dobrý dojem, vysvětlil mi všechno velice podrobně a získal si mojí důvěru, proto jsme se nakonec na koupi dluhopisů domluvili. Má příjemné vystupování a velmi profesionální přístup. Jestli máte ve Vaší firmě více takových lidí, tak věřím, že se Vám bude dobře dařit.
15. 09. 2021
Petra F.
S jednáním pana Kužela jsem byla velice spokojená. Oceňuji flexibilitu, ochotu, profesionální jednání i lidský přístup. Velké plus přizpůsobení se našim časovým možnostem.
13. 09. 2021
Zdislava C.
Bych ráda svědčila o tom že p. Petr Kužel je velmi příjemný, zběhlý a nápomocný pán kdy se týče finanční věcí. Vzal ten potřebný čas mne explikovat ty různé možností, a pak mě nechal rozhodnout. Všechno šlo potom rychle a správně. Můžu doporučit.
11. 09. 2021
Vladimíra V.
Dobrý den pane Kužel, S Vašimi službami i přístupem k našim požadavkům jsem byla velice spokojena. S pozdravem
09. 09. 2021
Petr M.
Já jsem byl s vašimi službami a především s vaším velmi aktivním přístupem velmi spokojený. Ve spousta tématech jste mi „otevřel oči“, a přesně to jsem od Vás očekával. Pomohl jste mi nahlédnout do finančního světa jiným než tradičním a obvyklým pohledem “kolik jsem vydělal a kolik jsem utratil“ a ukázal jste mi nové možnosti jak pracovat s financemi. Vaše služby mohu jen doporučit každému potencionálnímu zájemci. Současně se těším na další spolupráci s Vámi a společností Bidli holding“ Přeji Vám pohodový den a mnoho spokojených klientů
09. 09. 2021
Michaela Č.
děkuji za Vaše profesionální služby v oblasti investičního poradenství. Váš skvělý přístup a přehled mě přesvědčil investovat právě prostřednictvím Bidli.
09. 09. 2021
Vladimír F.
Dobrý den, zasílám Vám hodnocení na vašeho specialistu pana Škalouda. S vystupováním pana Škalouda jsem byl spokojený. Všechny moje dotazy byly srozumitelně vysvětleny. Takže mi nezbývá, než pana Škalouda pochválit. S pozdravem Vladimír Falta
07. 09. 2021
Daniel J.
S panem Škardou jsme spolupracovali velice rádi. Jasně a srozumitelně nám vysvětlil všechny podmínky a okolnosti investice. Také nám vždy vyšel vstříc s naplánováním místa a času schůzky. Jsme moc rádi, že jsme naši životní investici realizovali právě s ním a budeme se těšit na další spolupráci.
06. 09. 2021
Radka F.
Dobrý den, Pan Škaloud mě oslovil s nabídkou investování a podle mého požadavku vybral vhodnou investici. Produkt mi zajistil a vysvětlil jeho fungování. S jeho osobní návštěvou a následným servisem jsem spokojená.
01. 09. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím