Chci pomoct s investováním

Investice

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fondu, dluhopisů nebo Crowdfundingových kampaní Bidli.

Jsme vašimi průvodci

Reference
Petr M.
Rád bych Vám poděkoval za velice profesionální přístup v rámci finančního poradenství. Vše funguje přesně tak, jak bylo dohodnuté. Určitě se na Vás znovu obrátím, při dalším investování.
25. 11. 2021
Jarmila H.
Pokud uvažujete o zhodnocení svých úspor, pana Pavla Máchu všem velmi doporučuji. Vždy jsem z investování měla obavy, měla jsem představu, že bych velmi riskovala a o peníze mohla přijít. Pan Mácha mi ale velmi srozumitelně a trpělivě vše vysvětlil. Doporučil co je nejlepší s minimálním riskem a maximálním zhodnocením i s investováním menších částek. Pokud nechcete vinou inflace o své naspořené peníze přijít, doporučuji se obrátit právě na pana Máchu. Budete v nejlepších rukách 😊 Děkuji
25. 11. 2021
Renata N.
Bidli doporučuji všem, kteří potřebují řešit finanční situaci a hypotéku. Vše proběhlo v příjemné atmosféře. Pan Pavel Mácha je velmi ochotný, přátelský, profesionální a vysvětlil mi vše ohledně investic a dluhopisů srozumitelně. Líbil se mi slušný i profesionální přístup a také to, že pan Mácha mi nechal dostatečný prostor a čas na svobodné rozhodnutí.
19. 11. 2021
Júlia L.
S prací pana Pavla Máchy jsem byla spokojena. Investice v jednoduchosti, ale odborně vysvětlil tak, aby to bylo pochopitelné. Všechno na čem jsme se domluvili platilo, domluva byla rychlá, zdvořilá a vše proběhlo k mé spokojenosti.
19. 11. 2021
Marek R.
Pan Jakub Škarda mě mile překvapil ve znalostech finančního trhu a to zejména v oblasti investic. V této těžké době mě dokázal seznámit s riziky a kam bezpečně investovat mé volné finanční prostředky. Doporučuji konzultaci a třeba vám pomůže stejně tak dobře jako mě.
26. 10. 2021
Ondřej M.
Rád bych tímto poděkoval panu Škardovi za zasvěcení do problematiky investic, a především pak za jeho trpělivost a profesionální přístup. Zprvu jsem byl k možnosti investování skeptický. Byl jsem přesvědčen, že vzhledem k mým příjmům a finanční situaci jsou investiční produkty mimo moje možnosti. Nyní jsem rád, že mi otevřel oči a těším se na další spolupráci.
26. 10. 2021
Michal B.
Chtěl bych tímto emailem poděkovat panu Škardovi za ucelenou informaci o Vašich finančních produktech, které pro nás malé investory jsou nepostradatelné při výběru výhodných investic, děkuji Bošina
26. 10. 2021
Tomáš D.
S panem Šindlerem jsem byl ve všech ohledech spokojen. Oceňuji profesionální a příjemný přístup. Všechny mé dotazy byly zodpovězeny a po konzultaci s mým finančním poradcem jsem se rozhodl investovat do BIDLI dluhopisu. Všem mohu jeho služby jen doporučit. Dr. Tomas Dvorak
22. 10. 2021
Martin S.
Spolupráci s panem Škardou hodnotím velmi dobře. Vše probíhalo rychle, informace o produktech byly dostatečně podrobné a bylo vidět, že pan Škarda má v oblasti investic velký přehled. Velmi jsme ocenil věcné jednání, které vedlo rychle k produktům a řešením , které jsem potřeboval a nikoli těch, které "bych měl potřebovat", jak se mi často u jiných poradců stávalo.
14. 10. 2021
Petra S.
Děkuji za vzdělávání v oboru investováni. Vaše rozsáhlé znalosti jsou mi přínosem a společně s Vaší profesionální službou mi vydělávají hezké peníze. Rada se na Vás obracím, je to vždy milé setkání/rozhovor.
13. 10. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím