Už od roku 1999 pomáhám klientům nejen s pořízením jejich vysněného bydlení. Práce se mi stala koníčkem. Z pozice regionálního manažera dnes pomáhám nejen klientům, ale i kolegům v týmu. Troufám si říct, že zraji jako víno, které mám tolik rád a je mým velkým koníčkem. Klientům se věnuji se stejnou pečlivostí a zájmem. Buduji dlouholeté vztahy a těším se důvěře klientů díky porozumění jejich potřebám. Věřím, že každá i zdánlivě neřešitelná situace má řešení a nikdy mě nepřestane bavit je hledat.

Reference
Vojtěch Müller
Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Předešlému za jeho profesionální práci při koupi našeho bytu a velmi přátelský přístup. Případ nebyl zcela jednoduchý, ale pan Předešlý nás případem provedl a neustále měl snahu hledat optimální řešení s ohledem na naše zadání. Velice oceňuji zejména jeho pomoc při jednání s realitní kanceláří, přes kterou jsme byt kupovali. Na práci pana Předešlého je znát, že ji dělá dlouho, má potřebné zkušenosti a spokojenost klienta je pro něj na prvním místě. Ani větší vzdálenost nebyla pro pana Předešlého žádný problém. A navíc dělá skvělé víno! Mohu vřele doporučit jak práci pana Předešlého, tak i plody jeho koníčku vinaření 😉.
16. 03. 2021
Jan Bradáč
Dobrý den, s panem Předešlým spolupracujeme už delší dobu a s jeho službami jsme nadmíru spokojeni. Vždy oceňujeme především velmi pružnou domluvu, vysvětlení navrženého řešení a následného průběhu. Přátelské vystupování a ochotný přístup je u něj samozřejmostí. V budoucnu jeho služeb rádi opětovně využijeme. Vřele doporučujeme! Bradáčovi
10. 03. 2021
Lucie Horáková
S panem Předešlým jsme se setkali při zařizování hypotéky pro stavbu rodinného domu. Od začátku je naše spolupráce naprosto bezproblémová, jednání pana Předešlého je vždy velmi vstřícné a rychlé. Lucie H.
24. 11. 2020
Martina Pecová
Dobrý den, ráda bych napsala pár slov ke spolupráci s panem Předešlým. S panem Předešlým spolupracujeme řadu let. Za tuto dobu je naši rodině vždy ochotně nápomocný. Nikdy nás neodmítne a vždy správně a nenásilně navede. Ve spolupráci s panem Předešlým jsme řešili financování při koupi bytu, pojištění nemovitosti, stavební spoření pro děti, prodej garáže a v poslední době financování stavby našeho rodinného domu. Služeb pana Předešlého si velice vážíme a těšíme se na další naši spolupráci!
16. 11. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím