Jmenuji se Eva Gajdošová. V bankovnictví působím více jak 8 let. Věřím, že díky mému profesionálnímu přístupu společně dojdeme co nejdříve a za těch nejlepších podmínek k Vašemu vysněnému bydlení.

Reference
Radek Kašpar
Dobrý den, s pí Gajdošovou byla perfektní domluva, vysoce profesionální a vždy se snažila vyjít vstříc. Doporučuji.
03. 03. 2021
Lucie Melníková
Skvela spoluprace s Ing. Evou Gajdošovou, profesionalni servis, uprimna ochota a pomoc i nad ramec sluzeb. Velka spokojenost a mohu vrele doporucit!
07. 01. 2021
Petr Krov
Chtěl bych poděkovat pí. Evě Gajdošové za její rychlost a pomoc s financováním díky, které nyní bydlím! Mohu doporučit, jelikož jako jediná z 20 poradců vyřešila průchozí cestu.. Děkuji Petr K.
06. 01. 2021
Petr Šváb
Přes realitní kancelář BIDLI jsme kupovali byt. Jelikož byl byt po velkém dlužníkovi měli jsme z toho obavy, ale pan Pelc a paní Gajdošová nám byli ve všem velmi nápomocni a s jejich službami jsme byli maximálně spokojeni. Patří jim velké díky. Švábovi
21. 12. 2020
Andrea Čierniková
Velký dík Evě Gajdošové za její profesionální přístup, flexibilitu a řešení financování výstavby našeho RD. Mohu jen doporučit.
14. 12. 2020
Markéta Štanclová
S financovanim rekonstrukce bytu nam pomahala pani Gajdosova. Byla rychla, pecliva, vse vysvetlila a cerpani uveru tak bylo bez jedineho problemu. Doporucuji!
07. 12. 2020
Jakub Pešek
Profesionalita a rychlost paní Gajdošové nám pomohla získat nemovitost o kterou byl enormní zájem. Tímto velice děkujeme za veškerou pomoc a flexibilitu.
07. 12. 2020
Irena Pecherová
"Moc děkuji paní Gajdošové za perfektní vyřízení hypotéky. Se vším nám poradila doporučuji na %"
03. 12. 2020
Tomáš Kobera
Paní Gajdošová mi zařídila úvěr bez problémů a s profesionálním přístupem. Její služby mohu jen doporučit.
02. 12. 2020
Tomáš Ludvík
Chtěl bych poděkovat paní Gajdošové za profesionální přístup, za to, že našla způsob jakým jsme mohli financovat koupi pozemku na stavbu domu. Ještě jednou moc děkuji. Tomáš Ludvík
20. 11. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím