Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Kouzelný byt s arkýřem na Smíchově

15000 Praha 5, Smíchov

 

od 30 159 Kč / měs.

13 400 000 Kč
Spočítat

Velikost bytu se pyšní až 120m2. Ukrývá se v nich obývací část, do které je možné vstoupit ze dvou chodeb. Jasným klenotem tohoto bytu se stal vedlejší pokoj s arkýřem. Dispozice 3+1 nabízí dostatek prostoru nejen pro představivost. Začít můžete v samostatné kuchyni s komorou, v koupelně s vanou, samostatným wc, šatnou, balkonem a prostorném sklepu. Navíc jsou zde zachovány původní parkety. Byt se nachází ve 3.patře s výtahem, což u těchto staveb není běžné a zároveň nikterak nezasahuje do architektury této budovy. Také k němu náleží podíly společného dvora. Jelikož se byt nachází v památkové rezervaci, na nová okna, která budou splňovat normy jsou vyčleněny finance od SVJ. Kromě skvělé dispozice byt nabízí také výbornou jihozápadní orientaci do dvora a vedlejší ulice.
Do vyjádření k energetickému štítku uvádíme třídu G.

Rozvíjející se avšak zachovalá čtvrť Smíchova je centrum obchodu, kde se na ulicích střídají honosné kancelářské budovy a umělecké prostory v přestavěných továrnách. Prostory v MeetFactory jsou dějištěm současných výstav, divadelních vystoupení a koncertů, kde probíhají koncerty známých jmen a na Smíchovské náplavce probíhají festivaly jídla. Zdejší komunita se začala přetvářet s místním rozvojem jen k lepšímu. V plánu je dokonce developerský projekt blízko autobusového nádraží. Ze zastávky Na Knížecí se pohodlně dostanete skvělou procházkou na Dívčí Hrady, ze kterých je rozmanitý výhled na Prahu. Než bychom se vzdalovali od centra, díky poloze bytu se Vám každý den naskytne úchvatný pohled na Vyšehrad a Nové Město.
Protáhnout se můžete procházkou na Císařskou louku nebo Dětský ostrov. Pouze procházkami to končit nemusí. Pro náročnější sportovce je k dispozici veslařský a golfový klub a kromě automobilu si poblíž můžete zaparkovat i svou jachtu.

ID zakázky 196976
Aktualizace 19.08.2021
Dispozice 3+1
Stav objektu dobrý
Vlastnictví osobní
Podlahová plocha 120

Máte o nabídku zájem?

Nikola Greguš

Pro někoho může být koupě nebo prodej velmi náročný, a proto se považuji za přidanou hodnotu v onom rozhodování a následném životním kroku. Ačkoli jsem splnila zkoušky Asociace Realitních kanceláří České republiky, neustále na sobě pracuji. Moje nevyčerpatelná energie a pozitivní přístup vede právě k cestám spokojených klientů. Ať už se jedná o dům jako z pohádky, chatu nebo byt, každá nemovitost má svůj příběh. Díky Vám se mohu podílet na tvorbě dalších šťastných příběhů.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Kamil Knotek
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Kamil Knotek

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím