Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Prodej bytu 3.02, 4+kk, 3NP, už. plocha 118,28 m2, terasa 15,66 m2, sklep. Praha Hostivař

10200 Praha 10, Hostivař

 

od 26 220 Kč / měs.

11 650 000 Kč
Spočítat

V rámci nového "Projektu" Byty Brejchovna si Vám dovolujeme nabídnout osm nových bytových jednotek s dispozicí 1+kk, 3+kk nebo 4+kk. Většina našich bytů má lodžii, terasu nebo předzahrádku, vyjma dvou bytů 1kk. V ceně bytu je zahrnuta sklepní kóje v přízemí domu.

Jednotka označená jako 3.02 o dispozici 4+kk, s výměrou 118,28 m2, terasou 15,66 m2 nabízí jihovýchodní orientaci a tím pádem dostatek světla po celý den. Dispozičně se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem (33,48 m2), prostorné chodby (13,30 m2), tří ložnic (16,01 m2, 12,14 m2 a 13,55 m2), dvou koupelen (4,08 m2 a 4,89 m2), samostatné toalety (1,92 m2) a terasy.

Novostavba domu ze železobetonové, částečně vyzdívané konstrukce, zateplená minerální vatou a osazená plastohliníkovými okny s trojsklem vytváří úsporný energetický celek třídy B. Budova bude mít celkem 1PP a 3NP s částečně obytným podkrovím..
V ceně bytu jsou zahrnuty veškeré rozvody, omítky, povrchy, obklady, dveře, sanita, příprava pro kuchyňskou linku a elektrické venkovní screenové rolety. Bližší informace o standardu naleznete na webových stránkách projektu.

ID zakázky 191821
Aktualizace 24.05.2021
Dispozice 4+kk
Stav objektu ve výstavbě (hrubá stavba)
Vlastnictví osobní
Podlahová plocha 118

Máte o nabídku zájem?

Ellen Dalessi

Na realitním trhu se pohybuji už několik let a působím jako průvodce nemovitostí v Bidli. Snažím se být klientům všestranně nápomocná, vyhovět veškerým požadavkům a nabízet i dodatkové produkty Bidli což je přidaná hodnota moji práce. Účastním se odborných školení a přednášek abych mohla klientům neustále prezentovat nové aktuální informace a nespočet služeb, které Bidli nabízí, jako poradenství, investice atd. Ráda bych se v budoucnu zaměřila na development čili výstavu a prodej investičních projektů. Jsem hrdá na to, že mohu propagovat a zastupovat Bidli, jednu z největších realitních kanceláři v ČR.Mým přáním je spokojený klient, který mě rád doporučí dál.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Reference
L. M.
Veškerá jednání, ohledně koupě bytové jednotky, s paní Dalessi byly na férové a solidní (lidské) úrovni, což u realitního makléře velmi oceňuji. Na dodatečné dotazy reagovala vždy okamžitě a věcně.
09. 02. 2021
Helena Zítková
Při koupi bytu v realitní kanceláři Bidli byla mou průvodkyní paní Ellen Dalessi, které děkuji za opravdu profesionální makléřskou práci. Její jednání bylo příjemné, vstřícné, ochotně reagovala na mé dotazy a přání, vždy mi dobře poradila. Když jsem se dostala do období pochybností o správnosti svého rozhodnutí stěhovat se, byla mi i psychologickou oporou. Velice si paní Dalessi vážím jako osobnosti a přeji jí hodně úspěchů.
01. 02. 2021
Michal Wimmer
Líbil se mi styl komunikace i způsob jakým byla nemovitost předvedena a že jsme dostali desky s vytištěnými informacemi. I když jsme si nakonec vybrali "jen" pozemek nikoli postaveny dům.
26. 01. 2021
Jaroslav Mikolašek
Na pana Münzberga a s ním spolupracující paní Dalessi reference rád poskytnu. Pan Münzberg naši spolupráci zastřešuje, paní Dalessi funguje jako realitní makléř. Oba zmínění přistoupili k naší spolupráci nesmírně zodpovědně a svědomitě. Na začátku projektu si velmi pečlivě nastudovali náš projekt – jeho historii a prvky, které ho formovaly i jeho současný status. Paní Dalessi tak již během prvních prohlídek dokázala našim klientům poskytnout zcela komplexní přehled a informace, které šly v mnoha případech i nad rámec toho, co klienti očekávali. Na klienty pak takové prohlídky působily profesionálně s puncem důvěryhodnosti. Vedle prodeje našich domů pak paní Dalessi velmi citlivě nabízela i služby Bidli a to v případech, kdy tyto klient opravdu potřebovat; její prezentace tak nepůsobila jako vnucování dalších produktů, ale jako kvalitní služba, jejímž cílem je pomoc klientovi. Obdivuhodnou vstřícnost ke klientům jsem pak vnímal jako takovou třešničku na dortu, která naši spolupráci příjemně dochutila… Budu moc rád, když s takovýmito profesionály budu moci i nadále spolupracovat.
14. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím