Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Prodej novostavby bytu o velikosti 2 +kk o podlahové ploše 54,20 m2

16100 Praha 6, Ruzyně

 

od 19 647 Kč / měs.

7 200 000 Kč
Spočítat

Exkluzivně nabízíme byt 2+kk o celkové výměře 54,5 m2 + 10,3 m2 balkon, umístěný v 1. nadzemním podlaží domu, v developerském projektu Rezidence u Šárky od FINEPU. Orientace bytu je na západ .

Výborná dopravní dostupnost, v přímé blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost včetně škol, školek, lékařů, obchodů a restaurací - jen 5 min. obchodní centrum Šestka. V docházkové vzdálenosti je možnost k relaxaci a sportu - v přírodní rezervaci "Divoká Šárka" a oblíbené koupaliště Džbán. Díky blízké stanici metra Veleslavín se dostanete na Václavské náměstí do 30 minut.
Lokalita je vhodná jak k vlastnímu bydlení, tak i za účelem pronajímání.

Bytový dům je aktuálně ve výstavbě a proto je stále možné nechat si jej upravit dle vlastních požadavků. Dokončení v říjnu 2023.

Odstupné ve výši 3.396.473,-Kč
Doplatek ve výši 3.803.527,-Kč .

ID zakázky 198450
Aktualizace 19.11.2021
Dispozice 2+kk
Stav objektu novostavba
Vlastnictví osobní
Podlahová plocha 54

Máte o nabídku zájem?

Eduard Gan

Jsem průvodcem a mým cílem je být úspěšným a nezávislým profesionálem v oboru prodeje nemovitostí. Baví mě pracovat na realitním trhu, který vyžaduje rychlost, frekvenci a odezvu. Poctivost cen a přání lidí musí být doprovázeno profesionalitou a znalostí trhu. Dobrý výsledek je dobře vypočítaná věc.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Reference
Nikolaj Turenkov
Chtěli bychom vám vyjádřit velké poděkování za velice profesionální jednání při prodeji našeho bytu. Byt, který byl naprosto perfektně vámi připravený, se prodal během jednoho týdně. Kdykoliv se na vás s důvěrou rádi obrátíme.
22. 06. 2021
Larisa Lezhneva
Děkuju vam za vaši dobrou práci od začátku do konce při doprovázení našeho prodeje bytů. Byla jsem klidna a sebevědoma v úspěšné řešení všech okamžiků souvisejících s prodejem. Přeji vám do budoucna vynikající prodej, doporučím vás jako talentovaného makléře, který najde společný jazyk s lidmi, a kompetentně vyřeší všechny otázky své práce.
20. 06. 2021
Dušan Kusko
Vážení, dovolte mi vyjádřit touto formou spokojenost s příkladně profesionálním přístupem pánů Petra Vyšína a Eduarda Gana při prodeji našeho bytu v Šestajovicích. Byli jsme nadmíru spokojeni s jejich službami, jsme připraveni je v případě potřeby opět využít a vřele je budeme doporučovat. Pochopitelně výše uvedené platí rovněž pro bidli.cz.
23. 03. 2021
Pavla Voláčková
Ráda bych poděkovala panu Vyšínovi a panu Ganovi za bezproblémový průběh koupě a převodu bytu. Cením si také následné možnosti doporučení výhodného pojištění nemovitosti od Bidli. Ne každá RK postupuje takto seriózně od začátku prodeje až do předání nemovitosti.
22. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím