Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Prodej pole

53803 Rozhovice (okres Chrudim)

 

od 5 064 Kč / měs.

2 250 000 Kč
Spočítat

Prodej orné půdy o ploše 45.665 m2 v katastru obce Rozhovice. Pole jsou propachtovaná zemědělskému družstvu. Vhodné jako dlouhodobá investice.

ID zakázky 192623
Aktualizace 16.06.2021

Máte o nabídku zájem?

Luďka Staříková

Mou prioritou je spolupracovat se společností, která má dobré jméno, protože i já pracuji vždy tak, aby za mým jménem byly jen solidní výsledky. Proto Luďka Staříková a Bidli.
Představím Vám možnosti spolupráce a Vy rozhodnete, jakou cestou ke koupi nebo prodeji Vaší nemovitosti se vydáme. Mým zájmem je spokojenost všech zúčastněných stran.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Michal Zelenka
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Michal Zelenka

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Podobné nabídky

Našli jsme pro vás 0 nemovitostí
Reference
Luďka Tomešová
Dobrý den, paní Staříková, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování prodeje našeho pozemku. Vážím si Vaší trpělivosti při našich nestandardních požadavcích a za profesionální přístup, který jste nesčetněkrát, v rámci prodeje, projevila. Určitě nebudu váhat se na Vás znovu obrátit a už nyní společnost Bidli samozřejmě všude doporučuji. S pozdravem a přáním hezkého dne Luďka T
18. 03. 2021
Hana Ing. Foktová
Dobrý den, paní Staříková, chci Vám tímto vyjádřit poděkování za perfektně odvedenou práci na zakázce uvedené výše. A nejen to. Způsob, jakým jste řešila velmi nepříjemné problémy s prvním zákazníkem, byl vysoce profesionální, a přitom klidný, rozvážný, s jasným stanoviskem odborníka, který umí a je na úrovni. Obdivuji soustředěnost, přehled v postupech, návazných úkonech, neustálou péči a dohled nad plynulostí průběhů operací. K tomu všemu laskavý přístup k účastníkům řízení. Ráda jsem Vás poznala. Jsem Vám vděčná za pomoc a zdárný průběh i zakončení pro mě zásadního rozhodnutí. Přeji Vám štěstí a pohodu v soukromí i v zaměstnání. A společnosti BIDLI jen samé takové vynikající zaměstnance jako jste Vy. Vše nejlepší. Ing. Hana F
17. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím