Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Prodej pozemku pro bydlení Kněževes, okr. Praha-západ

Kněževes (okres Praha-západ)

 

od 23 Kč / měs.

8 300 Kč
Spočítat

Nedaleko Letiště Václava Havla v Praze - Ruzyni v obci Kněževes prodáváme pozemek pro bydlení, který je nyní hospodářsky využívaný pro chov drobného zvířectva. Geometrickým plánem je vymezen obdélníkový pozemek o výměře 894 m2. Nutno bude napojit inženýrské sítě od komunikace v ulici U Zbrojnice a také vybudovat sjezd z této ulice přímo k pozemku. Samotný pozemek je rovinatý a je vhodný pro výstavbu rodinného domu. Navíc se v okolí pozemku nachází několik menších bytových domů a tak lze předpokládat i možnou výstavbu takového menšího bytového domu.
Jde o klidné bydlení mezi starými hospodářskými statky s kouzlem vesnice a přitom na dohled Prahy. V lokalitě se budou takto prodávat pozemky dva a je nutná součinnost obou nových vlastníků na vybudování příjezdu k pozemkům a společné napojení na vodovod a kanalizaci.
V územním plánu jde o lokalitu smíšenou obytnou venkovskou.

ID zakázky 177084
Aktualizace 29.04.2021

Máte o nabídku zájem?

Pavel Dufek

Mojí vizí je tzv. “páchání dobra” na realitním trhu. V realitách působím již od roku 2004. Pomáhám lidem k nákupu, prodeji, nájmu nebo investici do nemovitostí a to pomocí uceleného systému práce. Pro je to tak klienta komplexní realitní služba.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Podobné nabídky

Našli jsme pro vás 0 nemovitostí
Reference
Michal Gurka
S Bidli jsme byli velice spokojeni. Nemovitost jsme prodali za cenu, kterou jsme si stanovili a navíc vše proběhlo velice rychle. Pan Dufek odvedl skvělou práci. Bidli bych určitě doporučil.
12. 04. 2021
Lukáš Duchoslav
Děkuji panu Dufkovi za profesionální pomoc při vyhledání bytu ke koupi. Pomohl mi byt najít a zafinancovat nákup. Také dohlédl na veškeré právní záležitosti. Vřele doporučuji
15. 03. 2021
Michal Plecha
Vážený pane Dufku, chtěl bych vám vyjádřit velké poděkování za velice profesionální jednání při prodeji mého bytu. Byt, který byl naprosto perfektně vámi připravený se prodal během jediného dne. Kdykoliv se na vás s důvěrou rád obrátím.
15. 03. 2021
jiřina Petrovová
Vážený pane Dufek, chtěla bych Vám poděkovat za Vaši pomoc a spolupráci při prodeji bytu. Byl jste vždy perfektně připravený a jednání s klienty probíhalo v klidu a v pohodě, jednal a vystupoval jste vždy jako profesionál i spolu s Vašim fotografickým týmem. Vždy jste byl milý a ochotný , a byla radost s Vámi pracovat. Kdybych Vás měla ohodnotit, dala bych Vám jedničku s hvězdičkou. Ještě jednou Vám veliké poděkování.
11. 01. 2021
Bohumila Ráčková
Spolupráce s panem Pavlem Dufkem byla excelentní. Velmi oceňujeme vysokou profesionalitu, úroveň vystupování a spolehlivost.
17. 12. 2020
Michal Boška
„Děkuji panu Dufkovi za rychlý a profesionální prodej mého bytu. Byl jsem příjemně překvapený za konečnou kupní cenu, za kterou pan Dufek tento byt prodal. Vřele jej můžu doporučit pro prodej nemovitostí i ostatním.“
30. 11. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím