Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Prodej rodinného domu s užitnou plochou 621 m2

69002 Břeclav

 

od 43 632 Kč / měs.

15 990 000 Kč
Spočítat

Exklusivně nabízíme prodej RD v samotném centru Břeclavi. Jedná se o dvoupodlažní cihlový dům se dvěma nebytovými prostory v přízemí a velkým bytem 4+1 v prvním patře. V přední části je prodejna o velikosti 140 m² s kanceláří, skladem, sociálním zázemím, a vlastním parkovištěm pro 4 auta. Ve dvoře pak další dvě kanceláře o velikosti 79 m2 s kuchyňkou, sociálním zázemím a dvěma sklady (garážemi). Dům je celý podsklepen a v jeho části se nachází kuchyňka se sprchovým koutem, samostatné WC a ostatní místnosti jsou využívány jako sklady se zázemím. V 1. patře se nachází bytová jednotka o dispozicích 4+1 a veliko153 m². Skládá se z prostorného obývacího pokoje, kuchyně s jídelnou, dvou samostatných pokojů, koupelny se sprchovým koutem, samostatným WC a technickým koutem s plynovým kotlem. Na půdě lze vybudovat další jednu, nebo více bytových jednotek. Jedná se o zajímavou investiční příležitost. Dům je ve velmi dobrém technickém stavu bez nutnosti dalších úprav. Více informací u makléře.

ID zakázky 201319
Aktualizace 20.12.2021
Druh objektu cihlová nebo skeletová
Stav objektu velmi dobrý
Užitná plocha 481
Poloha objektu rohový

Máte o nabídku zájem?

Tomáš Salák

Jmenuji se Ing.Tomáš Salák a obchodu se věnuji přes 25 let. Jako průvodce Bidli Reality se specializuji na prodej pozemků, bytů a rodinných domů v Brně a okolí. Svou práci vykonávám poctivě, svědomitě a vždy mi jde o spokojeného klienta na konci prodeje. Mé obchodní krédo je rychlost, profesionalita a čestné jednání. Přesvědčte se sami.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Podobné nabídky

Našli jsme pro vás 0 nemovitostí
Reference
Eliška Žaludková
Dobrý den pane Salák, ráda bych Vám alespoň touto cestou chtěla poděkovat za profesionálně a rychle provedenou transakci, resp. prodej bytu v Brně - Líšni. Moc ráda se na Vás obrátím při dalších transakcích a mile ráda Vás s Vašim svolením doporučím svým přátelům a známým. Přeji Vám i Vašim blízkým hodně štěstí a pracovních úspěchů v letošním i dalších letech. Eliška Žaludková
11. 01. 2022
Lucie Matušková
Dobrý den Tímto bych Vám chtěla poděkovat za profesionální přístup a zodpovězení každého mého dotazu. Byla jsem spokojena. Děkuju Matušková
05. 01. 2022
Barbora Sýkorová
Dobrý večer, prodej nemovitosti ve Vojkovicích proběhl v krátké době ke spokojenosti obou stran. Přístup ze strany RK byl na dobré a odborné úrovni. Sýkorová
17. 12. 2021
Rostislav Kovařík
Dobrý den pane Salák, Moc děkuji za perfektní a profesionální přístup před i během úspěšného prodeje našeho RD ve Vojkovicích. S pozdravem Rostislav Kovařík
15. 12. 2021
Martina Pokorná
Obrovská spokojenost s profesionálnim a lidským přístupem realitniho makléře pana Tomáše Saláka při prodeji RD ve Střížově. Vše, počínaje prohlídkami domu, následně prodejem nemovitosti, smlouvami, vkladem do katastru nemovitostí, převodem finančních prostředků na účet, proběhlo naprosto bez problémů a bez starostí. Služby pana Tomáše Saláka všem doporučuji a panu Salákovi ještě jednou velice děkuji.
15. 12. 2021
Martin Svoboda
Společně s přítelkyní jsme byli jak s Vámi tak se službami, které jste poskytl maximálně spokojeni. Líbilo se nám rychlé a profesionální jednání související jednak s nafocením bytu ale i s následnou inzercí. Navíc Vaše zkušenosti a znalosti v oboru nám pomohly k mnohem vyšší prodejní cenně, než kterou jsme byli ochotni podstoupit. Jsme velice rádi, že jste nám byl doporučen a moc si spolupráci s Vámi vážíme. Ještě jednou děkujeme za celý obchod.
28. 06. 2021
Marie Knihařová
Za naši rodinu K. Vám chci poděkovat za práci, kterou jste pro nás udělal. Musíme smeknout před vaší ochotou, která byla od vás příkladná a ve vaší profesi né vždy samozřejmá. Celým obchodem od prvního až po poslední setkání jsme cítili jistotu a dobrý pocit, což značí perfektní a profesionální přístup z vaší strany. Dále bych chtěl vyzdvihnout komunikaci během obchodu, která byla vždy včasná, věcná a srozumitelná. Přijměte prosím od nás poděkování a pro vás a vaší rodinu příjemně a pohodově prožité svátky.
23. 12. 2020
Lukáš Viskot
Dobrý den, děkujeme za provedení celým procesem koupě rodinného domu v Kučerově. Kladně hodnotíme ochotu vše vysvětlit a přizpůsobit termíny, jak prohlídky, tak podpisu smluv, našim časovým možnostem. Vždy to nebylo jednoduché, jak z naší strany, tak ze strany prodávajícího a vyskytly se i nějaké komplikace, vše se ale podařilo vyřešit a dotáhnout do konce :-) Děkujeme také za zprostředkování finančního poradenství a celkovou profesionalitu pana Ing. Hökla. Mějte se hezky, s pozdravem Michaela Humplíková
22. 06. 2020
Lukáš Dvořák
Se službami bidli jsme byli spokojeni již od prvního kontaktu. Na jakékoliv naše dotazy reagovali ihned a byli velmi vstřícní. Oceňujeme přátelský přístup a mezioborovou spolupráci. Díky bidli jsme získali naše vysněné bydleni a hypotéku, kterou si můžeme dovolit. Děkujeme a určitě vás budeme doporučovat! Spokojeni klienti, Dvořákovi.
29. 04. 2020
Iva Chytilová
Mnohokrát Vám děkuji za profesionální spolupráci, ochotu a vstřícnost. I přes komplikace spojené se schválením právního úkonu soudem vše proběhlo zcela bezproblémově. Oceňuji Vaši serioznost a osobní přístup.
09. 04. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím