Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Prodej rodinného domu v klidné části Hostivaře 159m2 + terasa 20m2

10200 Praha 10, Hostivař

 

od 28 643 Kč / měs.

10 497 000 Kč
Spočítat

Prodáváme rodinný dům s terasou 20,7 m2.

Rodinný dům připravený na kompletní rekonstrukci. Veškeré bourací práce jsou dokončeny. Střecha je nová. Stačí popustit uzdu vaší fantazii (nebo vašeho architekta) a začít stavět příčky. Majitel k domu dodává projekt na rekonstrukci s cenovým odhadem max 3.500.000Kč (tj. 2.700.000,- Kč rekonstrukce + 30% rezerva). A přidává i platné stavební povolení na tento projekt.

Dům je v Hostivaři v klidné části města, obklopený zelení, kousek do přírody k Hostivařskému lesoparku, kousek na koupání k Hostivařské přehradě. Rychlá dostupnost do centra města tramvají, autobusem či vlakem (včetně nočních spojů).
Dům má poctivé stěny, zrekonstruovanou střechu a nová střešní okna.
Dům je navržený jako 4+kk s terasou a sklepem. V prvním podlaží může být prostorný obývák s kuchyní (37,5 m2), ložnice (11,9 m2), komora (1,7 m2), samostatný záchod a koupelna s dalším záchodem. Ve druhém podlaží pak mohou být dva pokoje (29,6 m2) a (16,8 m2), půdní prostor pro odkládání věcí (12,7 m2) a další koupelna se záchodem. Dům má navrženu terasu (20,7 m2). A dům disponuje sklepem (16,6 m2), který má potenciál na to ho předělat i na další samostatný pokoj. A zvýšit tak dispozici na 5+kk. Taktéž můžete prostory na pokoje nedělit a získat tak tři obrovské plochy přes celé patro (48,9m2 + 19,18m2 a 72,4 m2).
Před domem zaparkujete 2 až 3 auta.

V inzerátu jsou použity vizualizace dle projektu rekonstrukce.

ID zakázky 198777
Aktualizace 10.11.2021
Druh objektu cihlová nebo skeletová
Stav objektu před rekonstrukcí
Užitná plocha 159
Poloha objektu rohový

Máte o nabídku zájem?

Pavel Černý

Provedu vás procesem prodeje nemovitosti od začátku až do konce. Moje hodnoty jsou upřímnost, vstřícnost a jednoduchost.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Renata Březinová
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Renata Březinová

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím