Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Prodej, zemědělské usedlosti 1943 m2, pozemek 8133 m2, Kravaře, okres Česká Lípa

47103 Kravaře (okres Česká Lípa)

 

od 9 205 Kč / měs.

4 090 000 Kč
Spočítat

Do prodeje vám přináším zajímavou nemovitost k mnoha způsobu využití.

Chtěl bych vám představit bývalou zemědělskou usedlost, malebné části Kravaře na českolipsku.
Tento objekt dlouhá léta firmě sloužil jako kravín a prasečák s velmi prostornou skladovací halou.
Poté nějaký čas zde byla zřízena místní pila, která měla k dispozici dostatek prostoru pro uskladnění všech strojů pro práci s dřevem a dalšího potřebného materiálu pro tento obor.
Výhodou pro ty, kterým by nestačila tato usedlost velikostně? Je dost možné využití, pronajmout si navazující louky kolem celého bývalého statku.

Celkový pozemek tvoří funkční celek a má úžasných, dostačujících 8.133 m2, kde na tom to pozemku jsou umístěny dvě stavby.

První hlavní stavba o zastavěné ploše cca 1204 m2, která je do patra nabízí různé možnosti v podnikání.
Byla zde před nějakými 10 lety měněna nová střešní krytina ze 3/4, zbylá část střechy tedy 1/3 není dokončena.
Do budovy je zaveden elektrický proud, včetně vody.
Celkově budova je určena k větší rekonstrukci vzhledem k stáří a užívání po celá léta provozu.
Důležitá informace k této budově je, že začátek 1/3 budovy je umístěna na pronajatém pozemku za roční symbolickou cenu.

Dále zde máte k dispozici vedle hlavní budovy prostornou halu 15x48 o zastavěné ploše 739 m2, která momentálně slouží pro uskladnění balíků sena. Samozřejmě tady se nabízí mnoho dalších jiných využití.

Osobně si dokážu celou usedlost představit - přebudovat na nějaký ranč s ustájeními pro koně.
Samozřejmě možností, jak uchopit využití celé usedlosti je určitě několik a bude záležet na konkrétním zájemci, který ať už bude ze zemědělského odvětví nebo prostě nadšenec, který toto místo utvoří ke své podnikatelské činnosti a obrazu svému.

Každopádně možnosti tu jsou a proto vám navrhuji ať se na to přijdete podívat osobně.

Prohlídkový den je naplánován na 11.06.2021 od 15:30 do 18:00 Hod

Budu se na vás těšit

ID zakázky 196169
Aktualizace 19.05.2021

Máte o nabídku zájem?

Jan Bartoš

V realitním světě se chci na té nejvyšší úrovni postarat o klienty, kteří chtějí prodat svou nemovitost a samozřejmě i o ty co chtějí najít své vysněné bydlení. A pro takové lidi tady jsem. Do roku 2014 jsem byl profesionální sportovec a měl jsem jen ty nejvyší cíle ve sportu, nyní je mám tady v Bidli.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Vít Boček
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Vít Boček

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Podobné nabídky

Našli jsme pro vás 0 nemovitostí
Reference
Dana Ulmanová
Děkuji panu Bartošovi i p. Nachlingerovi za vstřícný přístup a trpělivost. Konečný výsledek je fantastický. Doporučuji.
11. 06. 2021
MAKLER SERVICE REALITY s.r.o.
Oceňujeme profesionální přístup pana Bartoše při náročném prodeji nemovitosti v Teplicích. Součástí byla výborná prezentace domu, organizace jednotlivých prohlídek, několik složitých jednání s investory, úpravy kupní smlouvy dle přání investora i prodávajícího a následné řádné předání nemovitosti novým majitelům. Jeho služby můžeme vřele doporučit.
15. 03. 2021
Věra Drahošová
Chtěla bych poděkovat za přístup při prodeji zahrádky mojí maminky panu Bartošovi, byl vždy příjemný a se vším ochotně poradil. Velmi ráda doporučím jeho služby a při dalším případném prodeji se na něj s důvěrou obrátím.
14. 03. 2021
Alena Kubová
Chtěla bych poděkovat za velmi profesionální a rychlé vyřízení prodeje naší nemovitosti panu Janu Bartošovi. Díky němu jsme se nemuseli o nic starat (vč. přepisů u všech dodavatelů, atd.) Je velmi spolehlivý a vstřícný. Děkujeme
10. 03. 2021
Libor Kasarda
S panem Bartošem jsem řešil dvě zakázky, prodával jsem i nakupoval. Vše rychle vyřízené, bez starostí. Spolupráci mohu jen doporučit .
25. 02. 2021
Vilém Anzenbacher
Skvělá zkušenost, zejména s panem Bartošem. Je vždy milým překvapením, když bez předchozího doporučení, prakticky náhodou, narazíte na profesionální a zároveň lidský přístup spojený s ochotou řešit i nečekané problémy.
23. 02. 2021
Jarmila Hrubešová
S panem Bartošem mám jen tu nejlepší zkušenost. Je velice vstřícný, pracovitý, férový. Neslibuje co nemůže splnit a snaží se klientům co nejlépe vyhovět. Tohoto makléře bych si určitě vybrala i příště.
06. 12. 2020
Jarmila Křížová
Děkujeme zástupci společnosti Bidli makléři Janu Bartošovi za zprostředkování prodeje nemovitosti. Vše proběhlo bez problémů a k naší spokojenosti.
04. 12. 2020
Alena Kubová
Chtěla bych poděkovat za velmi profesionální a rychlé vyřízení prodeje naší nemovitosti panu Janu Bartošovi. Díky němu jsme se nemuseli o nic starat (vč.přepisů u všech dodavatelů atd.). Je velmi spolehlivý a vstřícný. Děkujeme
01. 12. 2020
Lucie Gabajová
Děkujeme společnosti Bidli (realitní makléř Jan Bartoš) za vynikající spolupráci, profesionální přístup, příjemné a rychlé jednání. Byli jsme spokojeni ve všech ohledech.
01. 12. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím