Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Pronájem místnosti o velikosti 15 m2 + 74 m2 společných prostorů, Trnkovo náměstí, Praha 5

15200 Praha 5, Hlubočepy

 

od 24 Kč / měs.

10 500 Kč
Spočítat

Hledáte atraktivní místo pro své podnikání? Zubařská ordinace, zubní hygiena, manikúra, pedikúra? Dovoluji si Vám nabídnout nové, moderně zrekonstruované prostory na dobrém, strategickém místě s velkým potenciálem budoucích klientů. Nabízím místnost o velikosti 15 m2 (případně možnost pronájmu ještě jedné místnosti) a společné zázemí o velikosti 74 m2, které disponuje čekárnou, dvě toalety pro klienty a denní místnost pro personál se šatnou, toaletou vč. sprchového koutu. Každá pracovna má připravené rozvody vody (po dohodě s majitelem možnost zařídit), vlastní měřidla elektřiny a vody, klimatizace. Dobré dopravní spojení pro klienty, konečná zastávka tramvaje Sídliště Barrandov se spoji 4, 5, 12 a 20, případně autobus 170. Nebojte se zavolat o více informací. Těším se s Vámi prohlídku.

ID zakázky 176679
Aktualizace 06.05.2021

Máte o nabídku zájem?

Petr Roubík

Největším úspěchem je spokojený klient a jeho následné doporučení v jeho okolí. "Dobrý den, dostal jsem na Vás doporučení od ......." je k nezaplacení. Atmosféra schůzky by měla být přátelská, ale zároveň na profesionální úrovni! Přesvědčte se sami a neváhejte si domluvit schůzku. Těším se na Vás. Váš realitní kamarád.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Tetiana Kozar
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Tetiana Kozar

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Reference
Lenka Ondrušková
Služby pana Roubíka všem vřele doporučuji. Díky jeho velmi profesionálnímu a zároveň přátelskému přístupu jsem koupila nemovitost bez velkých stresů a obav. Vždy rychle reagoval na mé dotazy, vše mi podrobně vysvětlil, zařídil a já jen podepisovala potřebné dokumenty, které mi s předstihem poslal na prostudování. Díky němu vše proběhlo hladce a velmi rychle. Je to opravdu odborník na svém místě a já mu moc za vše děkuji.
16. 03. 2021
Michal Bukovecký
Vážený pane Roubíku, rád bych tímto ještě jednou poděkoval za Váš komplexní realitní servis. Vaše služby bych doporučil všem svým obchodním partnerům, jste vzácným kladným příkladem profesionality našeho realitního oboru. V případě, že byste někdy zvažoval účast v soutěži makléř roku, tak u mě máte 100% jeden hlas.
09. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím