Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Stavební pozemek 1045 m2 přímo u malebné přírody, Vysoká Pec

43159 Vysoká Pec (okres Chomutov)

 

od 5 Kč / měs.

2 300 Kč
Spočítat

Exkluzivně doporučujeme koupi krásného a rovinatého pozemku o výměře 1045m2 v klidné části města Vysoká Pec. Pokud hledáte pozemek se skvělou dostupností do okolních měst, krásným výhledem na hory na jedinečném místě s možností sportovních aktivit blízko malebné přírody, tak je to přesně to, co už možná delší dobu hledáte.

V nabídce máme k dispozici celkem 6 pozemků o různých výměrách, ke kterým jsou již vybudovány veškeré inženýrské sítě, tudíž je vše připraveno pro téměř okamžitou výstavbu rodinného domu, kterou vám umíme zařídit i včetně vybavení.

Obec díky svému umístění disponuje skvělou dostupností do okolních měst (Jirkov, Chomutov, Most) autem nebo autobusem díky blízké zastávce.
Také zde naleznete formy sportovního vyžití, ať už se jedná o trávení času na koupališti nebo procházkami v přírodě.

Zajistíme výhodné financování hypotékou, pro více informací kontaktujte realitního průvodce.

ID zakázky 187165
Aktualizace 23.04.2021

Máte o nabídku zájem?

Tomáš Holopírek

Bydlení je jedna z nejdůležitějších potřeb člověka. Často se vám může zdát, že průběh prodeje či nákupu nemovitosti je dosti komplikovaný.

Proto jsem tu, abych vám s prodejem či nákupem nemovitosti pomohl a provedl vás co nejkomfortnější cestou skrz realitní svět tam, kde to budete nazývat domovem.

Zakládám si na prestižní prezentaci nemovitosti, naslouchání potřeb klientů, lidském přístupu, férovosti a důvěře.

Jsem tu pro vás.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím