Velká Hradební 3385/9
400 01 Ústí nad Labem

GoogleNavigovat

+420 608 981 306


Po - Pá9:00-17:00

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Žaneta Masopustová Hypotéky Ústí nad Labem Poznejte průvodce
Zuzana Vernerová Nemovitosti Ústí nad Labem Poznejte průvodce
Jan Bartoš Nemovitosti Ústí nad Labem Poznejte průvodce
Eva Danyiová Nemovitosti Ústí nad Labem Poznejte průvodce
Pavel Džuban Nemovitosti Ústí nad Labem Poznejte průvodce
Reference
MAKLER SERVICE REALITY s.r.o.
Oceňujeme profesionální přístup pana Bartoše při náročném prodeji nemovitosti v Teplicích. Součástí byla výborná prezentace domu, organizace jednotlivých prohlídek, několik složitých jednání s investory, úpravy kupní smlouvy dle přání investora i prodávajícího a následné řádné předání nemovitosti novým majitelům. Jeho služby můžeme vřele doporučit.
15. 03. 2021
Věra Drahošová
Chtěla bych poděkovat za přístup při prodeji zahrádky mojí maminky panu Bartošovi, byl vždy příjemný a se vším ochotně poradil. Velmi ráda doporučím jeho služby a při dalším případném prodeji se na něj s důvěrou obrátím.
14. 03. 2021
Alena Kubová
Chtěla bych poděkovat za velmi profesionální a rychlé vyřízení prodeje naší nemovitosti panu Janu Bartošovi. Díky němu jsme se nemuseli o nic starat (vč. přepisů u všech dodavatelů, atd.) Je velmi spolehlivý a vstřícný. Děkujeme
10. 03. 2021
Libor Kasarda
S panem Bartošem jsem řešil dvě zakázky, prodával jsem i nakupoval. Vše rychle vyřízené, bez starostí. Spolupráci mohu jen doporučit .
25. 02. 2021
Vilém Anzenbacher
Skvělá zkušenost, zejména s panem Bartošem. Je vždy milým překvapením, když bez předchozího doporučení, prakticky náhodou, narazíte na profesionální a zároveň lidský přístup spojený s ochotou řešit i nečekané problémy.
23. 02. 2021
Vít Lachner
Skvělé služby, otevřenost, klientský přístup při řešení problémů s nemovitostmi. Děkujeme především paní Žanetě Masopustové za provedení procesem pořízení vlastního bydlení.
19. 02. 2021
Vendulka Zeman Síkolová
Chtěla bych touto cestou poděkovat za profesionální přístup. Servis p. Pavla Džubana z teplického Bidli při prodeji mé nemovitosti byl pohodový, kompletní a bezproblémový. Při dalším plánovaném prodeji nemovitosti se určitě ráda obrátím na p. Džubana a tuto realitní společnost. Vřele doporučuji. Ještě jednou děkuji.
05. 02. 2021
Marek Verner
Spokojenost, přístup, komunikace, ochota...nemám vůbec nic, na co bych si mohl stěžovat...velký dík p. Evě Danyiové
26. 01. 2021
Petr Grusman
Rád bych tímto poděkoval společnosti Bidli a především paní Evě Danyiové za velmi profesionální přístup a zprostředkování bytu. Tuto společnost se nebojím doporučit!
25. 01. 2021
Miroslav Přibík
Chtěl bych poděkovat firmě Bidli a hlavně slečně Žanetě Masopustové za perfektní přístup, služby a super komunikaci. Vřele všem doporučuji!!!
04. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím