Velká Hradební 3385/9
400 01 Ústí nad Labem

GoogleNavigovat

+420 608 981 306


Po - Pá9:00-17:00

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Žaneta Masopustová Hypotéky Ústí nad Labem Poznejte průvodce
Jan Bartoš Nemovitosti Ústí nad Labem Poznejte průvodce
Eva Danyiová Nemovitosti Ústí nad Labem Poznejte průvodce
Pavel Džuban Nemovitosti Ústí nad Labem Poznejte průvodce
Bronislava Pelikánová Hypotéky Ústí nad Labem Poznejte průvodce
123
Reference
Jitka Kotlíková
Ráda bych poděkovala slečně Evě Danyiové (makléře realitní kanceláře Bidli), na kterou jsme se obrátili s prodejem zahrady. Vybrali jsme si jí proto, že jsme s ní měli už dobrou zkušenost (v minulém roce jsme přes ní prodali RD). Práce slečny Danyiové byla opět výborná. Nemuseli jsme se o nic starat, jen jsme ji dali klíče a o vše se postarala sama. Kdybychom měli v budoucnu něco prodat nebo bychom něco chtěli koupit, obrátili bychom se opět na slečnu Danyiovou z RK Bidli. Ještě jednou děkujeme.
18. 06. 2021
Dana Ulmanová
Děkuji panu Bartošovi i p. Nachlingerovi za vstřícný přístup a trpělivost. Konečný výsledek je fantastický. Doporučuji.
11. 06. 2021
Monika Vávrová
Chtěla bych touto cestou poděkovat za spolupráci při prodeji mé nemovitosti, především musím vyzdvihnout práci Vaší makléřky slečny Evy Danyiové. Nejdříve jsem se pokoušela nemovitost prodat sama, ale neuspěla jsem. V lednu mě oslovila Vaše makléřka sl. Eva Danyiová, následovalo focení a začal se inzerovat prodej, díky jejímu profesionálnímu jednání, trpělivosti a především bezvadné komunikaci, byla nemovitost do dvou měsíců prodána. Velký vliv na prodej domu měla i nabídka financování. Slečna Danyiová ještě večer v 19.30h zájemcům o koupi sjednala schůzku s finanční poradkyní Bidli, které se také zúčastnila a na základě nabídky se zájemci rozhodli nemovitost koupit. Po dokončení obchodu mi byla ještě nabídnuta součinnost při odhlašování energií, což mi také přijde obrovský "nadstandart". Jelikož jsem se službami sl. Evy Danyiové byla nesmírně spokojená, rozhodně jsem připravena na další spolupráci při hledání nového bydlení. Gratuluji k takovým zaměstnancům. Mohu poskytnout i ústní reference.
27. 05. 2021
Ladislav Karlík
Chtěli bychom poděkovat panu Džubanovi a paní Masopustové za zprostředkování koupi bytu. Komunikace perfektní, vše proběhlo rychle a bez problémů. Zajistili nám nejvýhodnější financování a vše zařídili za nás. Vřele doporučujeme!
24. 05. 2021
Karolínna Karlíková
Chtěli bychom poděkovat panu Džubanovi a paní Masopustové za zprostředkování koupi bytu. Komunikace perfektní, vše proběhlo rychle a bez problémů. Zajistili nám nejvýhodnější financování a vše zařídili za nás. Vřele doporučujeme!
24. 05. 2021
Kateřina Poborská
Měla jsem tu možnost spolupracovat s realitní společností Bidli, konkrétně se slečnou Evou Danyiovou. Vše, co od ní bylo vyžadováno, tak vyřešila k mé spokojenosti. Moc Vám děkuji za spolupráci.
20. 05. 2021
Jiřina Poborská
Se slečnou Evou Danyiovou byla spolupráce na profesionální úrovni. Ke svým klientům byla vstřícná a vždy připravená řešit nastalé situace a jejich požadavky v jakýkoli den i hodinu. Pro realitní kancelář Bidli je určitě velkým přínosem. Děkuji za pomoc při řešení naší situace.
18. 05. 2021
Anna Štahlovská
Chtěly bychom ocenit profesionalitu paní Danyiové Evy, její vstřícnost a rychlé a bezproblémové vyřízení prodeje zahrady. Rády jsme s paní Danyiovou a s Bidli reality spolupracovaly. Chtěly bychom tímto poděkovat za její práci.
17. 05. 2021
Jan Skalka
Díky moc za váš čas a hlavně rychle vyřešený prodej. Kdybych náhodou někdy něco řešil, určitě se obrátím na vás. Jste šikovná ženská na svém místě, jen tak dál.
04. 05. 2021
Dagmar Kolbová
Ráda bych ohodnotila spolupráci s realitní kanceláří Bidli a konkrétně s makléřkou Evou Danyiovou. Prodávali jsme byt v Neratovicích a kupovali byt v Teplicích. Veškeré služby spojené jak s prodejem, tak s koupí bytu, byly na vysoké úrovni. Také bych ráda vyzdvihla práci fotografa a designéra, protože uvedení inzerátu s fotkami bytu na stránky s realitami bylo na vysoké úrovni. Přeji, aby se realitní kanceláři i paní Evě dařilo i nadále takto spolupracovat s klienty.
14. 04. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím