Velká Hradební 3385/9
400 01 Ústí nad Labem

GoogleNavigovat

+420 608 981 306


Po - Pá9:00-17:00

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Žaneta Masopustová Hypotéky Ústí nad Labem Poznejte průvodce
Eva Danyiová Nemovitosti Ústí nad Labem Poznejte průvodce
Jan Bartoš Nemovitosti Ústí nad Labem Poznejte průvodce
Pavel Džuban Nemovitosti Ústí nad Labem Poznejte průvodce
Bronislava Pelikánová Hypotéky Ústí nad Labem Poznejte průvodce
12
Reference
Marek Pavelka
Oceňuji, že se na naši domluvu dalo spolehnout, děkuji za spolupráci a přeji i nadále hodně úspěchů.
13. 10. 2021
Jitka Kotlíková
Opět bych chtěla velmi poděkovat úžasné realitní makléřce slečně Evě Danyiové, která nás jako obvykle nezklamala a naši nemovitost prodala za cenu, kterou jsme požadovali. Pokud budeme v budoucnosti potřebovat služby realitního makléře, určitě pro nás bude slečna Danyiová jasnou volbou. Ještě jednou velmi děkujeme.
12. 10. 2021
Valerie Mendlová
Skvělý průběh, mohu jen doporučit. S panem Bartošem jsem se setkala nejdříve u koupě nemovitosti, pro jeho profesionální přístup jsem si tohoto makléře vybrala ještě pro prodej svých nemovitostí. Jeho lidský přístup spojený s ochotu řešit i nečekané problémy byl přidanou hodnotou k profesionálnímu výsledku celé spolupráce.
03. 10. 2021
Jitka Kotlíková
Ráda bych poděkovala slečně Evě Danyiové (makléře realitní kanceláře Bidli), na kterou jsme se obrátili s prodejem zahrady. Vybrali jsme si jí proto, že jsme s ní měli už dobrou zkušenost (v minulém roce jsme přes ní prodali RD). Práce slečny Danyiové byla opět výborná. Nemuseli jsme se o nic starat, jen jsme ji dali klíče a o vše se postarala sama. Kdybychom měli v budoucnu něco prodat nebo bychom něco chtěli koupit, obrátili bychom se opět na slečnu Danyiovou z RK Bidli. Ještě jednou děkujeme.
18. 06. 2021
Dana Ulmanová
Děkuji panu Bartošovi i p. Nachlingerovi za vstřícný přístup a trpělivost. Konečný výsledek je fantastický. Doporučuji.
11. 06. 2021
Monika Vávrová
Chtěla bych touto cestou poděkovat za spolupráci při prodeji mé nemovitosti, především musím vyzdvihnout práci Vaší makléřky slečny Evy Danyiové. Nejdříve jsem se pokoušela nemovitost prodat sama, ale neuspěla jsem. V lednu mě oslovila Vaše makléřka sl. Eva Danyiová, následovalo focení a začal se inzerovat prodej, díky jejímu profesionálnímu jednání, trpělivosti a především bezvadné komunikaci, byla nemovitost do dvou měsíců prodána. Velký vliv na prodej domu měla i nabídka financování. Slečna Danyiová ještě večer v 19.30h zájemcům o koupi sjednala schůzku s finanční poradkyní Bidli, které se také zúčastnila a na základě nabídky se zájemci rozhodli nemovitost koupit. Po dokončení obchodu mi byla ještě nabídnuta součinnost při odhlašování energií, což mi také přijde obrovský "nadstandart". Jelikož jsem se službami sl. Evy Danyiové byla nesmírně spokojená, rozhodně jsem připravena na další spolupráci při hledání nového bydlení. Gratuluji k takovým zaměstnancům. Mohu poskytnout i ústní reference.
27. 05. 2021
Ladislav Karlík
Chtěli bychom poděkovat panu Džubanovi a paní Masopustové za zprostředkování koupi bytu. Komunikace perfektní, vše proběhlo rychle a bez problémů. Zajistili nám nejvýhodnější financování a vše zařídili za nás. Vřele doporučujeme!
24. 05. 2021
Karolínna Karlíková
Chtěli bychom poděkovat panu Džubanovi a paní Masopustové za zprostředkování koupi bytu. Komunikace perfektní, vše proběhlo rychle a bez problémů. Zajistili nám nejvýhodnější financování a vše zařídili za nás. Vřele doporučujeme!
24. 05. 2021
Kateřina Poborská
Měla jsem tu možnost spolupracovat s realitní společností Bidli, konkrétně se slečnou Evou Danyiovou. Vše, co od ní bylo vyžadováno, tak vyřešila k mé spokojenosti. Moc Vám děkuji za spolupráci.
20. 05. 2021
Jiřina Poborská
Se slečnou Evou Danyiovou byla spolupráce na profesionální úrovni. Ke svým klientům byla vstřícná a vždy připravená řešit nastalé situace a jejich požadavky v jakýkoli den i hodinu. Pro realitní kancelář Bidli je určitě velkým přínosem. Děkuji za pomoc při řešení naší situace.
18. 05. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím