Bydlení je nepochybně základní lidskou potřebou, každý z nás má v této oblasti svůj sen a všechny splněné sny začínají rozhodnutím. Rozhodnout se, kde a jak chcete bydlet, musíte sami, ale pomoci Vám tento sen realizovat tak, aby se stal Vaší každodenní realitou a nikoli noční můrou, je mým úkolem i cílem.

Reference
Andrea Dušková
Ráda bych touto cestou poděkovala paní Aleně Kudrnové za perfektní, velmi profesionální a milý přístup při sjednávání hypotečního úvěru spojeného s koupí bytu. Pod jejím vedením vše probíhá úplně hladce a bez problémů. Je vždy ochotna cokoli vysvětlit a to tak, aby to pochopil i naprostý laik, jako jsem já. Krok za krokem mě spolehlivě vede, komunikuje i s prodávající bytu a já díky ní mohu klidně spát.
10. 03. 2021
Marek Syrovatský
Ráda bych touto cestou poděkovala paní Kudrnové za její velkou pomoc při sjednání hypotečního úvěru pro koupi našeho domu. Vše nám ochotně a srozumitelně vysvětlila. Profesionálně komunikovala nejen s námi, ale i s prodejcem nemovitosti a naší právní zástupkyní, a tak jsme s vyřízením hypotéky neměli žádné starosti.
09. 03. 2021
Marek Orendáč
Jsme VELMI rádi, že jsme cestu k naší hypotéce prošli právě s paní Kudrnovou. Erudovaně nás vedla k cíli tak, abychom racionálně využili čas k získání všech potřebných podkladů, aby nám banka v co nejkratší době hypoteční úvěr vyplatila. Bylo příjemné moci se spolehnout na to, že nemusíme shánět informace, co všechno bude potřebné zařídit a dodat bance, ale stačilo plnit rady a návody v tom pořadí, jak jsme je dostávali a vše běželo naprosto hladce.
12. 10. 2020
Jiří Turek
Chtěl bych paní Kudrnové poděkovat za její čas a pomoc, kdykoli jsem cokoli potřeboval, vždy mi vyšla vstříc. Pokud bych měl ve svém okolí někoho, kdo by potřeboval pomoci s financováním bydlení, vždy ji mile rád doporučím!“ Jiří Turek
17. 09. 2020
Nikola Leiblová
Dobrý den, ráda bych touto cestou velice poděkovala paní Aleně Kudrnové, za naprosto dokonalý profesionální a přátelský přístup při sjednání hypotečního úvěru, zároveň i s pomocí prodeje starého bytu a podporu ve všech situacích, které nastaly v průběhu koupě bytu nového. Cesta od prodeje, přes hypoteční úvěr až po koupi nového byla dlouhá a po celou dobu nebyl jediný problém, naopak vždy poradila a pomohla obratem. Spolupráci vřele doporučuji všem, kteří chtějí skočit do vlastního bydlení. Nikola
30. 07. 2020
František Bartoš
Chtěl bych velmi poděkovat Aleně Kudrnové a Václavu Kotrbovi. Jejich znalost trhu a oboru, kterému se věnují, nám ušetřila spoustu času, nepříjemností a peněz. Navíc pro nás dokázali vyjednat výhodné podmínky hypotéky a pojištění, ke kterým bychom se jako běžní koncoví zákazníci pravděpodobně neodostali. Velmi bych chtěl ocenit a vyzdvihnout osobní přístup, empatičnost a operativnost paní Kudrnové a pečlivost a jasnost úsudku pana Kotrby. Velké díky oběma. František Bartoš
25. 05. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím