Ve skupině Bidli (původně RSH) působím od roku 2010 a momentálně pracuji jako regionální manažer týmu realitních makléřů. Obchodu s nemovitostmi se věnuji již od roku 1999. Za tu dobu jsem se podílel na úspěšné realizaci prodeje více jak 500 nemovitostí. Mám tak mnoho zkušeností s řešením i složitých a zdánlivě neřešitelných případů. Rád pomohu i Vám s prodejem či koupí nemovitosti, neváhejte se na mě obrátit a požádat o nezávaznou konzultaci.

Již realizované nabídky

Reference
Marek Klimeš
Vážený Davide, chtěl bych Vám takto poděkovat za skvěle odvedenou práci při prodeji mé nemovitosti. Rád se na Vás příště opět obrátím a rád Vás, pokud mohu, doporučím svým přátelům. S pozdravem, Marek Klimeš
01. 11. 2021
Veronika Matyášová
Moc Vám pane Jelínku děkujeme za veškerou pomoc při prodeji nemovitosti, zejména za ochotu během řešení všech záležitostí, kterými by jiní makléři nejspíše ani nechtěli ztrácet čas. Oceňujeme vždy vstřícnou a rychlou komunikaci, férové jednání a profesionální přístup. Rádi se na Vás obrátíme, až se naskytne další příležitost, a rozhodně víme, koho doporučit našim známým a rodině. S pozdravem a přáním pěkného víkendu Veronika Matyášová
15. 10. 2021
Marta Tóthová
Chtěla bych vám tímto velice poděkovat za skvěle odvedenou práci při prodeji mého domu. Váš přístup, komunikace, promptní vyřizování všech náležitostí je na vysoce profesionální úrovni. Jsem ráda, že jsem oslovila právě vás. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho prodaných realit.
14. 07. 2021
Jana Housková
Chtěla bych tímto moc poděkovat Davidu Jelínkovi a jeho kolegovi Eduardu Ganovi za velmi vstřícný a profesionální přístup při pronájmu mého bytu na Žižkově. Na pana Jelínka jsem měla doporučení od známé a od první schůzky jsem věděla, že jsem dostala kontakt na správného člověka. Po každé prohlídce jsem byla informována, celá akce proběhla rychle a jednání bylo velice příjemné. Za velkou výhodu považuju to, že mi nového nájemníka prověřili, aby bylo minimalizováno riziko neplacení a zároveň pomohli se stanovením reálné ceny pronájmu. Ačkoliv měla protistrana mnoho otázek vždycky byly ochotně zodpovězeny a já jsem ráda, že jsem takové věci nemusela řešit. V případě, že budu potřebovat pomoci v otázce bydlení opět se na ně s důvěrou obrátím. Ještě jednou moc děkuji, jak ke své práci a klientům přistupujete.
22. 06. 2021
Luděk Pakan
Rád bych vám jménem mým a mé manželky poděkoval za perfektní spolupráci při prodeji našeho bytu v Praze 10 Malešicích. Velmi spokojeni jsme s výběrem realitní kanceláře a zejména s vašimi osobními službami při prodeji naší nemovitosti.. Vaše vysoce profesionální vystupování a přístup k nám byl velmi příjemný a vstřícný. Ještě jednou děkuji.
15. 06. 2021
Neljá JURKUC
Chtěla jsem poděkovat za vaši práci, jsem moc spokojena. Jste opravdu zkušený profesionál a doporučím vás každému.
18. 03. 2021
Marek Šťastný
Dovolte mi touto cesto ještě jednou naposledy ze srdce poděkovat za pomoc s prodejem mé nemovitosti. Velmi oceňuji Váš osobitý a profesionální přístup nejen při vaší prohlídce nemovitosti, ale i při prodeji samotném. Byl sem rád za Váš osobní a nijak nenucený přístup, když jste prvně přijel a řešili jsme ocenění a vše okolo. Velmi profesionálně jste si vše kolem nemovitosti zjistil a nijak jste nikam a na nic nespěchal. V druhé řadě bych rád poděkoval, že jste si udělal čas na prohlídky i o víkendu a vždy jste se mi po prohlídkách ozval a vše zkonzultoval. Taktéž samotný prodej a vše kolem jste mi dopodrobna vysvětlil případně jste mi velmi rychle a dopodrobna zodpověděl mé dotazy. Jsem rád, že se mi podařilo natrefit na Vás a nemovitost s Vámi prodat. Pokud bych do budoucna potřeboval budu velmi rád, pokud se na Vás budu opět moci obrátit.
14. 03. 2021
Miroslav Dušek
Dobrý den, chtěli bychom s mojí partnerkou moc poděkovat panu Jelínkovi za skvěle odvedenou práci. Celý prodej našeho bytu proběhl velmi hladce, rychle a bez komplikací. Pan Jelínek vyřešil vše za nás, o nic jsme se nemuseli starat. Díky němu se nám splnil sen a brzy se budeme stěhovat do nového domu. Mockrát za vše děkujeme a všem doporučujeme spolupráci s Bidli a panem Jelínkem. Je to profesionál. Přejeme mnoho pracovních i životních úspěchů.
12. 01. 2021
Pavel Jánský
Chtěl bych Vám moc poděkovat za velmi profesionální přístup při prodeji nemovitostí v Kamenném Přívoze. Jánský
18. 12. 2020
Pavlína Pichler
S panem Davidem Jelínkem spolupracuji již dlouhou dobu zejména proto, že v každé situaci najde to nejlepší a nejefektivnejší řešení. Spolupráce je pohodová svižná a efektivní. Všechny informace jsou vždy zaslány do mailu přesně podle toho co potřebuji. Má stále aktualizovaný komplexní přehled trhu a zejména i o změnách v legislativě. Velmi si chválím možnost rychlé konzultace po telefonu, která je vždy přesná a pomůže mi se okamžitě rozhodnout v dané situaci. Toto opravdu šetří můj drahocenný čas. Pro všechny tyto kvality pana Jelínka ráda doporučuju dál s čistým svědomím a jistotou, všem svým přátelům ale i pracovním kontaktům. Pavlina Pichlerová
03. 12. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím