Reference
Martin Formánek
S panem Culkou jsme se seznámili v roce 2017, kdy jsme kupovali nemovitost a on nám byl doporučen k vyřízení hypotéky. Koupě nemovitosti a získání hypotéky bylo dosti obtížné, u některých poradců přímo neřešitelné, až jediný pan Culka se ničeho nezalekl a s jeho odbornou pomocí jsme hypotéku získali a mohli tak provést koupi. Od té doby se pan Culka stal naším rodinným poradcem v řadě oblastí. Ať se jedná o finanční záležitosti, investice, pojištění majetku i osob, ve všech oborech je znalý. Jsme s ním velice spokojení. Vždy se na něj můžeme s čímkoliv obrátit a pokud se objeví něco čím ho zaskočíme, vždy je schopný daný požadavek vyřešit ochotně, rychle a k naší spokojenosti. Je to člověk velice sympatický, chápavý a obětavý. Jsme rádi, že jsme ho poznali a neměnili bychom. Rozhodně ho za naší rodinu doporučuji i ostatním.
11. 01. 2021
Alena Fischerová
Jan Culka je obchodník tělem i duší, a to doslova. Pro klienta je schopen se rozkrájet a vychází jim maximálně vstříc. Pro moji rodinu dělal několik pojistek a dokonce se snažil zachránit i jednu "nevýhodnou" pojistku, kterou měl můj muž léta uzavřenou, ale byla mu k ničemu (obchodník co ji uzavíral myslel jen na zisk a né na klientovo blaho). Pan Culka se snažil tuto pojistku upravit a nastavit tak, aby měla smysl. Bohužel se to nepodařilo, tak jak jsme chtěli, ale i tak se to v rámci možností upravilo k naší spokojenosti. Vůbec se tomu nemusel věnovat, nebyla to jeho smlouva, ale i tak nám pomáhal s jejím přenastavením, žádnou provizi z toho neměl. Vše dělal zdarma. Celkově je pak Culka velmi proaktivní, nebojí ze výzev, má dobré nápady a nehledí jen na zisk. Klient je pro něj partner po celou dobu pojištění. Jeho služby mohu vřele doporučit.
21. 12. 2020
Ladislav Frinta
Nabidka pojisteni vozu, kterou pro nas vymyslel spolu s Allianz pan Culka, byla bezkonkurencni. Ve srovnani s ostatnimi (odjinud) v radech tisicu nizsi. Vse navic bylo sjednano podle nasich prani a hlavne rychle. Naprosta spokojenost, vic netreba dodavat.
18. 12. 2020
Milan Chmelík
Pan Jan Culka je profesionál a člověk na správném místě. Při hledání poradce pro naše řešení finanční situace jsme byli odkázáni na tohoto pána. Vše vysvětlil komunikoval ve dne v noci a do konce i za nama domů dokázal přijet což u poradců bývá velmi zřídka. Nesetkali jsme se doposud s tak vstřícný pristupem a pochopením pro naše požadavky v ničem nebyl problém a vše co řekl také splnil. Kdybych měl někomu doporučit finančního poradce tak na 100% to bude p.Jan Culka. Věřím, že naše cesty se ještě někdy spojí a proto si necháváme telefonní číslo, protože první volba bude právě on. Přejeme panu Janu Culkovi mnoho spokojených klientů jako jsme my.
18. 12. 2020
Marie Hodanová
Jsem velice spokojena s finančním poradcem /Janem Culkou/, kterého mohu jen doporučit, jelikož klient je vždy na prvním místě. Vyznačuje se vynikající orientaci ve finančních produktech a vždy vypomůže najít nejvhodnější variantu pro konkrétní osobu. Upřímně děkuji touto cestou za veškerou jeho pomoc. Dále oceňuji také perfektní orientaci v bankovních produktech a dalších investičních možnostech.
17. 12. 2020
Dominik Novák
S panem Janem Culkou jsme spolupracovali ve věci financování koupě a pojišťení dvou nemovitostí. Nebyla to má první realitní transakce, tudíž jsem věděl co od takové spolupráce očekávám. A toto očekávání bylo bezesporu naplněno. Za prvé oceňuji aktivní přístup v průběhu celého procesu, když nastanou komplikace je třeba jednat rychle. Za druhé on-line komunikaci a tím možnost reagovat flexibilně. A v neposlední řadě profesionalitu poskytovaných služeb. Pana Jana Culku určitě doporučuji! Děkuji a těším se na další spolupráci.
16. 12. 2020
Jakub Drew
Pan Culka, byl vždy velmi ochotný a profesionální. Vždy vyřešil daný problém, bez zaváhání a s obrovským přehledem. Zdá se, že pan Culka vyřeší jakýkoliv problém, spolupráci s ním můžu vřele doporučit.
31. 08. 2020
Vlastimil Málek
Na pana Culku jsem získal kontakt od mého kamaráda. Nacházel jsem se v nepříliš výhodné finanční situaci, která byla zdánlivě neřešitelná. Můj kamarád mě ubezpečil se slovy cituji: „Pokud s tím dokáže někdo něco udělat, je to právě pan Culka“. Vzhledem ke skutečnosti, že bývám velice nedůvěřivým člověkem, jsem příliš slovům svého přítele nevěřil, nicméně nakonec jsem telefon přeci jen zvedl a vytočil Honzovo telefonní číslo. Na druhé straně se ozval profesionální, pevný a rozhodný hlas, který si věděl rady snad se všemi nesnázemi na Zemi. Nejen, že pan Culka dokázal mou situaci vyřešit slovně, ale během pár dnů ji vyřešil i reálně, čímž mi a mé rodině pomohl ze situace, v které jsem se nacházel a navíc nám ušetřil spousty financí. Rozhodně pana Culku rád doporučím ostatním svým známým a se stejným nadšením jako byl doporučen mě. Děkujeme
31. 08. 2020
Měli jsme s přítelkyní zájem o financování na vlastní bydlení, na doporučení od kamaráda jsme oslovili pana Culku, od prvního telefonátu profesionální a hlavně přátelský přístup, proces proběhl i přes některé nepředpokládané situace skvěle. Jsme rádi, že jsme služeb pana Culky využili, věřím a pevně doufám, že v budoucnu některých služeb ještě využijeme. Vřele doporučuji.
17. 08. 2020
Vladimír Šimčák
Vážení, z jara letošního roku jsem na doporučení mého známého oslovil pana Jana Culku, Vašeho zaměstnance, z důvodu sjednání hypotečního úvěru a částečně i za účelem bankovního poradenství. Jelikož jsem si takový typ úvěru nikdy dříve nebral a jako osoba nezkušená v tomto ohledu jsem nechtěl nechat nic náhodě, oslovil jsem za tímto účelem také konkurenci a čekal, kdo se ke své práci jak postaví. Rád bych Vám tímto sdělil, že pan Culka svým aktivním, nevtíravým a důsledným přístupem kompletně všechny doslova převálcoval a společně jsme sjednání hypotečního úvěru u společnosti mBank dotáhli, i přes nepředvídané komplikace do zdárného konce. Jedná se o člověka flexibilního v pravém smyslu toho slova, ochotného a v neposlední řadě také lidského a přátelského, z mého pohledu profesionál každým coulem, perfektně ovládající svou práci.
04. 08. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím