Zdravím :-) jmenuji se Jiří Kahoun a ve světě financí se pohybuji od roku 2006. Ve firmě Bidli působím na pozici Generálního reprezentanta. Za svojí mnohaletou praxi , jsem spoustě klientům pomohl vyřešit jejich vysněnou cestu k bydlení. Ke každému klientovi přistupuji individuálně, a řeším danou situaci tak, jako bych řešil financování pro sebe. Tak na viděnou na schůzce :-)

Reference
Miloslava Býmová
S panem Kahounem se pracovně znám již od roku 2010, kdy jsem kupovala nemovitost, a pan Kahoun mi zprostředkovával hypotéku. Vše klaplo na první dobrou, a proto jsem jej doporučila mé dceři i známé a znovu jsem se na něj obrátila letos na jaře. Opět vše proběhlo tak, jak mělo k mé spokojenosti. Miloslava Býmova
09. 11. 2020
Mykhaylo Dresher
S panem Jiřím Kahounem a jeho službami pro nás jsme byli nadmíru spokojeni. Hypoteční úvěr od Modré pyramidy pomohl v minulosti zajistit několika našim blízkým příbuzným a proto i pro nás byl jasnou volbou a téměř sázkou na jistotu. Vyzdvihli bychom hlavně jeho lidský přístup, zejména přátelské jednání a komunikaci, kterou přizpůsobuje nám klientům, kteří nemají v tomto odvětví žádné zkušenosti. Většinu administrativních věcí jsme spolu vyřizovali online, převzal za nás i komunikaci s třetí stranou ohledně koupě nemovitosti a tím nám neskutečně ulehčil. Vše vyřešil, se vším si poradil a jen díky němu jsme to vše zvládli. Ohromně si ho vážíme, a tímto mu mnohokrát děkujeme za jeho služby. Je to člověk na pravém místě. S úctou a pozdravem Drešerovi.
02. 07. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím