Ráda Vám pomohu na cestě k vysněnému bydlení a spokojenému životu, ať už vyřízením hypotéky, úvěru nebo pojištění. Ve své práci jsem pečlivá a vždy se snažím najít nejlepší řešení pro klienta.
U nás vyřídíte vše na jednom místě, což i já v osobním životě velmi vítám.
Budu se těšit na shledání a doufám, že i vy se připojíte k řadě spokojených klientů.
Magdalena Králová

Reference
Iveta Weisová
Děkuji paní Králové za perfektní zprostředkování hypotečního úvěru, za její profesionální přístup a vysvětlení všeho, v čem jsem si nebyla jistá.
24. 03. 2021
Barbora Zderadičková
Chtěl bych touto cestou velice poděkovat za sebe i za svou přítelkyni paní Magdaléně Králové. Byla nám skvělým pomocníkem a poradcem při cestě k našemu vysněnému bydlení. Paní Králová je velice ochotná, trpělivá a všechno hezky vysvětlí. Také je časově flexibilní a nic pro ni není problém. Vřele doporučuji, neboť schůzky probíhaly ve velice příjemné atmosféře.
25. 02. 2021
Jiří Janoušek
S vyřešením hypotéky mi společnost, a konkrétně poradkyně Magdalena Wagnerová, velmi pomohla. Dokonce mi díky akci nabídli lepší podmínky na hypotéku od KB, než které mi byly nabídnuty přímo v KB. Jednání bylo vstřícné. Všechny mé dotazy byly rychle a trpělivě zodpovídány. Společnost za mě vyřídila i podání žádosti na katastrálním úřadě. Zkrátka tak by to mělo vypadat.
27. 04. 2020
Jakub Hurda
Pokud budete resit nakup nemovitosti a banky Vas budou odmitat, protoze jste OSVC, tak se spojte s Magdalenou Wagnerovou. Dokazala skoro nemozne a diky ni jiz od listopadu bydlim ve svem (vlastne banky) a nemusel jsem se o nic starat. Diky za pomoc ;)
20. 02. 2020
Tereza Vaňková
Naše poradkyně Magdaléna Wágnerová nám s hypotékou moc pomohla. Byla ochotná, vše několikrát vysvětlila, a hlavně byla velice rychlá. Nic neodkládala a hned jednala. Určitě se na paní Wágnerovou můžete obrátit, vřele doporučuji!
20. 01. 2020
Yveta Vejtasová
Vážení, chtěla bych touto cestou poděkovat mé finanční poradkyni Magdaleně Wágnerové, která mi pomohla vyřešit mou rodinnou situaci a splnit si tak svůj sen. Při nákupu mé chalupy vždy spolehlivě vyřizovala veškeré úřední formality, měla se mnou trpělivost, ķdyž jsem spoustě věcí nerozuměla, byla milá a získala si mou naprostou důvěru. Kdykoliv jsem se na ni obrátila, byla ochotná a nápomocná. Přeji Vám víc takových zaměstnanců a do nového roku 2020 hodně klientů. S pozdravem Mgr.Yveta Vejtasová
21. 02. 2019
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím