V realitách působím více než deset let. Zpočátku jako řadový makléř, později jako majitel vlastní franšízové kanceláře a jako oblastní manager a mentor dalších poboček. S hypocentrem Modrá pyramida jsem dlouhodobě spolupracoval v oblasti financování. Nyní se kruh uzavřel a jsem součástí Bidli.

Již realizované nabídky

Reference
Petr Šváb
Dobrý den, pane Pelci, děkujeme Vám a Vašemu týmu za odváděnou práci při koupi bytu. Jelikož byt je po velkém dlužníkovi, není v tomto případě vše jednoduché, ale jak jste slíbili, vše se snažíte zařídit a zvládnout v krátkém čase. Děkujeme, s pozdravem
06. 10. 2020
Michal Fabián
S prací pana Pelce jsem nad míru spokojen. Od prvního setkání jsem věděl, že vše bude probíhat v klidu a pan Pelc měl moji plnou důvěru. Nemusel jsem se o nic starat a o vše bylo postaráno. Za mě absolutní spokojenost a mohu jen doporučit. 100 %
26. 09. 2020
Jan Kratochvíl
Dobrý den, rádi bychom Vám ještě touto cestou poděkovali za profesionální přístup při řešení prodeje naší nemovitosti. Od prvního setkání až po předání nemovitosti nám vždy bylo vše jasně a srozumitelně vysvětleno, obratem bylo reagováno na aktuální vývoj a nebyl problém cokoliv řešit. Z pracovního i lidského hlediska jsme s Vaší prací byli spokojeni a určitě můžeme Vaše služby doporučit i ostatním.
24. 03. 2020
Pavel Helísek
Pan Martin Pelc již prodával v rámci naší rodiny několik nemovitostí a vždy s naprosto profesionálním přístupem a servisem. O nic jsme se nemuseli starat a celou transakcí nás vždy bez problémů provedl. Proto i v posledním případě, prodeje pozemku v Držkově, byl pan Pelc jasnou volbou a i přes to, že pozemek byl ve větší vzdálenosti, celá akce proběhla nad očekávání rychle, úspěšně a za vyšší cenu, než jsem původně čekal.
27. 02. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím