V realitách působím více než deset let. Zpočátku jako řadový makléř, později jako majitel vlastní franšízové kanceláře a jako oblastní manager a mentor dalších poboček. S hypocentrem Modrá pyramida jsem dlouhodobě spolupracoval v oblasti financování. Nyní se kruh uzavřel a jsem součástí Bidli.

Již realizované nabídky

Reference
Taťána Spieszová
Dobrý den, děkujeme i my, byla to vcelku náročná akce, které jste se zhostil velice dobře. Snad nám zachováte přízeň i nadále, v případě, že bychom zase někdy něco prodával/kupovaly ;-)
01. 07. 2021
Iveta Weisová
Vážený pane Pelci, ráda bych Vám poděkovala za veškerý čas, energii a cenné rady při koupi nemovitosti, kdy již na začátku bylo zřejmé, že se bude jednat o složitější záležitost. Kupovala jsem nemovitost poprvé a díky Vám jsem měla pocit jistoty, že za mnou někdo stojí.
08. 06. 2021
Rozália Frenclová
Tak já bych Vám určitě chtěla za sebe a za paní Frenclovou moc poděkovat. Spolupráce s Vámi byla naprosto perfektní. Kdykoliv byl nějaký problém a já jsem se na Vás obrátila, vždy jste mi dokázal pomoci i vyhovět. Není to první spolupráce mezi námi, a ráda se na Vás obrátím vždy, kdykoliv budu něco potřebovat. Přeji Vám hodně zdraví a štěstí do života a ještě jednou moc děkuji.
27. 05. 2021
David Janáček
Dobrý den, děkujeme za vynikající a profesionální spolupráci a přejeme hodně úspěchů.
21. 05. 2021
Vratislav Vodička
Ještě jednou bych vám chtěl poděkovat za prodej našeho bytu v Letňanech 🙏 Jako první realitní kancelář jsme oslovili M&M reality a byla to obrovská chyba 🙈 po půl roce tři prohlídky komunikace s realitním makléřem nulová proste katastrofa. No a pak jsme dostali doporučení na Vás A to bylo to nejlepší co nás mohlo potkat 🙏 Od samého začátku až po předání bytu novým majitelům, byl od vás profesionální ,ale hlavně lidský a přátelský přístup 🙏 A v neposlední řadě byt byl prodán za mě v rekordně krátkém čase 😀 za dva měsíce od nafocení a podání inzerátu bylo hotovo. Bylo mi ctí a potěšením s vámi spolupracovat a mojí zkušenost budu šířit s čistým svědomím dál 🙏 Moc děkuji za vše co jste pro nás udělal a přeji vám mnoho pracovních i osobních úspěchu.
12. 04. 2021
Martin Mach
Vážený pane Pelci, chtěl bych Vám velice poděkovat za zprostředkování koupě bytu. Již při prvním setkání jsem nabyl dojmu, že cokoliv budeme potřebovat zařídit, o to se postaráte. A tak tomu také bylo. Příjemné jednání, profesionalita, zařízení všeho od začátku do konce. Vaše služby budeme rozhodně jen a jen doporučovat. Děkuji a přeji Vám spoustu stejně spokojených klientů jako jsem já.
06. 04. 2021
Michal Sedláček
Vaše služby byly skvělé. Velice si vážíme vstřícného, ale zároveň maximálně profesionálního přístupu a, rozhodně v neposlední řadě, rychlosti jednání po celou dobu naší spolupráce. Přejeme vše dobré, především pevné zdraví.
03. 03. 2021
Ivana Králová
Dobrý den, Chtěla bych tímto poděkovat svému nejlepšímu makléři Martinu Pelcovi. Při prodeji mého domu s ním byla perfektní spolupráce. V jednání ochota, profesionalita, zkušenosti, přehled, Na začátku doporučil a zařídil focení domu, pak probíhaly hladce prohlídky , Zařidil vše od inzerátu, přes podpisy smluv, až po katastr. Ještě jednou veliké a vřelé díky za skvěle odvedenou práci. Ivana Králová
24. 02. 2021
Jan Zázvůrek
Co čekám od realitního makléře? Rychlé a výhodné zprostředkování prodeje nebo nákupu. Ale taky transparentní jednání, jasné a srozumitelné formulace, dodržování dohod a respektování názoru klienta. Pokud toto všechno považujete za samozřejmé, pak Martin Pelc k těmto základním věcem nabízí bonus: zjistil jsem, že jeho opravdu baví nemovitosti. Rád poznává nová místa a ví, že každá nemovitost má svého ducha. Díky tomu mě pomohl rychle prodat byt těm správným zájemcům.
22. 02. 2021
Petr Šváb
Dobrý den, pane Pelci, děkujeme Vám a Vašemu týmu za odváděnou práci při koupi bytu. Jelikož byt je po velkém dlužníkovi, není v tomto případě vše jednoduché, ale jak jste slíbili, vše se snažíte zařídit a zvládnout v krátkém čase. Děkujeme, s pozdravem
06. 10. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím