PROFILUJI SE JAKO SPECIALISTA NA PRODEJ A VÝKUP NEMOVITOSTÍ.

Realitní činnosti se aktivně věnuji již takřka 10 let Za tu dobu jsem zrealizoval mnoho obchodních případů a pomohl jsem řadě lidem ať už s prodejem nemovitosti či jejím nákupem.

Za mojí prací stojí výsledky, k nimž jsem dospěl především díky aktivnímu a flexibilnímu přístupu. Při mé práci kladu důraz zejména na efektivní komunikaci s klientem s ohledem na jeho potřeby, transparentnost spočívající v důkladném osvětlení specifik daného požadavku. Hlavním vodítkem mé práce je jednoduše spokojenost klienta. Věřím, že jedině tak je docíleno spokojenosti klienta

TĚŠÍM SE NA DALŠÍHO SPOKOJENÉHO ZÁKAZNÍKA. MOŽNÁ JÍM BUDETE PRÁVĚ VY!
NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT!

+420 602 163 618
www.realitybroz.cz

Již realizované nabídky

Reference
Romana Macháčová
Chtěla bych Vám tímto poděkovat za prodej mé nemovitosti. Jste odborník na svém místě. Vše proběhlo rychle bez problémů. Přeji mnoho dalších pracovních úspěchů.
06. 04. 2021
Alena Kopřivová
Hodnotím práci realitního makléře p. Brože. Je to člověk na správném místě. SKVĚLÝ
17. 03. 2021
Jan Jeník
Dobrý den, pane Brož, spolupráce s Vámi proběhla nad očekávání. Moji nemovitost jste prodal rychle a díky Vaší službě "home stagingu" dokonce i za cenu, za níž jsem to ani neočekával. Naprostá spokojenost. Jednoznačně budu Vaše služby všem doporučovat. Děkuji Vám.
17. 02. 2021
Jan Wudy
Dobrý den, oceňujeme práci realitního makléře pana Pavla Brože z realitní kanceláře BIDLI, za jeho profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti, jeho velmi dobrou a rychlou komunikaci a zároveň lidský a empatický přístup ke klientům. Prodej naší nemovitosti proběhl bez problémů a veškerá dokumentace byla připravena v pořádku. Vše proběhlo na profesionální úrovni.
01. 10. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím