Největším úspěchem je spokojený klient a jeho následné doporučení v jeho okolí. "Dobrý den, dostal jsem na Vás doporučení od ......." je k nezaplacení. Atmosféra schůzky by měla být přátelská, ale zároveň na profesionální úrovni! Přesvědčte se sami a neváhejte si domluvit schůzku. Těším se na Vás. Váš realitní kamarád.

YouTube
Video průvodce

Již realizované nabídky

Reference
Lenka Ondrušková
Služby pana Roubíka všem vřele doporučuji. Díky jeho velmi profesionálnímu a zároveň přátelskému přístupu jsem koupila nemovitost bez velkých stresů a obav. Vždy rychle reagoval na mé dotazy, vše mi podrobně vysvětlil, zařídil a já jen podepisovala potřebné dokumenty, které mi s předstihem poslal na prostudování. Díky němu vše proběhlo hladce a velmi rychle. Je to opravdu odborník na svém místě a já mu moc za vše děkuji.
16. 03. 2021
Michal Bukovecký
Vážený pane Roubíku, rád bych tímto ještě jednou poděkoval za Váš komplexní realitní servis. Vaše služby bych doporučil všem svým obchodním partnerům, jste vzácným kladným příkladem profesionality našeho realitního oboru. V případě, že byste někdy zvažoval účast v soutěži makléř roku, tak u mě máte 100% jeden hlas.
09. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím