Smyslem mého života je pomáhat a starat se o druhé. Dlouhá léta jsem veškerou energii věnovala péči o velkou rodinu, dnes se snažím ji směřovat ke svým klientům. Jejich spokojenost je pro mě největší pochvalou. Ráda poznávám nové lidi a nová místa. Každá nemovitost má pro mě svůj příběh a já jsem ráda, že se můžu stát jeho součástí a být nápomocná původním i novým majitelům při plnění představ o jejich bydlení. Abych mohla poskytovat komplexní služby spojené s bydlením, pracuji pro firmu, která takové služby nabízí. Jsem součástí týmu skvělých kolegů (hypotečních a finančních poradců, energetických specialistů, designérů...) a naším společným cílem je co nejvíce všem usnadnit cestu k novému domovu, a tím i nové etapě života.
Moje práce je mým velkým koníčkem a snažím se ji dělat tak, abych zlepšovala pověst realitních makléřů ve společnosti - aby na ně bylo nahlíženo jako na profesionály, kteří umějí, mohou a hlavně chtějí pomoci.

Již realizované nabídky

Reference
Tatiana Getta
Silvia Žižková zvládla své povinnosti skvěle. Byli jsme s ní velmi spokojeni! Všechny problémy byly rychle vyřešeny! Hodně nám pomohla a nyní žijeme v bytě, který se nám moc líbí! Děkujeme moc! Hezký den! Dmitrii a Tatiana Getta
24. 08. 2021
Blanka Mayerová
Spolupráce s pani Žizkovou byl náhodný výběr z celé řady makléřů z různých RK. A byla to trefa do černého. Paní Žižková je naprostý profesionál, vstřícná, empatická, ochotná, dané slovo plnící, člověk, který vám pomáhá a radí i nad rámec svých povinností. RK Bidli má ve svých řadách poklad.
24. 08. 2021
Kalkulo, s.r.o.
S paní Žižkovou jsem nejprve spolupracovala na pronájmu nemovitosti, a následně na jejím prodeji. Jak pronájem, tak prodej proběhl v rekordním čase, s nadstandartní péčí. Jsem ráda, že jsem prodej i pronájem svěřila makléřce, která dělá svou práci srdcem. Doufám, že se máte moc dobře a obchody se hýbou 😊 Martina Sloupová, jednatelka společnosti
02. 08. 2021
Irena Cajthamlová
Spolupráce s paní Silvií Žižkovou byla naprosto perfektní. Paní Žižková je velice milá, ochotná, spolehlivá, zkrátka realitní makléřka jak má být. Budu každému, kdo chce koupit nebo prodat nemovitost doporučovat. Musím přiznat, že z počátku jsem byla trochu nedůvěřivá, protože jsem společnost Bidli vůbec neznala, ale super. Přeji vám hodně úspěchů a hlavně tak výborné makléře jako milá paní Žižková. Opravdu jsem velice spokojená.
17. 06. 2021
Hana Horejcová
Hned na počátku naší spolupráce mě referovala, jak bude probíhat prodej bytu. Jaké "úřední kroky" následují po sobě, co vše musí být splněno, aby prodej šel hladce a rychle. Velice dobře to na mne zapůsobilo, takže jsem jí podepsala plnou moc a plně jí důvěřovala. Dobře jsem udělala, nezklamala mojí důvěru. Spíše naopak mě mile překvapila. Nejenže mě v předstihu o všem informovala, ať už se to týkalo prohlídek bytu, katastru nemovitostí, advokátní úschovy atd. Byla ochotná, kreativní a empatická, vždy hledala řešení, jak mi vyhovět, přestože jsem věděla, že má další svou práci. Nemohu jinak než jí vřele doporučit a vám jako společnosti Bidli popřát, ať máte jen samé takové zaměstnance jako paní Ing. Silvie Žižková.
14. 04. 2021
Marek Čech
Spolupráce proběhla skvěle. Paní Žižková mi již dvakrát našla nájemníky do bytu za výborných podmínek pro obě strany. A to i v době, kdy byla nabídka pronájmů na trhu velmi vysoká. Vřele děkuji a doporučuji.
06. 04. 2021
Pavel Čech
Paní Žižková projevila nevšední ochotu a úsilí zajistit vhodného nájemce pro naši nemovitost. Její jednání bylo naprosto korektní, prodchnuto pochopením a lidskostí, čímž si oprávněně získala důvěru obou stran. Jednala promptně a veskrze profesionálně. Velice její služby doporučuji!
02. 02. 2021
Tereza Macourková
Paní Žižkové jsem zavolala, po telefonu mi reálně popsala stav nemovitosti, o kterou jsem měla zájem, nic nezamlčela. Prohlídku domu nijak neodkládala, dohodly jsme termín, který mi vyhovoval. Komunikace: Probíhala bezproblémově, paní makléřka byla vždy k zastižení, případně se ozývala zpět. Veškeré problémy řešila bezodkladně, osobně. Připravenost podkladů ke smlouvám: Vše v perfektním pořádku. Díky empatickému, ale zároveň profesionálnímu přístupu paní Žižkové máme domeček, který jsme si přáli. Děkuji.
29. 01. 2021
Milan Galba
Dobrý den jsme velice spokojení za váš profesionální přístup a všem vřele doporučujeme strašně moc děkuji za Vaší ochotu.
29. 01. 2021
Zlatko Ratkovic
Rodiče jsou velice spokojení s bydlením v Jinonicích. Vše je v pořádku a děkujeme za nové přímotopy. Jsem velice spokojen s rychlostí, jakou bylo vše zařízeno, profesionalitou a celkovými službami paní Žižkové i její kolegyně energetické specialistce Hroudové. Doufám v naší další spolupráci. Určitě Vás doporučím známým, kteří budou potřebovat pomoc týkající se bydlení.
29. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím