Jmenuji se Stanislav Rychnavský a jsem realitním makléřem, specialistou na České Budějovice. Posledních více než 10 let se ve svém profesním životě věnuji obchodu. V předchozích zaměstnáních jsem nejprve pracoval pro poskytovatele úvěrových produktů, poté jako obchodník pro stavební a developerskou společnost, dlouho jsem hledal povolání, které mě bude profesně i osobně naplňovat.

K mé naprosté spokojenosti jsem se jednoho dne dozvěděl o možnosti pracovat pro velkou realitní a investiční skupinu. Ačkoliv předchozí a současná kariéra byla vždy především o perfektní službě zákazníkům, dodržování slibů, vstřícné a korektní jednání, které vede k vytyčeným cílům, až toto rozhodnutí bylo to pravé.

Od té doby působím jako realitní makléř se zaměřením na komplikované a specifické nemovitosti. Do své činnosti jsem zařadil nejnovější trendy v realitní branži. Ať už jde o videoprohlídky, profesionální fotografie, homestaging nebo 3D Scan nemovitosti, navázal jsem spolupráci s odborníky v daných oborech tak, abych mohl svým zákazníkům nabídnout stoprocentní servis. Patřím mezi zkušené makléře skupiny a velice rád se s Vámi kdykoliv podělím o své získané zkušenosti.

Volný čas věnuji své rodině, ženě, svým dvěma dětem, cestování, posezení s přáteli, procházkám se psem, rybaření a činnosti v dobrovolném hasičském spolku.

Již realizované nabídky

Reference
Eva Wittnerová
Vážený pane Rychnavský, spolupráce s Vámi byla velmi dobrá a jsem sVaším jednáním velmi spokojená. Jste velmi ochotný a jednání s Vámi bylo korektní. Příště budu vědět kam se obrátit.
02. 03. 2021
Jan Paukovič
Dobrý den, S naší dosavadní spoluprací ve věci realit jsem spokojena. Velice si cením serioznosti, snahy o uspokojení našich potřeb, profesionálního přístupu. Naše volba v opakování Vašich služeb mluví ve Váš prospěch.
24. 02. 2021
Jan Šťastný
Koupi bytu jsme začali realizovat v prosinci 2021. Pan Rychnavský s námi udělal prohlídku bytu,vše nám podrobně vysvětlil,ukázal. Když jsme mu potvrdili koupi bytu,připravil REZERVAČNÍ SMLOUVU,vše bylo časově připraveno tak,jak předem domluvil. Po úhradě rezervační částky jsme dále domluvili další náležitosti ke koupi bytu. V současné době je vše uzavřeno,převedeno. Pan Rychnavský byl vždy vstřícný,ochotný,příjemný.Byla s ním výborná spolupráce.
16. 02. 2021
Věra Kedziorová
Jsem velice ráda za spolupráci s panem makléřem Stanislavem Rychnavským. Hodně si cením jeho upřímného, férového jednání. Se vším co je potřeba ochotně pomůže, tak aby to pro vás bylo to nejlepší. Pokud budu v budoucnu zase potřebovat realitní služby, určitě se na něj znovu ráda obrátím
14. 02. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím