V oblasti financování nemovitostí a zprostředkování finančních produktů se pohybuji již od roku 2003. Za dobu svého působení mám velmi bohaté zkušenosti a zakládám si na detailní znalosti trhu a produktů. Dokáži pomoci v nestandardních případech a pro své klienty se vždy snažím najít to nejlepší a zároveň efektivní řešení. Těší mne, když mohu pomáhat se splněním jejich snů a cílů, a mou snahou je spokojený klient, který se vždy rád vrací.

Reference
Štěpánka Mrázková
Před časem se naše rodina ocitla v situaci, kdy jsme se rozhodli koupit nemovitost. Pro její financování jsme prodávali malou nemovitost s jejímž prodejem nám právě pomohlo Bidli. Celý proces byl hladký, příjemný, bezproblémový a to vše ve velmi krátkém časovém termínu. Zároveň náš příběh pokračuje kapitolou, kdy nám Bidli pomohlo zkompletovat veškeré finance a udělalo nám příjemnou nabídku pro dofinancování potřebné částky pro koupi nové nemovitosti. I zde byl přístup velmi příjemný a ze strany finančních (či hypotečních) poradců velmi profesionální. Komunikace Bidli se všemi zapojenými členy rodiny (od skoro devadesátiletého dědečka po nezkušenou vnučku i strachující se maminku) byla adekvátní, jasná a trpělivá, jak to podobné situace vyžadují. Oceňujeme lidský přístup i příjemné pracovní hodiny, flexibilitu a rychlost reakcí. Taktéž kladně hodnotíme škálu služeb i servis na pobočce.
09. 06. 2020
Štěpánka Mrázková
Jménem mého tatínka Zdeňka Doležala, bychom vám chtěli poděkovat za vaši profesiální práci a součinnost na prodeji tatínkovy nemovitosti v Praze v Narcisové ulici. Včera jsme byt předali novému majiteli bez závad. Vše jste stihli uskutečnit do požadovaného termínu, aby finanční prostředky z prodeje mohl tatínek poskytnout své vnučce na koupi jejího bytu, který bude zároveň financován hypotékou zajištěnou Bidli. Proto vám ještě jednou děkujeme za tuto část procesu pro získání domovů pro naše nejmladší rodinné příslušníky.
01. 01. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím