V oblasti financování nemovitostí a zprostředkování finančních produktů se pohybuji již od roku 2003. Za dobu svého působení mám velmi bohaté zkušenosti a zakládám si na detailní znalosti trhu a produktů. Dokáži pomoci v nestandardních případech a pro své klienty se vždy snažím najít to nejlepší a zároveň efektivní řešení. Těší mne, když mohu pomáhat se splněním jejich snů a cílů, a mou snahou je spokojený klient, který se vždy rád vrací.

Reference
Jana Maudrová
Vážený pane Malečku, ráda bych touto cestou vyjádřila své poděkování za Vaši pomoc při zajištění financování a návrh celého finančního konceptu, jak uchopit současně prodej jedné nemovitosti, který zároveň kryl nákup jiné nemovitosti. Nebylo to rozhodně jednoduché, ale celé se to zdárně povedlo časově fázovat a naplnit. Ještě jednou moc děkuji, díky Vaší pečlivé kalkulaci jsme ušetřili nemalé peníze. S pozdravem Jana Maudrová
24. 09. 2021
Jan Kočí
Pro naši 3 mil. hypotéku na rekonstrukci rodinného domu v Praze-Třeboradicích, jsme se rozhodli spolupracovat se společností Bidli, reprezentovanou panem Václavem Malečkem. Celý proces financování, od počátečních indikativních schůzek, až po samotný proces podpisu smlouvy, a následné financování, proběhl zcela bezchybně a hladce. Díky výborné podpoře pana Malečka, jsme všechny formality byli schopni splnit efektivně a bez zbytečných zádrhelů či časových investic. Ocenili jsme profesionální a také lidský přístup pana Malečka, který se nám vždy snažil pomoci a vyjít vstříc tak, aby náš životní obchod proběhl bezproblémově. Vynikající kompetencí pana Malečka je jeho prozákaznický přístup a vysoké komunikační schopnosti. Proto vše probíhalo opravdu "pohodově". Dům jsme dokončili a nastěhovali se asi 3 měsíce před počátkem covidové epidemie. Následně jsme zjistili, že bychom potřebovali ještě půl milionu korun na úpravy okolo domu. I přes to, že se vše uzavřelo do karantény, Vašek Maleček fungoval opět bezchybně, a mohli jsme díky Bidli a panu Malečkovi vše dovést do perfektního konce. Pokud bychom uvažovali o jakékoliv další investici do našeho bydlení, máme jasno kam se obrátit. Dáša a Jan Kočí
23. 09. 2021
Štěpánka Mrázková
Před časem se naše rodina ocitla v situaci, kdy jsme se rozhodli koupit nemovitost. Pro její financování jsme prodávali malou nemovitost s jejímž prodejem nám právě pomohlo Bidli. Celý proces byl hladký, příjemný, bezproblémový a to vše ve velmi krátkém časovém termínu. Zároveň náš příběh pokračuje kapitolou, kdy nám Bidli pomohlo zkompletovat veškeré finance a udělalo nám příjemnou nabídku pro dofinancování potřebné částky pro koupi nové nemovitosti. I zde byl přístup velmi příjemný a ze strany finančních (či hypotečních) poradců velmi profesionální. Komunikace Bidli se všemi zapojenými členy rodiny (od skoro devadesátiletého dědečka po nezkušenou vnučku i strachující se maminku) byla adekvátní, jasná a trpělivá, jak to podobné situace vyžadují. Oceňujeme lidský přístup i příjemné pracovní hodiny, flexibilitu a rychlost reakcí. Taktéž kladně hodnotíme škálu služeb i servis na pobočce.
09. 06. 2020
Štěpánka Mrázková
Jménem mého tatínka Zdeňka Doležala, bychom vám chtěli poděkovat za vaši profesiální práci a součinnost na prodeji tatínkovy nemovitosti v Praze v Narcisové ulici. Včera jsme byt předali novému majiteli bez závad. Vše jste stihli uskutečnit do požadovaného termínu, aby finanční prostředky z prodeje mohl tatínek poskytnout své vnučce na koupi jejího bytu, který bude zároveň financován hypotékou zajištěnou Bidli. Proto vám ještě jednou děkujeme za tuto část procesu pro získání domovů pro naše nejmladší rodinné příslušníky.
01. 01. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím