Odeslat poptávku

Interiérový design

Pracujeme s ověřenými dodavateli kvalitního nábytku. Váš domov můžeme doplnit o kuchyně či nábytek naší vlastní výroby. Už nemusíte trávit čas přemýšlením o tom, jestli se sedačka hodí ke kuchyni a jaká zvolit dvířka na skříňky. Stačí zavolat a Bidli design se o vše postará. Jsme tým profesionálů, který je tady pro splnění všech představ o dokonalém domově. Ať už chcete zařídit dětský pokoj, kuchyni či celý dům, naši interiéroví designéři vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Kuchyně a nábytek

BIDLI kuchyně a nábytek vyrábí truhláři v České republice na míru z kvalitních lamino desek, českých foliovaných nebo lakovaných dvířek, masivního dřeva a osazují je německým kováním Blum s doživotní zárukou. Designéři je sestavují ze systému definovaných skříněk a dekorů, a proto Vám můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Do řemesla vkládáme svoje srdce. Poctivou prací plníme vaše sny o bydlení.

Proč kuchyně od Bidli?

1

Vaše nová kuchyně je naše řemeslo

Ať už plánujete kuchyni pro Váš stávající interiér, aktuálně kupujete novou nemovitost, nebo stavíte nový dům, vyrobíme Vaše domácí centrum vaření přesně tak, jak si ho představujete.

2

A co všechno umíme vyrobit?

Umíme toho hodně. Základem jsou vestavné kuchyňské linky. Tím to ale nekončí. Bez zásob uskladněných v potravinových skříních by to v kuchyni snad ani nešlo. A pokud jste požitkáři, vyrobíme vám třeba barový pult.

3

Opíráme se o silné partnery

Poskytujeme doživotní záruku na kování BLUM a 7 let na dvířka LUCEO. Spolupracujeme s dodavateli spotřebičů, na které poskytujeme záruku 5 let. Odborníci na domácí spotřebiče poradí s výběrem kvalitního vybavení Vaší Bidli kuchyně.

Vyberte si kuchyni snů

Ať už plánujete kuchyni pro Váš stávající interiér, aktuálně kupujete novou nemovitost, nebo stavíte nový dům, vyrobíme Vaše domácí centrum vaření přesně tak, jak si ho představujete.

Kuchyně
na míru
Typové
kuchyně
Sektorové
kuchyně

Od návrhu k realizaci

Vyrábíme nábytek

Ať už bydlíte ve svém domě či bytě, nebo si právě pořizujete nový domov, vybavíme ho interiérovým nábytkem přesně podle Vašich představ.

Vestavěné
skříně
Obývací
pokoj
Ložnice
 
Dětský
pokoj
Pracovna
 
Koupelna
 
Kancelářský
nábytek

Naši špičkoví dodavatelé

Můžete nám zavolat, napsat
nebo se za námi stavte na pobočce.
Zveme vás na kafe.

Jsme vašimi průvodci

Reference
Miroslav Klčo
Velké poděkování za profesionální práci paní Boudyšové. P.S.: už se nemůžeme dočkat na nové bydlení!
10. 03. 2021
Hana Karbanová
Dobrý den, s paní Boudyšovou byla výborná domluva, byla velice ochotná a rychle reagovala. Kuchyň navrhla prakticky a dobre kombinace skříňky, zásuvky. I rozmístění spotřebičů je perfektně navrženo. Velká spokojenost a radost z výsledku. Děkuji, Karbanová
10. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím