Individuální výstavba

Stavby

Jsme česká stavební společnost s vlastním výrobním závodem. Postavíme Vám dům podle vašich představ. Můžete si také vybrat z nabídky typových staveb v našem katalogu domů včetně individuálních úprav na přání.

Proč Bidli stavby?

1

Poradíme si sami

Domy pro Vás sami vyrábíme. Každý kousek domu bereme do vlastních rukou a prověřujeme jeho kvalitu. Každý náš klient oceňuje výhodu prefabrikace v konstantních podmínkách výrobní haly. Výstavba je pak přesnější, vše do sebe zapadá a materiál nepodléhá riziku znehodnocení povětrnostními vlivy během výstavby.

2

Individuální výstavba

Navrhneme Váš vysněný dům přesně dle Vašich individuálních představ a požadavků. Naše katalogové domy můžete použít jen jako inspiraci.

3

V našich domech se žije lépe

Difúzně otevřená stavba nedovoluje vlhkosti proniknout do konstrukce, což prodlužuje nejen její životnost (záruka 30 let na konstrukci), ale zamezuje vzniku plísní a neohrožuje tak zdraví dětí a dospělých.

4

Uspoříte nejen na energiích

Úsporou na pořizovacích nákladech to začíná. Nízkoenergetická stavba šetří vaši kapsu také při provozu. Díky technologii zpracování má nízké tepelné ztráty v zimních měsících.

5

Vše pod jednou střechou

Jen tak budete mít jistotu, že získáte včas stavební povolení, seženete vhodný pozemek a připravíte financování. Vyvarujete se tak možným sankcím ze strany bank, stavebních firem a úřadů.

Mapy našich dokončených staveb

Jak to u nás probíhá?

Naše typové domy

Bravo Plus
Dispozice 4+kk s dvougaráží
Užitná plocha 206
Zastavěná plocha 183
Počet podlaží 2
Typ střechy pultová
6 335 372 Kč
od 17 287 Kč / měs.
Detail domu

Luxusní, krásný a prostorný dům vhodný jak pro rodinné bydlení (i dvougenerační), tak pro bydlení s podnikáním (po úpravě). Dům je navržen ve stylu, který nikdo nepřehlédne. Každá ložnice má vlastní příslušenství sestávající z koupelny s WC a šatny. Tento dům je určen náročným klientům, kteří si potrpí na náležitý komfort bydlení.

Bravo
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 142
Zastavěná plocha 110
Počet podlaží 2
Typ střechy pultová
4 596 157 Kč
od 12 541 Kč / měs.
Detail domu

Moderní patrový dům, který nepřehlédnete. Luxusně pojatá dispozice dopřává každé ložnici vlastní příslušenství sestávající z šatny a koupelny s WC. Dům je určen náročným klientům, kteří si potrpí na výjimečné věci. Ideální pro rodiny s dětmi.

Oscar
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 138
Zastavěná plocha 88
Počet podlaží 2
Typ střechy pultová
4 639 649 Kč
od 12 660 Kč / měs.
Detail domu

Prostorný patrový dům o dispozici 5+kk je vhodný až pro pětičlennou rodinu a je skvělou volbou při požadavcích na velký moderní dům. Oscar zaujme svým funkcionalistickým vzhledem a konstrukčním řešením s důrazem na světlost interiéru.
Obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou lze vybavit krbovými kamny, nebo fotovoltaickým systémem. První patro nabízí velké pokoje, ložnici a centrální šatnu.

Charlie
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 94
Zastavěná plocha 57
Počet podlaží 2
Typ střechy pultová
3 383 918 Kč
od 9 234 Kč / měs.
Detail domu

Charlie představuje stavbu s důrazem na nízkou cenu při chytrém využítí prostoru a užití dobře udržovatelných materiálů. Jde o útulný moderní dům pro čtyřčlennou rodinu o dispozici 4+kk s pultovou střechou.
Koncept domu umožňuje při nízké investici do renovace udržovat krok s moderními trendy při změně fasády nebo interiéru. V přízemí se nachází prostorná toaleta, kterou je možné změnit na další koupelnu se sprchovým koutem.

Sierra
Dispozice 6+kk
Užitná plocha 143
Zastavěná plocha 168
Počet podlaží 1
Typ střechy sedlová
4 849 378 Kč
od 13 232 Kč / měs.
Detail domu

Velmi prostorný jednopodlažní dům se sedlovou střechou o dispozici 6+kk je určen pro pěti až šestičlennou rodinu. Sierra je vyprojektována pro náročnější klienty preferující moderní a luxusní design.
Vnitřní dispozice utvářejí dvě samostatné zóny - obývací část s kuchyňským koutem s posuvným francouzským oknem a klidnější část se čtyřmi pokoji, ložnicí, koupelnou se sociálním zařízením a technickou místností.

Echo
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 118
Zastavěná plocha 139
Počet podlaží 1
Typ střechy pultová
4 405 276 Kč
od 12 021 Kč / měs.
Detail domu

Dům Echo je vyprojektován v nadčasovém designu. Praktický jednopodlažní dům o dispozici 4+kk je ideálním řešením až pro čtyřčlennou rodinu, která hledá prostorné bydlení za rozumnou cenu.
Vnitřní dispozice utvářejí dvě samostatné zóny s maximálním využitím prostoru - obývací část s kuchyňským koutem pro rušnější rodinný život a klidnější část se dvěmi pokoji, ložnicí a koupelnou.

Zulu
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 159
Zastavěná plocha 96
Počet podlaží 2
Typ střechy stanová
4 963 310 Kč
od 13 543 Kč / měs.
Detail domu

Dům Zulu má čtvercovou dispozici s maximálním využitím prostoru. Je vyprojektován pro náročnější klientelu. Patrový dům o dispozici 5+kk je vhodný pro čtyř až pětičlennou rodinu. Přízemí dominuje velký obývací pokoj s kuchyňským koutem o ploše 41 m2 pro rušný rodinný život a pokojem pro hosty.
První patro bez zkosení střechy nabízí maximální komfort a klid ve dvou velkých pokojích a ložnici včetně prostorné koupelny a šaten.

Lima
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 115
Zastavěná plocha 135
Počet podlaží 1
Typ střechy valbová
3 660 115 Kč
od 9 987 Kč / měs.
Detail domu

Dům Lima je koncipován jako prostorný bungalov o dispozici 5+kk s možností individuálních úprav, vhodný pro pětičlennou rodinu. Dvouzónové řešení odděluje rušnou část od klidové.
Bungalovu dominuje velký obývací pokoj o ploše 45 m2 spojený s jídelnou a kuchyní. Jednotlivé pokoje jsou velmi prostorné. Koupelna disponuje vanou a bezbariérovým sprchovým koutem.

Malibu
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 170
Zastavěná plocha 199
Počet podlaží 1
Typ střechy valbová
5 151 496 Kč
od 14 057 Kč / měs.
Detail domu

Malibu je prakticky řešený bungalov o dispozici 5+kk s dvougaráží, který ocení náročnější klientela preferující prostor a světlo. Dům je vhodný pro čtyř až pětičlennou rodinu. Obývací část je oddělena od klidové části.
Vedle obytné části nabízí bungalov také dostatek úložného prostoru. Každý pokoj má samostatné francouzské dveře jako vstup na terasu. Obývací pokoj lze individuálně prostorově zvýšit odstraněním stropu a instalací střešních oken.

Delta
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 147
Zastavěná plocha 107
Počet podlaží 2
Typ střechy pultová
4 639 900 Kč
od 12 661 Kč / měs.
Detail domu

Skvělá volba při požadavcích na velký dům za nízkou cenu. Patrový dům o dispozici 5+kk je vhodný pro čtyř až pětičlennou rodinu. Dům Delta je vyprojektován v moderním designu s důrazem na vzdušnost a světelnost interiéru.
Přízemí dominuje prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem pro rušný rodinný život. První patro bez zkosení střechy nabízí maximální komfort a klid v několika pokojích a ložnici včetně dvou koupelen a šaten.

Solum
Dispozice 4+kk, 5+kk
Užitná plocha 103
Zastavěná plocha 65
Počet podlaží 2
Typ střechy sedlová
3 543 379 Kč
od 9 669 Kč / měs.
Detail domu

Útulný dům pro čtyřčlennou rodinu o dispozici 4+kk s možností úpravy na 5+kk. Při projektování domu Solum byl kladen důraz na nízkou cenu domu při chytrém využítí prostoru a užití dobře udržovatelných materiálů.
Koncept domu umožňuje při nízké investici do renovace udržovat krok s moderními trendy při změně fasády nebo interiéru. V přízemí se nachází prostorný sklad s oknem, který je možný využít jako pracovnu.

Tyter
Dispozice 3+kk
Užitná plocha 65
Zastavěná plocha 81
Počet podlaží 1
Typ střechy sedlová
2 529 387 Kč
od 6 902 Kč / měs.
Detail domu

Přízemní dům o dispozici 3+kk vhodný pro tři osoby. Bezbariérové řešení domu ocení malé rodiny či majitelé v pokročilejším věku. Řešení centrální místnosti umožňuje plné využití plochy při rozdělení do kuchyňské, jídelní a obývací zóny.
V každém pokoji je prostor pro vestavné skříně. Součástí domu je koupelna s vanou, oddělenou toaletou a možností úložného prostoru v zádveří. Díky provětrávané fasádě lze použít různé dekory materiálů pro venkovní povrch..

Dancel
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 103
Zastavěná plocha 122
Počet podlaží 1
Typ střechy sedlová
3 376 102 Kč
od 9 212 Kč / měs.
Detail domu

Nejžádanější přízemní dům s francouzským oknem v každém pokoji. Plocha a dispozice domu 4+kk je ideální pro aktivní čtyřčlennou rodinu, která využije 3 ložnice a velkou technickou místnost.
Centrem domu je obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, který lze vybavit krbovými kamny, nebo fotovoltaickým systémem. Standardem tohoto domu je také bezbariérový sprchový kout, závěsná toaleta a obložkové dveře.

Ernet
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 130
Zastavěná plocha 81
Počet podlaží 2
Typ střechy sedlová
4 010 525 Kč
od 10 943 Kč / měs.
Detail domu

Skvělá volba při požadavcích na velký dům za nízkou cenu. Patrový dům o dispozici 5+kk je vhodný pro 4-5 člennou rodinu. Ernet je vyprojektován v nadčasovém designu s důrazem na vzdušnost a světelnost interiéru. Koncepce domu je připravena na klientské změny dle individuálního životního stylu. Ve společném jádru domu je obývací část chytře propojena s velkou kuchyní do tvaru U, což poskytuje velkou pracovní plochu. Sociální zařízení domu je řešeno koupelnou a odděleným WC v patře u ložnic a dalším samostatným WC v přízemí. Dále jsou v přízemí dva skladovací prostory. V domě je instalováno vlastní inteligentní řízení domácnosti, které se postará o úsporu energie pro vytápění až o 30% oproti běžným otopným systémům, což dům řadí v rámci energetické náročnosti do kategorie "B - velmi úsporná".

Služby pro Vás a Váš nový dům

Developerské projekty jsou snadnou příležitostí, jak si pořídit vysněný domov, a to s vyššími a moderními standardy proti nemovitostem, kde již někdo bydlel před vámi. Nespornou výhodou je možnost v průběhu výstavby ovlivnit finální podobu vybavení nemovitosti, popř. i její dispozice. Nabízíme pouze projekty prověřených společností. Developerské projekty jsou snadnou příležitostí, jak si pořídit vysněný domov, a to s vyššími a moderními standardy proti nemovitostem, kde již někdo bydlel před vámi. Nespornou výhodou je možnost v průběhu výstavby ovlivnit finální podobu vybavení nemovitosti, popř. i její dispozice. Nabízíme pouze projekty prověřených společností.

Pokud ještě nemáte vlastní pozemek, pomůžeme Vám ho najít v naší databázi nebo využijte naší službu Dohoda o vyhledání a my Vám pozemek najdeme.

Díky našim průvodcům hypotékou Vám zajistíme nejvýhodnější financování Vašeho domu.

Pro Vaše topení a svícení zajistíme transparentní a výhodné podmínky tarifů energií. Bezplatně vám poradíme i s nastavením distribučních sazeb. Vytváříme pro vás útulný domov bez starostí a zbytečného stresu.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Návrh nového interiéru je pro nás hračka. Ať už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Pojistíme Vás nový dům proti požáru, povodni či krádeži. Navrhneme Vám nejvýhodnější řešení dle vašich potřeb. Pro naše klienty vybíráme to nejlepší z desítek pojišťoven.

Už chybí se jen do nového domova přestěhovat. Bidli myslí i na to, že budete potřebovat pomoc s převozem věcí. Právě proto jsme tady. Stačí si objednat naše siláky a máte vyřešeno.

Jsme vašimi průvodci

Reference
Taras Matkovskyj
Spolupráce s Vámi byla rychlá, přesná a profesionální. Zůstali jsme spokojeni.
07. 10. 2021
Romana Neslerová
Mohu poděkovat za hladký a bezproblémový prodej nemovitosti.
07. 10. 2021
Hezký Radek
Podekovani panu Karbanovi za profesionalni pristup a pomoc, pri koupi nemovitosti v projektu Rodov. Pan Karban je profesional ve svem oboru, poradil a vysvetlil, nekolikrat si udelal cas na prohlidku a navrhoval alternativni reseni, kdykoli jsme potrebovali. Velmi kreativni a ochotny, jehoz pomoc nekonci pouhym podepsanim smlouvy. Jsem rad, ze jsem mohl jednat a realizovat koupi prave s nim.
27. 09. 2021
Jan Malina
Po dlouhém hledaní nového bydlení v době Covidu, jsme zavolali panu Karbanovi a vše začalo nabírat ten správný směr a sen se začal pomalu měnit ve skutečnost. Tímto by jsme chtěli poděkovat za jeho práci, milý přístup, flexibilitu, vždy se vším pomohl, buď vyřešil nebo poradil, děkujeme za vše. Malinovi
23. 09. 2021
Zdeněk Mikoška
Jednání s panem Davidem Karbanem je příjemné , z jeho strany profesionální. Naše dotazy ohledně stavby příp. smlouvy nám jasně a konkrétně vysvětlil, připomínky vyřešil. Děkujeme a doufáme v bezproblémové dokončení bytů v Rodově. Těšíme se. Dagmar a Zdeněk Mikoškovi
23. 09. 2021
Monika K
S paní makléřkou Bilalis jsem byla velmi spokojená. Od samého začátku se chovala profesionálně a zároveň přátelsky. Na domluvené prohlídce předala veškeré potřebné informace. Při následném procesu prodeje vždy vše srozumitelně vysvětlila a ochotně zodpověděla veškeré moje dotazy. Při řešení finanční stránky mi doporučila své kolegy, kteří mi rovněž věnovali čas. Za sebe mohu jen doporučit.
06. 04. 2021
Tomáš Krupička
Děkuji za profesionální přístup maximální nasazení a co je nejdůležitější byly jsme maximálně spokojeni.
05. 04. 2021
Miroslava Tejralová
Při hledání zahrádky v Hradci Králové a okolí v létě 2020 jsme s manželem narazili na projekt Bidli v Rodově, který nás zaujal, i když šlo o komplet bytu se zahrádkou, a ne jen o samotnou zahrádku. Po prozkoumání informací na webu jsme si na doporučení sestry mého manžela paní Málkové domluvili informativní schůzku s panem Karbanem přímo na stavbě v Rodově. Pan Karban se nás na místě ujal, a s velkým zápalem a zaujetím nám ukázal všechny detaily projektu, včetně ukázkového bytu. Svým projevem, a také umístěním, stavem a provedením bydlení nás zaujal natolik, že jsme se na místě rozhodli byt se zahrádkou v Rodově získat. Vzhledem k tomu, že bydlíme v Hradci ve vlastním bytě, chtěli jsme od pana Karbana zajištění prodeje našeho bytu takovým způsobem, abychom současně koupili byt v Rodově. Pan Karban přijel na prohlídku našeho bytu, a pak vzaly události rychlý spád. Smlouvy a dokumenty na nové bydlení, smlouvy a dokumenty na prodej našeho stávajícího bytu, každy krok byl ze strany pana Karbana precizně zpracován, vysvětlen a dokončen. Pan Karban si svým vystupováním a odborností zcela získal naší důvěru nejen jako prodejce projektu Rodov, ale i jako realitní makléř, takže dnes jsme jen poslední krůček od kompletního vyřízení celé realitní transakce. Za to panu Karbanovi velice děkujeme. Mirka a Jarda Tejralovi
15. 02. 2021
Alice Fiedlerová
Dobrý den. Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Karbanovi za spolupráci. Je to člověk na svém místě, který má přehled a uměl nám dobře poradit s bytem v novostavbě Rodov. Alice Fiedlerová
07. 02. 2021
Miroslav Hylena
Dobrý den, Touto formou bych chtěl poděkovat p. Karbanovi za jeho ochotu a profesionalitu při koupi bytu 3+kk v Rodově. Svým přístupem a profesionálním jednáním nám umožnil, abychom se o bytě dozvěděli důležité informace. Byl nám nápomocen s výběrem vybavení a pomohl nám diverzifikovat podstatné prvky vybavení (okenní žaluzie, klimatizace v bytě a mnoho dalších.) Na veškeré dotazy, které byli kladeny reagoval pohotově a přesně. Svým jednáním na mě udělal velmi dobrý dojem a byl jedním z důvodů proč jsem zvolil byt v Rodově. S pozdravem Miroslav Hylena
23. 10. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím