Individuální výstavba

Stavby

Jsme česká stavební společnost s vlastním výrobním závodem na výrobu montovaných dřevostaveb. Postavíme Vám dům podle vašich představ. Můžete si také vybrat z nabídky typových staveb v našem katalogu domů včetně individuálních úprav na přání.

Proč Bidli stavby?

1

Poradíme si sami

Dřevostavby pro Vás sami vyrábíme. Každý kousek domu bereme do vlastních rukou a prověřujeme jeho kvalitu. Každý náš klient oceňuje výhodu prefabrikace v konstantních podmínkách výrobní haly. Výstavba je pak přesnější, vše do sebe zapadá a materiál nepodléhá riziku znehodnocení povětrnostními vlivy během výstavby.

2

Individuální výstavba

Navrhneme Váš vysněný dům přesně dle Vašich individuálních představ a požadavků. Naše katalogové domy můžete použít jen jako inspiraci.

3

V našich domech se žije lépe

Difúzně otevřená konstrukce umožňuje domu tzv. dýchat, což vytváří skvělé prostředí nejen pro děti a dospělé, ale především pro alergiky.

4

Uspoříte nejen na energiích

Úsporou na pořizovacích nákladech to začíná. Nízkoenergetická stavba šetří vaši kapsu také při provozu. Díky technologii zpracování má nízké tepelné ztráty v zimních měsících.

5

Vše pod jednou střechou

Jen tak budete mít jistotu, že získáte včas stavební povolení, seženete vhodný pozemek a připravíte financování. Vyvarujete se tak možným sankcím ze strany bank, stavebních firem a úřadů.

6

Rychlost výstavby

Po vydání stavebního povolení se pustíme do výstavby Vašeho domu, který Vám předáme dokončený nejpozději do 12ti měsíců od převzetí staveniště.

Mapy našich dokončených staveb

Jak to u nás probíhá?

Naše typové domy

Bravo Plus
Dispozice 4+1 s dvougaráží
Užitná plocha 207
Zastavěná plocha 186
Počet podlaží 2
Typ střechy Pultová
Hrubá stavba 4 450 000 Kč
8 834 916 Kč
Detail domu

Luxusní, krásný a prostorný dům vhodný jak pro rodinné bydlení (i dvougenerační), tak pro bydlení s podnikáním (po úpravě). Dům je navržen ve stylu, který nikdo nepřehlédne. Každá ložnice má vlastní příslušenství sestávající z koupelny s WC a šatny. Tento dům je určen náročným klientům, kteří si potrpí na náležitý komfort bydlení.

Bravo
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 141
Zastavěná plocha 112
Počet podlaží 2
Typ střechy Pultová
Hrubá stavba 3 150 000 Kč
6 633 574 Kč
Detail domu

Moderní patrový dům, který nepřehlédnete. Luxusně pojatá dispozice dopřává každé ložnici vlastní příslušenství sestávající z šatny a koupelny s WC. Dům je určen náročným klientům, kteří si potrpí na výjimečné věci. Ideální pro rodiny s dětmi.

Oscar
Dispozice 5+1
Užitná plocha 140
Zastavěná plocha 97
Počet podlaží 2
Typ střechy Pultová
Hrubá stavba 3 190 000 Kč
6 532 416 Kč
Detail domu

Prostorný patrový dům o dispozici 5+1 je vhodný až pro pětičlennou rodinu a je skvělou volbou při požadavcích na velký moderní dům. Oscar zaujme svým funkcionalistickým vzhledem a konstrukčním řešením s důrazem na světlost interiéru.
Obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou lze vybavit krbovými kamny, nebo fotovoltaickým systémem. První patro nabízí velké pokoje, ložnici a centrální šatnu.

Dancel Mini
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 86
Zastavěná plocha 105
Počet podlaží 1
Typ střechy Sedlová
Hrubá stavba 2 150 000 Kč
4 539 030 Kč
Detail domu

Útulný dům pro čtyřčlennou rodinu o dispozici 4+kk. Při projektování domu byl kladen důraz na nízkou cenu domu při chytrém využití prostoru a užití dobře udržovatelných materiálů. Mimo sedlovou střechu je zde i možnost provedení pultové střechy.

Charlie
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 98
Zastavěná plocha 62
Počet podlaží 2
Typ střechy Pultová
Hrubá stavba 2 150 000 Kč
4 750 503 Kč
Detail domu

Charlie představuje stavbu s důrazem na nízkou cenu při chytrém využítí prostoru a užití dobře udržovatelných materiálů. Jde o útulný moderní dům pro čtyřčlennou rodinu o dispozici 4+kk s pultovou střechou.
Koncept domu umožňuje při nízké investici do renovace udržovat krok s moderními trendy při změně fasády nebo interiéru. V přízemí se nachází prostorná toaleta, kterou je možné změnit na další koupelnu se sprchovým koutem.

Sierra
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 143
Zastavěná plocha 180
Počet podlaží 1
Typ střechy Sedlová
Hrubá stavba 3 390 000 Kč
6 841 755 Kč
Detail domu

Velmi prostorný jednopodlažní dům se sedlovou střechou o dispozici 5+kk je určen pro pěti až šestičlennou rodinu. Sierra je vyprojektována pro náročnější klienty preferující moderní a luxusní design.
Vnitřní dispozice utvářejí dvě samostatné zóny - obývací část s kuchyňským koutem s velkým francouzským oknem a klidnější část se třemi pokoji, ložnicí, koupelnou se sociálním zařízením a technickou místností.

Echo
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 118
Zastavěná plocha 141
Počet podlaží 1
Typ střechy Pultová
Hrubá stavba 2 990 000 Kč
6 082 869 Kč
Detail domu

Dům Echo je vyprojektován v nadčasovém designu. Praktický jednopodlažní dům o dispozici 4+kk je ideálním řešením až pro čtyřčlennou rodinu, která hledá prostorné bydlení za rozumnou cenu.
Vnitřní dispozice utvářejí dvě samostatné zóny s maximálním využitím prostoru - obývací část s kuchyňským koutem pro rušnější rodinný život a klidnější část se dvěmi pokoji, ložnicí a koupelnou.

Zulu
Dispozice 6+kk
Užitná plocha 170
Zastavěná plocha 104
Počet podlaží 2
Typ střechy Stanová
Hrubá stavba 3 550 000 Kč
7 345 496 Kč
Detail domu

Dům Zulu má čtvercovou dispozici s maximálním využitím prostoru. Je vyprojektován pro náročnější klientelu. Patrový dům o dispozici 6+kk je vhodný pro čtyř až pětičlennou rodinu. Přízemí dominuje velký obývací pokoj s kuchyňským koutem o ploše 41 m2 pro rušný rodinný život a pokojem pro hosty.
První patro bez zkosení střechy nabízí maximální komfort a klid ve dvou velkých pokojích a ložnici včetně prostorné koupelny a šaten.

Lima
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 115
Zastavěná plocha 136
Počet podlaží 1
Typ střechy Valbová
Hrubá stavba 2 690 000 Kč
5 470 950 Kč
Detail domu

Dům Lima je koncipován jako prostorný bungalov o dispozici 5+kk s možností individuálních úprav, vhodný pro pětičlennou rodinu. Dvouzónové řešení odděluje rušnou část od klidové.
Bungalovu dominuje velký obývací pokoj o ploše 45 m2 spojený s jídelnou a kuchyní. Jednotlivé pokoje jsou velmi prostorné. Koupelna disponuje vanou a bezbariérovým sprchovým koutem.

Malibu
Dispozice 5+kk s dvougaráží
Užitná plocha 172
Zastavěná plocha 207
Počet podlaží 1
Typ střechy Valbová
Hrubá stavba 3 850 000 Kč
7 580 761 Kč
Detail domu

Malibu je prakticky řešený bungalov o dispozici 5+kk s dvougaráží, který ocení náročnější klientela preferující prostor a světlo. Dům je vhodný pro čtyř až pětičlennou rodinu. Obývací část je oddělena od klidové části.
Vedle obytné části nabízí bungalov také dostatek úložného prostoru. Každý pokoj má samostatné francouzské dveře jako vstup na terasu. Obývací pokoj lze individuálně prostorově zvýšit odstraněním stropu a instalací střešních oken.

Delta
Dispozice 5+1
Užitná plocha 151
Zastavěná plocha 93
Počet podlaží 2
Typ střechy Pultová
Hrubá stavba 2 990 000 Kč
6 564 032 Kč
Detail domu

Skvělá volba při požadavcích na velký dům za nízkou cenu. Patrový dům o dispozici 5+1 je vhodný pro čtyř až pětičlennou rodinu. Dům Delta je vyprojektován v moderním designu s důrazem na vzdušnost a světelnost interiéru.
Přízemí dominuje prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem pro rušný rodinný život. První patro bez zkosení střechy nabízí maximální komfort a klid v několika pokojích a ložnici včetně dvou koupelen a šaten.

Solum
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 108
Zastavěná plocha 68
Počet podlaží 2
Typ střechy Sedlová
Hrubá stavba 2 350 000 Kč
4 962 144 Kč
Detail domu

Útulný dům pro čtyřčlennou rodinu o dispozici 4+kk. Při projektování domu Solum byl kladen důraz na nízkou cenu domu při chytrém využítí prostoru a užití dobře udržovatelných materiálů.
Koncept domu umožňuje při nízké investici do renovace udržovat krok s moderními trendy při změně fasády nebo interiéru. V přízemí se nachází prostorný sklad s oknem, který je možný využít jako pracovnu.

Dancel
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 105
Zastavěná plocha 126
Počet podlaží 1
Typ střechy Sedlová
Hrubá stavba 2 350 000 Kč
5 087 906 Kč
Detail domu

Nejžádanější přízemní dům s francouzským oknem v každém pokoji. Plocha a dispozice domu 4+kk je ideální pro aktivní čtyřčlennou rodinu, která využije 3 ložnice a velkou technickou místnost.
Centrem domu je obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, který lze vybavit fotovoltaickým systémem a tepelným čerpadlem vzduch/vzduch.

Ernet
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 134
Zastavěná plocha 83
Počet podlaží 2
Typ střechy Sedlová
Hrubá stavba 2 650 000 Kč
5 644 414 Kč
Detail domu

Skvělá volba při požadavcích na velký dům za nízkou cenu. Patrový dům o dispozici 5+kk je vhodný pro 4-5 člennou rodinu. Ernet je vyprojektován v nadčasovém designu s důrazem na vzdušnost a světelnost interiéru. Koncepce domu je připravena na klientské změny dle individuálního životního stylu. Ve společném jádru domu je obývací část chytře propojena s velkou kuchyní do tvaru U, což poskytuje velkou pracovní plochu. Sociální zařízení domu je řešeno koupelnou a odděleným WC v patře u ložnic a dalším samostatným WC v přízemí. Dále jsou v přízemí dva skladovací prostory.

Služby pro Vás a Váš nový dům

Pokud ještě nemáte vlastní pozemek, pomůžeme Vám ho najít v naší databázi nebo využijte naší službu Dohoda o vyhledání a my Vám pozemek najdeme.

Díky našim průvodcům hypotékou Vám zajistíme nejvýhodnější financování Vašeho domu.

Pro Vaše topení a svícení zajistíme transparentní a výhodné podmínky tarifů energií. Bezplatně vám poradíme i s nastavením distribučních sazeb. Vytváříme pro vás útulný domov bez starostí a zbytečného stresu.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Návrh nového interiéru je pro nás hračka. Ať už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Pojistíme Vás nový dům proti požáru, povodni či krádeži. Navrhneme Vám nejvýhodnější řešení dle vašich potřeb. Pro naše klienty vybíráme to nejlepší z desítek pojišťoven.

Už chybí se jen do nového domova přestěhovat. Bidli myslí i na to, že budete potřebovat pomoc s převozem věcí. Právě proto jsme tady. Stačí si objednat naše siláky a máte vyřešeno.

Dostávejte od nás
novinky do e-mailu

Reference
Monika K
S paní makléřkou Bilalis jsem byla velmi spokojená. Od samého začátku se chovala profesionálně a zároveň přátelsky. Na domluvené prohlídce předala veškeré potřebné informace. Při následném procesu prodeje vždy vše srozumitelně vysvětlila a ochotně zodpověděla veškeré moje dotazy. Při řešení finanční stránky mi doporučila své kolegy, kteří mi rovněž věnovali čas. Za sebe mohu jen doporučit.
06. 04. 2021
Tomáš Krupička
Děkuji za profesionální přístup maximální nasazení a co je nejdůležitější byly jsme maximálně spokojeni.
05. 04. 2021

Používáme cookies!

Tyto stránky používají a ukládají soubory cookies. Některé jsou nezbytné pro jejich správné fungování (tzv. technické cookies). Dále tyto stránky využívají marketingové a analytické cookies pro zkvalitnění našich služeb a přizpůsobení zobrazovaného obsahu. Pro jejich využití je nutný Váš souhlas. Více informací o cookies.