Individuální výstavba
Vytvoření reklamace

Stavby

Jsme česká stavební společnost s vlastním výrobním závodem na výrobu montovaných dřevostaveb. Postavíme Vám dům podle vašich představ. Můžete si také vybrat z nabídky typových staveb v našem katalogu domů včetně individuálních úprav na přání.

Proč Bidli stavby?

1

Poradíme si sami

Dřevostavby pro Vás sami vyrábíme. Každý kousek domu bereme do vlastních rukou a prověřujeme jeho kvalitu. Každý náš klient oceňuje výhodu prefabrikace v konstantních podmínkách výrobní haly. Výstavba je pak přesnější, vše do sebe zapadá a materiál nepodléhá riziku znehodnocení povětrnostními vlivy během výstavby.

2

Individuální výstavba

Navrhneme Váš vysněný dům přesně dle Vašich individuálních představ a požadavků. Naše katalogové domy můžete použít jen jako inspiraci.

3

V našich domech se žije lépe

Difůzně otevřená konstrukce umožňuje domu tzv. dýchat, což vytváří skvělé prostředí nejen pro děti a dospělé, ale především pro alergiky. Na konstrukci garantujeme záruku na 30 let.

4

Uspoříte nejen na energiích

Úsporou na pořizovacích nákladech to začíná. Nízkoenergetická stavba šetří vaši kapsu také při provozu. Díky technologii zpracování má nízké tepelné ztráty v zimních měsících.

5

Vše pod jednou střechou

Jen tak budete mít jistotu, že získáte včas stavební povolení, seženete vhodný pozemek a připravíte financování. Vyvarujete se tak možným sankcím ze strany bank, stavebních firem a úřadů.

6

Rychlost výstavby

Po vydání stavebního povolení se pustíme do výstavby Vašeho domu, který Vám předáme dokončený nejpozději do 12ti měsíců od převzetí staveniště.

Mapy našich dokončených staveb

Jak to u nás probíhá?

Naše typové domy

Bravo Plus
Dispozice 4+kk s dvougaráží
Užitná plocha 206
Zastavěná plocha 183
Počet podlaží 2
Typ střechy Pultová
6 968 910 Kč
od 23 955 Kč / měs.
Detail domu

Luxusní, krásný a prostorný dům vhodný jak pro rodinné bydlení (i dvougenerační), tak pro bydlení s podnikáním (po úpravě). Dům je navržen ve stylu, který nikdo nepřehlédne. Každá ložnice má vlastní příslušenství sestávající z koupelny s WC a šatny. Tento dům je určen náročným klientům, kteří si potrpí na náležitý komfort bydlení.

Bravo
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 142
Zastavěná plocha 110
Počet podlaží 2
Typ střechy Pultová
5 055 773 Kč
od 17 379 Kč / měs.
Detail domu

Moderní patrový dům, který nepřehlédnete. Luxusně pojatá dispozice dopřává každé ložnici vlastní příslušenství sestávající z šatny a koupelny s WC. Dům je určen náročným klientům, kteří si potrpí na výjimečné věci. Ideální pro rodiny s dětmi.

Oscar
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 138
Zastavěná plocha 88
Počet podlaží 2
Typ střechy Pultová
5 103 613 Kč
od 17 543 Kč / měs.
Detail domu

Prostorný patrový dům o dispozici 5+kk je vhodný až pro pětičlennou rodinu a je skvělou volbou při požadavcích na velký moderní dům. Oscar zaujme svým funkcionalistickým vzhledem a konstrukčním řešením s důrazem na světlost interiéru.
Obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou lze vybavit krbovými kamny, nebo fotovoltaickým systémem. První patro nabízí velké pokoje, ložnici a centrální šatnu.

Charlie
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 94
Zastavěná plocha 57
Počet podlaží 2
Typ střechy Pultová
3 722 310 Kč
od 12 795 Kč / měs.
Detail domu

Charlie představuje stavbu s důrazem na nízkou cenu při chytrém využítí prostoru a užití dobře udržovatelných materiálů. Jde o útulný moderní dům pro čtyřčlennou rodinu o dispozici 4+kk s pultovou střechou.
Koncept domu umožňuje při nízké investici do renovace udržovat krok s moderními trendy při změně fasády nebo interiéru. V přízemí se nachází prostorná toaleta, kterou je možné změnit na další koupelnu se sprchovým koutem.

Sierra
Dispozice 6+kk
Užitná plocha 143
Zastavěná plocha 168
Počet podlaží 1
Typ střechy Sedlová
5 334 316 Kč
od 18 336 Kč / měs.
Detail domu

Velmi prostorný jednopodlažní dům se sedlovou střechou o dispozici 6+kk je určen pro pěti až šestičlennou rodinu. Sierra je vyprojektována pro náročnější klienty preferující moderní a luxusní design.
Vnitřní dispozice utvářejí dvě samostatné zóny - obývací část s kuchyňským koutem s posuvným francouzským oknem a klidnější část se čtyřmi pokoji, ložnicí, koupelnou se sociálním zařízením a technickou místností.

Echo
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 118
Zastavěná plocha 139
Počet podlaží 1
Typ střechy Pultová
4 845 804 Kč
od 16 657 Kč / měs.
Detail domu

Dům Echo je vyprojektován v nadčasovém designu. Praktický jednopodlažní dům o dispozici 4+kk je ideálním řešením až pro čtyřčlennou rodinu, která hledá prostorné bydlení za rozumnou cenu.
Vnitřní dispozice utvářejí dvě samostatné zóny s maximálním využitím prostoru - obývací část s kuchyňským koutem pro rušnější rodinný život a klidnější část se dvěmi pokoji, ložnicí a koupelnou.

Zulu
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 159
Zastavěná plocha 96
Počet podlaží 2
Typ střechy Stanová
5 459 641 Kč
od 18 767 Kč / měs.
Detail domu

Dům Zulu má čtvercovou dispozici s maximálním využitím prostoru. Je vyprojektován pro náročnější klientelu. Patrový dům o dispozici 5+kk je vhodný pro čtyř až pětičlennou rodinu. Přízemí dominuje velký obývací pokoj s kuchyňským koutem o ploše 41 m2 pro rušný rodinný život a pokojem pro hosty.
První patro bez zkosení střechy nabízí maximální komfort a klid ve dvou velkých pokojích a ložnici včetně prostorné koupelny a šaten.

Lima
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 115
Zastavěná plocha 135
Počet podlaží 1
Typ střechy Valbová
4 026 127 Kč
od 13 840 Kč / měs.
Detail domu

Dům Lima je koncipován jako prostorný bungalov o dispozici 5+kk s možností individuálních úprav, vhodný pro pětičlennou rodinu. Dvouzónové řešení odděluje rušnou část od klidové.
Bungalovu dominuje velký obývací pokoj o ploše 45 m2 spojený s jídelnou a kuchyní. Jednotlivé pokoje jsou velmi prostorné. Koupelna disponuje vanou a bezbariérovým sprchovým koutem.

Malibu
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 170
Zastavěná plocha 199
Počet podlaží 1
Typ střechy Valbová
5 666 645 Kč
od 19 479 Kč / měs.
Detail domu

Malibu je prakticky řešený bungalov o dispozici 5+kk s dvougaráží, který ocení náročnější klientela preferující prostor a světlo. Dům je vhodný pro čtyř až pětičlennou rodinu. Obývací část je oddělena od klidové části.
Vedle obytné části nabízí bungalov také dostatek úložného prostoru. Každý pokoj má samostatné francouzské dveře jako vstup na terasu. Obývací pokoj lze individuálně prostorově zvýšit odstraněním stropu a instalací střešních oken.

Delta
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 147
Zastavěná plocha 107
Počet podlaží 2
Typ střechy Pultová
5 103 890 Kč
od 17 544 Kč / měs.
Detail domu

Skvělá volba při požadavcích na velký dům za nízkou cenu. Patrový dům o dispozici 5+kk je vhodný pro čtyř až pětičlennou rodinu. Dům Delta je vyprojektován v moderním designu s důrazem na vzdušnost a světelnost interiéru.
Přízemí dominuje prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem pro rušný rodinný život. První patro bez zkosení střechy nabízí maximální komfort a klid v několika pokojích a ložnici včetně dvou koupelen a šaten.

Solum
Dispozice 4+kk, 5+kk
Užitná plocha 103
Zastavěná plocha 65
Počet podlaží 2
Typ střechy Sedlová
3 897 717 Kč
od 13 398 Kč / měs.
Detail domu

Útulný dům pro čtyřčlennou rodinu o dispozici 4+kk s možností úpravy na 5+kk. Při projektování domu Solum byl kladen důraz na nízkou cenu domu při chytrém využítí prostoru a užití dobře udržovatelných materiálů.
Koncept domu umožňuje při nízké investici do renovace udržovat krok s moderními trendy při změně fasády nebo interiéru. V přízemí se nachází prostorný sklad s oknem, který je možný využít jako pracovnu.

Tyter
Dispozice 3+kk
Užitná plocha 65
Zastavěná plocha 81
Počet podlaží 1
Typ střechy Sedlová
2 921 442 Kč
od 10 042 Kč / měs.
Detail domu

Přízemní dům o dispozici 3+kk vhodný pro tři osoby. Bezbariérové řešení domu ocení malé rodiny či majitelé v pokročilejším věku. Řešení centrální místnosti umožňuje plné využití plochy při rozdělení do kuchyňské, jídelní a obývací zóny.
V každém pokoji je prostor pro vestavné skříně. Součástí domu je koupelna s vanou, oddělenou toaletou a možností úložného prostoru v zádveří. Díky provětrávané fasádě lze použít různé dekory materiálů pro venkovní povrch..

Dancel
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 103
Zastavěná plocha 122
Počet podlaží 1
Typ střechy Sedlová
3 713 713 Kč
od 12 766 Kč / měs.
Detail domu

Nejžádanější přízemní dům s francouzským oknem v každém pokoji. Plocha a dispozice domu 4+kk je ideální pro aktivní čtyřčlennou rodinu, která využije 3 ložnice a velkou technickou místnost.
Centrem domu je obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, který lze vybavit fotovoltaickým systémem a tepelným čerpadlem vzduch/vzduch.

Ernet
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 130
Zastavěná plocha 81
Počet podlaží 2
Typ střechy Sedlová
4 411 578 Kč
od 15 165 Kč / měs.
Detail domu

Skvělá volba při požadavcích na velký dům za nízkou cenu. Patrový dům o dispozici 5+kk je vhodný pro 4-5 člennou rodinu. Ernet je vyprojektován v nadčasovém designu s důrazem na vzdušnost a světelnost interiéru. Koncepce domu je připravena na klientské změny dle individuálního životního stylu. Ve společném jádru domu je obývací část chytře propojena s velkou kuchyní do tvaru U, což poskytuje velkou pracovní plochu. Sociální zařízení domu je řešeno koupelnou a odděleným WC v patře u ložnic a dalším samostatným WC v přízemí. Dále jsou v přízemí dva skladovací prostory.

Služby pro Vás a Váš nový dům

Pokud ještě nemáte vlastní pozemek, pomůžeme Vám ho najít v naší databázi nebo využijte naší službu Dohoda o vyhledání a my Vám pozemek najdeme.

Díky našim průvodcům hypotékou Vám zajistíme nejvýhodnější financování Vašeho domu.

Pro Vaše topení a svícení zajistíme transparentní a výhodné podmínky tarifů energií. Bezplatně vám poradíme i s nastavením distribučních sazeb. Vytváříme pro vás útulný domov bez starostí a zbytečného stresu.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Návrh nového interiéru je pro nás hračka. Ať už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Pojistíme Vás nový dům proti požáru, povodni či krádeži. Navrhneme Vám nejvýhodnější řešení dle vašich potřeb. Pro naše klienty vybíráme to nejlepší z desítek pojišťoven.

Už chybí se jen do nového domova přestěhovat. Bidli myslí i na to, že budete potřebovat pomoc s převozem věcí. Právě proto jsme tady. Stačí si objednat naše siláky a máte vyřešeno.

Dostávejte od nás
novinky do e-mailu

Reference
Hezký Radek
Podekovani panu Karbanovi za profesionalni pristup a pomoc, pri koupi nemovitosti v projektu Rodov. Pan Karban je profesional ve svem oboru, poradil a vysvetlil, nekolikrat si udelal cas na prohlidku a navrhoval alternativni reseni, kdykoli jsme potrebovali. Velmi kreativni a ochotny, jehoz pomoc nekonci pouhym podepsanim smlouvy. Jsem rad, ze jsem mohl jednat a realizovat koupi prave s nim.
27. 09. 2021
Jan Malina
Po dlouhém hledaní nového bydlení v době Covidu, jsme zavolali panu Karbanovi a vše začalo nabírat ten správný směr a sen se začal pomalu měnit ve skutečnost. Tímto by jsme chtěli poděkovat za jeho práci, milý přístup, flexibilitu, vždy se vším pomohl, buď vyřešil nebo poradil, děkujeme za vše. Malinovi
23. 09. 2021
Zdeněk Mikoška
Jednání s panem Davidem Karbanem je příjemné , z jeho strany profesionální. Naše dotazy ohledně stavby příp. smlouvy nám jasně a konkrétně vysvětlil, připomínky vyřešil. Děkujeme a doufáme v bezproblémové dokončení bytů v Rodově. Těšíme se. Dagmar a Zdeněk Mikoškovi
23. 09. 2021
Monika K
S paní makléřkou Bilalis jsem byla velmi spokojená. Od samého začátku se chovala profesionálně a zároveň přátelsky. Na domluvené prohlídce předala veškeré potřebné informace. Při následném procesu prodeje vždy vše srozumitelně vysvětlila a ochotně zodpověděla veškeré moje dotazy. Při řešení finanční stránky mi doporučila své kolegy, kteří mi rovněž věnovali čas. Za sebe mohu jen doporučit.
06. 04. 2021
Tomáš Krupička
Děkuji za profesionální přístup maximální nasazení a co je nejdůležitější byly jsme maximálně spokojeni.
05. 04. 2021
Miroslava Tejralová
Při hledání zahrádky v Hradci Králové a okolí v létě 2020 jsme s manželem narazili na projekt Bidli v Rodově, který nás zaujal, i když šlo o komplet bytu se zahrádkou, a ne jen o samotnou zahrádku. Po prozkoumání informací na webu jsme si na doporučení sestry mého manžela paní Málkové domluvili informativní schůzku s panem Karbanem přímo na stavbě v Rodově. Pan Karban se nás na místě ujal, a s velkým zápalem a zaujetím nám ukázal všechny detaily projektu, včetně ukázkového bytu. Svým projevem, a také umístěním, stavem a provedením bydlení nás zaujal natolik, že jsme se na místě rozhodli byt se zahrádkou v Rodově získat. Vzhledem k tomu, že bydlíme v Hradci ve vlastním bytě, chtěli jsme od pana Karbana zajištění prodeje našeho bytu takovým způsobem, abychom současně koupili byt v Rodově. Pan Karban přijel na prohlídku našeho bytu, a pak vzaly události rychlý spád. Smlouvy a dokumenty na nové bydlení, smlouvy a dokumenty na prodej našeho stávajícího bytu, každy krok byl ze strany pana Karbana precizně zpracován, vysvětlen a dokončen. Pan Karban si svým vystupováním a odborností zcela získal naší důvěru nejen jako prodejce projektu Rodov, ale i jako realitní makléř, takže dnes jsme jen poslední krůček od kompletního vyřízení celé realitní transakce. Za to panu Karbanovi velice děkujeme. Mirka a Jarda Tejralovi
15. 02. 2021
Alice FiedlerovÁ
Dobrý den. Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Karbanovi za spolupráci. Je to člověk na svém místě, který má přehled a uměl nám dobře poradit s bytem v novostavbě Rodov. Alice Fiedlerová
07. 02. 2021
Miroslav Hylena
Dobrý den, Touto formou bych chtěl poděkovat p. Karbanovi za jeho ochotu a profesionalitu při koupi bytu 3+kk v Rodově. Svým přístupem a profesionálním jednáním nám umožnil, abychom se o bytě dozvěděli důležité informace. Byl nám nápomocen s výběrem vybavení a pomohl nám diverzifikovat podstatné prvky vybavení (okenní žaluzie, klimatizace v bytě a mnoho dalších.) Na veškeré dotazy, které byli kladeny reagoval pohotově a přesně. Svým jednáním na mě udělal velmi dobrý dojem a byl jedním z důvodů proč jsem zvolil byt v Rodově. S pozdravem Miroslav Hylena
23. 10. 2020
Jana Beková
Dobrý den, s rodinou jsme začátkem roku 2020 začali hledat nové bydlení, které by splňovalo naše představy o bydlení s dvěma malými dětmi. Po mnoha hledání i prohlídkách různých tipů bydlení jsme objevili projekt BIDLI V RODOVĚ. Rozhodli jsme se tedy pro návštěvu společnosti a zkontaktovali ji, kde jsme dostali kontakt na pana Karbana. První naše setkání bylo velmi příjemné a musíme říci, že nás velmi mile překvapilo, jak byl pan Karban ochotný, nápomocný ke všem našim dotazům ohledně bydlení v Rodově. Již při první prohlídce i návštěvě ukázkového bytu nám vše velmi ochotně vysvětlil i ukázal. Po zvážení všech okolností jsme se rozhodli pro projekt BIDLI v Rodově a tím začala naše ještě intenzivnější spolupráce s panem Karbanem. Naše následná společná setkání byla příjemná. Nikdy nedošlo k žádnému problému a jako největší důkaz je podepsání smlouvy na nové bydlení. Všem budoucím klientům přejeme stejně příjemnou zkušenost s panem Karbanem jako jsme měli my. Myslíme si, že dělá velmi dobré jméno společnosti a jeho vystupování je na velmi vysoké úrovni. Závěrem víme, že v budoucnosti se můžeme s důvěrou na pana Karbana obrátit a naše dotazy budou vždy vyřešeny ke spokojenosti všech stran. S poděkováním Rodina Bekova
23. 10. 2020
Martin Musil
Dobrý den, chtěli bychom s manželem touto cestou poděkovat p. Karbanovi za jeho vysokou profesionalitu, v řešení a realizaci koupi našeho budoucího bytu 3+kk v lokalitě Rodov Smiřice. Svým přístupem, obětavostí, zájmem a pomocí nám ulehčil od starostí s řešením hypotéky a uplatněním zástavy na nemovitost, zároveň nám pomohl při výběru vybavení a nadstandardu v bytě (dveře, baterie, podlahy atd.) a především při řešení klimatizace. Umožnil nám přežít i nelehké období tzv. koronavirové krize (oddálení kolaudace) tím, že nám dával informace, jak vše na stavbě vypadá a jak se vše bude časově posouvat. Vzhledem k tomu, že máme vazby s ukončením pronájmu, ve kterém nyní jsme, tak i tato informace byla pro nás velice důležitá. Svým jednáním a snahou dělá velice dobré jméno společnosti Bidli holding a.s., za kterou nyní v současnosti vystupuje. Rádi jsme již nyní předávali informace zájemcům o koupit Rodov Smiřice a doporučili jednat s p. Karbanem, což se také tak stalo ku prospěchu všech. Děkujeme a přejeme vše nejlepší v další jeho práci a zároveň i celé společnosti Bidli a.s.. S pozdravem manželé Musilovi
20. 07. 2020

Používáme cookies!

Tyto stránky používají a ukládají soubory cookies. Některé jsou nezbytné pro jejich správné fungování (tzv. technické cookies). Dále tyto stránky využívají marketingové a analytické cookies pro zkvalitnění našich služeb a přizpůsobení zobrazovaného obsahu. Pro jejich využití je nutný Váš souhlas. Více informací o cookies.