Bidli - Jednoduše doma

Držíme ti místo

V bidli se vždy najde místo pro ty, kteří se chtějí podílet na něčem novém, inovativním, přelomovém. Rádi přivítáme každého, kdo nabídne své zkušenosti v oblasti bydlení, myšlenky a tvrdou práci pro společnou věc. Na oplátku vám garantujeme, že se do práce budete těšit a že vás bude naplňovat po všech stránkách. Více informací

Kariéra

Firma je jen tak dobrá, jak dobří jsou lidé, kteří v ní pracují. Na náš Bidli tým jsme patřičně pyšní! Ve všech oblastech, kterým se bidli věnuje - tedy nemovitostem, financím, stavbám, develpmentu, interiérům a energiích, hledáme talenty, kteří nám pomohou naplnit cíle a ideály, které jsme si v našem Manifestu předsevzali. Inspirujte se příběhy našich průvodců a staňte se jedním z nás. Držíme vám místo.

Příběhy bidli týmu

Bidli hypotéky

Lukáš Lyer

Ahoj, jmenuji se Lukáš Lyer a ve firmě pracuji od roku 2015. Věnuji se převážně poskytování hypoték a úvěrů na bydlení pro klienty Bidli. Zajišťuji pro ně kompletní službu od výběru vhodné banky, srovnání podmínek, žádosti o hypotéku až po její vyčerpání tak, aby s tím měli co nejméně práce a starostí.

Nejvíce mě na mé práci baví její časová flexibilita, různorodost činností a možnost pomáhat našim klientům plnit jejich sny o vlastním bydlení. Zajistit pro ně správné financování je naším společným cílem a pro mě je to hlavním úkolem. Proto jsem se stal hypotečním specialistou.

Na Bidli mě baví provázanost našich služeb, výborná spolupráce s parťáky z týmu a také fakt, že mi naše firma nabídla kreativní a dobře ohodnocenou práci, ve které se mohu neustále posouvat. Díky celému konceptu Bidli, který na trhu nemá konkurenci, se o svou budoucnost v hypoteční branži určitě nebojím.

Chci být jako Lukáš

Bidli finance

David Sybol

Finančním poradcem jsem se stal v roce 2004. Po pár týdnech školení jsem měl vědět vše o finančních produktech a být schopen obsloužit jakéhokoliv klienta. Když se ohlédnu zpět, tak jasně vidím, že opravdovým poradcem jsem se stal až o řadu let později.

Přišel jsem na to, že finanční poradenství musí být založeno na naslouchání požadavkům klienta a faktu, že klient má vždycky vědět, co uzavírá. Činnost správného poradce není o uzavření smlouvy, ale o dlouhodobé spolupráci založené na důvěře a profesionalitě.

Postupně jsem se rozhodl specializovat se na oblast životního a neživotního pojištění a investic. Mám kolem sebe super kolegyně a kolegy specializující se právě na úvěry a tak se vhodně doplňujeme.

Chci být jako David

Bidli nemovitosti

David Evropejský

Když jsem v roce 2012 nastupoval do firmy jako makléř, řekl jsem si, že se chci stát makléřem roku a něco dokázat. Věděl jsem, že mě čeká dlouhé a náročné vzdělávací období, ale zárověň to bude velká výzva. Povedlo se a motivace byla větší, přihlédnu-li k tomu, že tato práce je natolik rozmanitá a dynamická, že se nikdy nenudím.

Přednostně se zabývám prodejem nemovitostí našich klientů, přináší to spoustu různých situací, protože takový prodej běžné nemovitosti není nikdy totožný s tím předchozím, pokaždé je životní příběh mého klienta jiný a tím se z praxe realitního průvodce stává něco výjimečného.

V průběhu následucjících let jsem nabíral zkušenosti a své výsledky neustále zlepšoval, to celé mě vedlo k jednomu cíli, předat své zkušenosti dál.

Od roku 2017 vedu vlastní obchodní tým v Praze a pracuji na invazi do neznámých lokalit, kde začínám budovat nové pobočky Bidli, neboť cílem je stát se realitní, finanční, ale i developerskou jedničkou na trhu!

Chci být jako David

Bidli stavby

Zuzana Bárová

Ahoj, jsem Zuzana Bárová a v Bidli pracuji jako průvodce výstavbou rodinných domů od roku 2017. Za tu dobu roku jsem pomohla desítkám našich klientů postavit jejich vysněný projekt domu a splnit jejich požadavky na vlastní bydlení.

Moje práce je hodně různorodá, v terénu i v kanceláři, časově flexibilní a to je to, co mě na ni baví. Od prvních návrhů projektu, přes výběr barev domu až po jeho realizaci. Každý dům je pro mě individuální výzvou. Klientům zjednodušuji celý proces výstavby, který je velmi náročný, aby výsledek celého projektu byl pro klienta bezstarostný.

Bidli mi dalo příležitost poznat nové lidi. Líbí se mi, že klientovi zařídíme vše komplexně od nákupu pozemku, prodeje stávající nemovitosti, hypotéky, stavebního povolení, výstavby domu, až po zařízení interiéru a energie. Všichni jsme v Bidli provázání a spolupracujeme se společným cílem a tím je spokojený klient ve vlastním bydlení.​

Chci být jako Zuzka

Na co se těšit v Bidli.

1

Příjemně vás překvapí naše benefity. Auta, neomezené paušály, nebo tablety - to vše tu na vás čeká

2

Sázíme na vzdělávání. Jazykové kurzy, profesní zdokonalování, nebo nově i školení sociálních sítí - tím vším vás posuneme dál

3

Staráme se o zábavu pro vás i vaše děti. Firemní teambuildingy, sportovní akce, ale i tábory pro děti vám pomohou si po práci odpočinout

4

Do práce se budete těšit. Pro ranní ptáčata tu máme zdravou snídani zdarma v naší moderní relax zóně s výhledem na Prahu

5

VIP jsou nejen klienti, ale především náš tým. Maximální slevy na hypotéce, pojištění, stavbě, energiích, nábytku - s tím můžete počítat

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím