Jsme odborníci.

Na našich pobočkách přepážky nehledejte. Zato o kávu, vodu a dobrou náladu u nás nouze není. Spojte návštěvu pobočky třeba s nákupem v obchodním centru.

Manifesto

Sen o vlastním šťastném a spokojeném domově má každý z nás. Cesta za jeho splněním je ale mnohdy komplikovaná, plná překážek a težkých rozhodnutí.

Rozhodli jsme se to změnit. Spojili jsme zkušenosti a znalosti z realit, financování bydlení a stavění domů, abychom všem ukázali novou a přímou cestu - jak být jednoduše doma.

Stávají se z nás průvodci na cestě za novým domovem. Průvodci, kteří jsou pro své klienty spíše rodinným známým, který pomáhá splnit společný sen. Průvodci, díky kterým je těžký a komplikovaný proces hračka. Průvodci, díky kterým jde vše plynule a jednoduše. Průvodci, kteří myslí za své klienty dopředu a hledají pro ně komplexní a úsporné řešení přesně podle jejich potřeb. Přímočarost a chytrost s jakou se s námi klienti dostanou ke svým domovům, vyjadřujeme měkkým “i” v našem názvu — právě proto říkáme: Bidli — Jednoduše doma.

Příběh Bidli

Historie sahá až do roku 2003, kdy Jiří Lejnar začíná ve 25 letech s pár spolužáky a nadšenci budovat v pražském Zálesí na zelené louce pobočku Modré Pyramidy. Nezáleželo na podmínkách, v jakých se začínalo, z původně nulové oblastní kanceláře Modré pyramidy se postupně budovalo Centrum pro bydlení, které se o rok později stalo nejúspěšnější pobočkou Modré pyramidy a od roku 2005 začalo užívat značku Hypocentrum. Roku 2008 se Hypocentrum přestěhovalo na Jindřišskou ulici na Praze 1, kde už na rozloze 200 m2 kromě úvěrových produktů nabízelo vše kolem pořízení bytů, domů a pozemků.

Za první rok na Jindřišské jsme s našimi klienty uzavřeli úvěrové smlouvy v celkovém objemu 2,1 miliard korun. Takový úspěch nás motivoval natolik, že od té doby nebyl žádný z předchozích roků obchodně horší než ten předchozí. V roce 2017 bylo úvěrových smluv zprostředkovaných pro Modrou pyramidu už za 8,8 miliardy. A přibývalo také lidí.
Postupně vznikaly další pobočky, spolupracující firmy a oblasti, do kterých jsme se chtěli pustit. V roce 2010 vznikla RSH realitní společnost. Následovaly ji RSH stavební společnost, RSH poradenství, RSH energie, RSH interiéry a RSH finanční společnost, dokonce i vlastní developerské projekty. Také RSH skupina neměla nikdy rok obchodně horší než rok předchozí a na konci roku 2017 měla na svém kontě roční výsledek 1 334 zprostředkovaných nemovitostí a prvních 10 předaných rodinných domů.

Realitní kancelář Reality IQ se narodila v roce 2013 a brzy se vyhoupla do čela nejúspěšnějších realitních kanceláří v ČR. Ještě nějaký čas zpovzdálí sledovala, jak se daří Hypocentru a RSH Realitám na společném hřišti, než se vzájemný konkurenční respekt změnil v nové přátelství.

V lednu 2018 vzniká spojením dvou silných firem - RSH Reality a Reality IQ nová realitní kancelář Bidli reality a.s. Mnoho let jsme podnikali vedle sebe a spojení obou firem bylo tím nejlepším krokem pro naši společnou budoucnost. Vytvořili jsme realitní dvojku na českém trhu.

Od února 2018 mění RSH skupina název na Bidli holding, a.s., stejně se na Bidli přejmenovávají všechny dceřiné společnosti RSH. Celá skupina Bidli v partnerství primárně s Modrou pyramidou a KB skupinou zprostředkovává prodej a pronájem nemovitostí, financuje bydlení, staví domy, dodává energii, vyrábí interiéry.

Dnes u nás v Bidli pracuje více než 600 profesionálů.

Píše se rok 2018. Jsme Bidli - Jednoduše doma.

600+

Tolik našich průvodců je vám k dispozici.

8.8 mld.

Objem úvěrových smluv, které naši klienti uzavřeli v roce 2017.

3.300+

Prodaných nemovitostí v roce 2017.

15 let

Působení na českém trhu.

Jiří Lejnar
předseda představenstva
Bidli holding, a.s.

Bidli je nejrozsáhlejší projekt v České republice poskytující bydlení. Je to splněný sen o komplexní ucelené nabídce a skvělém týmu lidí, který jej tvoří. Přijďte se i vy podívat, jak změnit váš život, a to jako klient nebo i posila do naší party.

Ondřej Mašín
ředitel Bidli nemovitosti

Realitní trh se dynamicky vyvíjí a s ním i závazek poskytovat kvalitní službu zákazníkům. Bidli vnímám jako významný krok, jak cestu k novému bydlení zrychlit a zpříjemnit.

Jakub Parák
obchodní ředitel Bidli nemovitosti

Práce realitního makléře je velmi náročná a vyčerpávající. Přístup Bidli považuji za ideální kombinaci finančního ohodnocení, profesionality a související podpory všech našich průvodců.Čím právě
teď žijeme.

17.8.2018
15.8.2018 13.8.2018
8.8.2018
6.8.2018
2.8.2018
28.7.2018 26.7.2018
Jsme tu pro vás.
Chci pomoct s bydlením