Manifesto

Sen o vlastním šťastném a spokojeném domově má každý z nás. Cesta za jeho splněním je ale mnohdy komplikovaná, plná překážek a težkých rozhodnutí.

Rozhodli jsme se to změnit. Spojili jsme zkušenosti a znalosti z realit, financování bydlení a stavění domů, abychom všem ukázali novou a přímou cestu - jak být jednoduše doma.

Stávají se z nás průvodci na cestě za novým domovem. Průvodci, kteří jsou pro své klienty spíše rodinným známým, který pomáhá splnit společný sen. Průvodci, díky kterým je těžký a komplikovaný proces hračka. Průvodci, díky kterým jde vše plynule a jednoduše. Průvodci, kteří myslí za své klienty dopředu a hledají pro ně komplexní a úsporné řešení přesně podle jejich potřeb. Přímočarost a chytrost s jakou se s námi klienti dostanou ke svým domovům, vyjadřujeme měkkým "i" v našem názvu - právě proto říkáme: Bidli - Jednoduše doma.

Příběh Bidli

Historie sahá až do roku 2003, kdy Jiří Lejnar začíná ve 25 letech s pár spolužáky a nadšenci budovat v pražském Zálesí na zelené louce pobočku Modré Pyramidy. Nezáleželo na podmínkách, v jakých se začínalo. Z původně nulové oblastní kanceláře Modré pyramidy se postupně budovalo Centrum pro bydlení, které se o rok později stalo nejúspěšnější pobočkou Modré pyramidy a od roku 2005 začalo užívat značku Hypocentrum. Roku 2008 se Hypocentrum přestěhovalo na Jindřišskou ulici na Praze 1, kde kromě úvěrových produktů nabízelo vše kolem pořízení bytů, domů a pozemků.

Za první rok na Jindřišské jsme s našimi klienty uzavřeli úvěrové smlouvy v celkovém objemu 2,1 miliard korun. Takový úspěch nás motivoval natolik, že od té doby nebyl žádný z předchozích roků obchodně horší než ten předchozí. V roce 2017 činil objem zprostředkovaných smluv pro Modrou pyramidu dokonce 8,8 miliard.

Postupně vznikaly další pobočky, spolupracující firmy a nápady, do kterých jsme se chtěli pustit. V roce 2010 vznikla RSH realitní společnost. Následovaly ji stavební společnost, poradenství, energie, interiéry a finanční společnost, dokonce i vlastní developerské projekty.

Realitní kancelář Reality IQ se narodila v roce 2011. V roce 2014 do ní naskočil Ondřej Mašín, který se přidal k Jakubovi Parákovi a Radimovi Volkovi a tempo rychle nabralo obrátek. Společnost se vyhoupla do čela nejúspěšnějších realitních kanceláří v ČR.

V lednu 2018 vzniká spojením dvou silných firem RSH realitní společnost a Reality IQ nová realitní kancelář Bidli reality. Mnoho let jsme podnikali vedle sebe a spojení obou firem bylo tím nejlepším krokem pro naši společnou budoucnost. Vytvořili jsme realitní dvojku na českém trhu.

Od února 2018 mění RSH skupina název na Bidli holding, a.s., stejně se na Bidli přejmenovávají všechny dceřiné společnosti RSH. Celá skupina Bidli v partnerství primárně s Modrou pyramidou a KB skupinou zprostředkovává prodej a pronájem nemovitostí, financuje bydlení, staví domy, dodává energii, vyrábí interiéry.

Dnes u nás v Bidli pracuje více než 500 profesionálů.

Píše se rok 2018. Jsme Bidli - Jednoduše doma.

600+

Tolik našich průvodců je vám k dispozici.

8.8 mld.

Objem úvěrových smluv, které naši klienti uzavřeli v roce 2017.

3.300+

Prodaných nemovitostí v roce 2017.

15 let

Působení na českém trhu.

Lejnar JiříPředseda představenstva a výkonný ředitel
Bidli holding

Bidli je nejrozsáhlejší projekt v České republice poskytující bydlení. Je to splněný sen o komplexní ucelené nabídce a skvělém týmu lidí, který jej tvoří. Přijďte se i vy podívat, jak změnit váš život, a to jako klient nebo i posila do naší party.

Weiser RomanMístopředseda představenstva a obchodní ředitel
Bidli holding

Již od roku 1993, kdy jsem začal působit v realitách, jsem cítil potřebu poskytnout klientovi komplexní službu, která jej provede řešením bydlení od A do Z, aniž by klient musel cokoliv řešit sám. V Bidli jsem svou dlouhodobou vizi naplnil a bezpečně vím, že naše služba je v rámci realitního trhu v ČR tou nejrozsáhlejší a nejkomplexnější.

Fojtík MartinProvozní a obchodní ředitel Bidli Holding
Bidli holding

Jsem si vědom toho, že si naši klienti už zvykli na širokou škálu služeb, kterou jim Bidli může nabídnout. A právě, protože jejich očekávání neustále rostou, je naší prioritou zlepšování každé dílčí části, kterou klient využívá. Díky tomu klademe vysoké nároky jak na naše profesionální průvodce, tak na všechny pracovníky centrály. Naším cílem je spokojený klient.

Klimeschová DanaČlen představenstva a finanční ředitel
Bidli holding

Rozvoj naší firmy neprobíhá jen v oblasti poskytovaných služeb, ale také v pracovním prostředí. Je to projekt, který nikdy nekončí a vždy překvapí. Stejně tak vnímám svůj život, proto jsem součástí Bidli.

Drážková Jitkačlen představenstva a HR ředitelka
Bidli holding

Oblasti HR se věnuji od roku 2006. Baví mě strategie a celá komplexnost oboru. Stejně komplexní, pestré a živé je pro mě Bidli. Jsme takoví sprinteři a tahouni, jinými slovy makáme a jsme rychlí. Naším cílem je přitahovat lidi s podobným DNA a vytvářet pro ně ideální podmínky a prostředí pro to, aby je práce bavila a byli v ní dobří.

Kroupa LukášMarketing manažer
Marketing

V realitách, developmentu a marketingu funguji úspěšně už přes 12 let. Bidli je další výzva, kterou jsem v roce 2018 s radostí přijal. Bidli je myšlenka, cesta a koncepce v kterou věřím. Různorodost práce, lidí a služeb je to, co mě tady baví nejvíce. Chci, aby naši klienti, průvodci i ostatní kolegové v Bidli značku vnímali jako silnou a důvěryhodnou, věřili v nás a věřili v naše služby.

Ondrejková JanaManažer BIDLI design a interiéry
Bidli holding

V oblasti financí a realit se pohybuji již 17 let. Modrá pyramida byla startovací čarou v mé kariéře obchodníka, manažera a majitele vlastní home stagingové společnosti. Pomáhám se svým týmem designérek realitním makléřům dělat z nemovitostí domovy na prodej. Bidli mi dalo možnost všechny svoje zkušenosti zúročit a realizovat svoji práci snů napříč republikou.

Mašín OndřejŘeditel realitní kanceláře
Nemovitosti

Realitní trh se dynamicky vyvíjí a s ním i závazek poskytovat kvalitní službu zákazníkům. Bidli vnímám jako významný krok, jak cestu k novému bydlení zrychlit a zpříjemnit.

Parák JakubObchodní ředitel
Nemovitosti

Práce realitního makléře je velmi náročná a vyčerpávající. Přístup Bidli považuji za ideální kombinaci finančního ohodnocení, profesionality a související podpory všech našich průvodců.

Volek Radimředitel finančního servisu
Nemovitosti

Naši průvodci se dnes a denně setkávají se zákazníky, kteří mají své nemovitosti zatížené exekucí nebo jiným finančním břemenem. Finanční servis Bidli tyto nemovitosti vyčistí od veškerých závazků a pomůže tak našim klientům s jejich prodejem.

Janíček LiborManažer Bidli energie
Energie

Zákazníka by měla u dodavatele energií zajímat především cena, etika prodeje, smluvní podmínky a zákaznický servis. Korektní dodavatel by měl nabídnout zákazníkovi srovnání zahrnující všechny složky ceny.

Matas PetrMístopředseda představenstva Bidli stavby
Stavby

Za první rok fungování se podařilo postavit a předat 20 nízkoenergetických rodinných domů. Máme skvěle fungující celek a jsem rád, že jsem jeho součástí a pomáhám realizovat klientům jejich sny o bydlení.

Dítě Zápotocká Praha II. TerezaRegionální ředitel
Bidli holding

Jmenuji se Tereza a pracuji v oblasti financování a zajišťtování bydlení od roku 2003. Pro své klienty se snažím vymyslet, jak nejlépe zafinancovat jejich budoucí bydlení. Vždy zpracovávám daný případ tak, jako bych si dělala financování pro sebe. Svoji práci mám ráda a neuměla bych si představit, že bych dělala cokoliv jiného. Finance dělám po celou dobu u jedné společnosti, která se vyvinula z počtu 10 lidí na dnešních více jak 300 kolegů.

Ston VáclavRegionální ředitel Praha V.
Bidli holding

Až ti bude zítra zase někdo říkat, že na to nemáš, že tohle není pro tebe, že bys musel mít štěstí a peníze a známé, tak mu poděkuj a vyškrtni jej ze seznamu svých přátel, protože jenom jediný člověk na světě má právo rozhodovat o tom, kdo jsi a co dokážeš!

Jelínek DavidRegionální manažer
Nemovitosti

Ve skupině Bidli (původně RSH) působím od roku 2010 a momentálně pracuji jako regionální manažer týmu realitních makléřů. Obchodu s nemovitostmi se věnuji již od roku 1999. Za tu dobu jsem se podílel na úspěšné realizaci prodeje více jak 500 nemovitostí. Mám tak mnoho zkušeností s řešením i složitých a zdánlivě neřešitelných případů. Rád pomohu i Vám s prodejem či koupí nemovitosti, neváhejte se na mě obrátit a požádat o nezávaznou konzultaci.

Zvolánek RadvanRegionální ředitel
Nemovitosti

V naší společnosti jsem od počátku na manažerské pozici, nyní jako regionální ředitel. Za dobu svého působení v realitách jsem zrealizoval více než 400 prodejů nemovitostí a vybudoval jeden z největších týmů v naší společnosti. Provedu vás bezpečně a na profesionální úrovni světem realit, ať při prodeji Vaší nemovitosti, nebo při její koupi.

Lysická LindaOblastní manažer
Nemovitosti

V oblasti realit se pohybuji již od roku 2008. Má práce je zároveň i mým koníčkem. Spolehlivost, pečlivost a korektní jednání jsou mou prioritou.
Prodej nebo koupě nemovitosti je citlivým a důležitým životním krokem každého z nás, proto se snažím svým osobním přístupem a pochopením tento složitý proces klientům co nejvíce usnadnit. Každý klient má nárok na kvalitní služby. Díky zkušenostem v oblasti insolvencí a exekucí Vám poradím a pomohu i s komplikovanými převody.
Vím, jak je v životě důležité plnit si své sny, velmi ráda pomohu i Vám splnit sen o vlastním bydlení a ukážu Vám cestu, jak být Jednoduše doma :-)

Vaše spokojenost je můj cíl.

Černianský OndřejManažer týmu developerských projektů
Nemovitosti

V Bidli jsem vytvořil developerský tým, který dokáže realizovat projekty od výběru vhodného pozemku, až po předání klíčů k vysněnému bydlení. Spojení všech činností, potřebných k zajištění bydlení, do jedné společnosti je pro klienta neskutečné ulehčení a my jej celým procesem provedeme.

Culka VítězslavRegionální manažer
Nemovitosti

Financím a realitám se věnuji od roku 2010 a stále mě baví, když se ke mě vrací po letech spokojení klienti a nebo mě doporučí dále svým známým. Troufnu si říct, že jsem hodně pracovitý a možná díky tomu se mi první rok podařilo vyhrát nováčka roku v naší společnosti. Od té doby se snažím na sobě více pracovat a být ještě efektivnější. V současné době mám manažerskou pozici a v týmu kolem 60 ti lidí. Protože jsem studoval FTVS UK, tak je hodně kolegů podobných jako já. Díky tomu jsme i na stejné vlně a rozumíme jeden druhému, což napomáhá skvělé atmosféře v týmu a pohodě při naší práci. Systém práce, který jsme za tu dobu vytvořili nás drží na prvních příčkách v celém bidli. Zakládám si na spolehlivosti a preciznosti, neodmítám žádného klienta a bojuji za každý obchod, aby měl co nejhladší průběh. Mám rád lidi a komunikaci s nimi!!

Frízel MartinRegionální ředitel RK_HK
Nemovitosti

Před 13 lety jsem vstoupil na realitní trh ve společnosti Global Reality v Hradci Králové, kde jsem vedl tým s 5 makléři. V roce 2007 jsem vstoupil do realitní kanceláře M&M reality. Jako jeden z nejúspěšnějších obchodníků se vypracoval přes vedoucího pobočky v Hradci Králové na pozici oblastního manažera regionu s pěti pobočkami. Od začátku roku 2012 jsem působil ve vedení realitní kanceláře Dumrealit.cz, kde jsem měl na starost mentoring a rozvoj poboček. V lednu roku 2014 jsem odešel se svým dlouholetým kolegou Ondřejem Mašínem do Reality IQ společnými silami budovat novou dynamickou značku, s působností jako lektor a regionální ředitel pro Královéhradecký, Pardubický a Liberecký kraj. Po fúzi společnosti Reality IQ a RSH pracuji na stejné pozici v nové silné značce Bidli.

Verner JanRegionální ředitel RK
Nemovitosti

Jsem tady pro Vás. Nejen abych poradil, pomohl, a hlavně vymyslel postup a strategii. Čerpám z praxe ve stavebnictví a z dlouholeté praxe obchodníka.

Mikeš LadislavOblastní manažer
Nemovitosti
Pokoš KarelRegionální ředitel
Nemovitosti
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím