Manifesto

Sen o vlastním šťastném a spokojeném domově má každý z nás. Cesta za jeho splněním je ale mnohdy komplikovaná, plná překážek a težkých rozhodnutí.

Rozhodli jsme se to změnit. Spojili jsme zkušenosti a znalosti z realit, financování bydlení a stavění domů, abychom všem ukázali novou a přímou cestu - jak být jednoduše doma.

Stávají se z nás průvodci na cestě za novým domovem. Průvodci, kteří jsou pro své klienty spíše rodinným známým, který pomáhá splnit společný sen. Průvodci, díky kterým je těžký a komplikovaný proces hračka. Průvodci, díky kterým jde vše plynule a jednoduše. Průvodci, kteří myslí za své klienty dopředu a hledají pro ně komplexní a úsporné řešení přesně podle jejich potřeb. Přímočarost a chytrost s jakou se s námi klienti dostanou ke svým domovům, vyjadřujeme měkkým "i" v našem názvu - právě proto říkáme: Bidli - Jednoduše doma.

Příběh Bidli

2003

Historie sahá až do roku 2003, kdy Jiří Lejnar začíná ve 25 letech s pár spolužáky a nadšenci budovat v pražském Zálesí na zelené louce pobočku Modré Pyramidy. Nezáleželo na podmínkách, v jakých se začínalo. Z původně nulové oblastní kanceláře Modré pyramidy se postupně budovalo Centrum pro bydlení, které se o rok později stalo nejúspěšnější pobočkou Modré pyramidy a od roku 2005 začalo užívat značku Hypocentrum.

2008

Roku 2008 se Hypocentrum přestěhovalo na Jindřišskou ulici na Praze 1, kde se kromě úvěrových produktů nabízelo vše kolem pořízení bytů, domů a pozemků, a kde dodnes je sídlo naší firmy. Za první rok na Jindřišské jsme s našimi klienty uzavřeli úvěrové smlouvy v celkovém objemu 2,1 miliard korun. Takový úspěch nás motivoval natolik, že od té doby nebyl žádný z předchozích roků obchodně horší než ten předchozí.

2010

V roce 2010 vznikla RSH realitní společnost. Ve skupině RSH následovala založení a provoz dalších společností: stavební společnost, poradenská firma, energetická firma a finanční společnost, dokonce i realizace vlastních developerských projektů pod vedením Romana Weisera.

2017

V roce 2017 činil objem zprostředkovaných smluv pro Modrou pyramidu dokonce 8,8 miliard. Postupně vznikaly další pobočky, spolupracující firmy a nápady, do kterých jsme se chtěli pustit.

2018

V lednu 2018 se připojují noví realitní makléři a manažeři, kteří přešli z realitní kanceláře Reality IQ, která svoji činnost ukončila. Vytvořili jsme společně realitní dvojku na českém trhu.

Od února 2018 mění RSH skupina název na Bidli holding, a.s., stejně se na Bidli přejmenovávají všechny dceřiné společnosti RSH. Celá skupina Bidli v partnerství primárně s Modrou pyramidou a KB skupinou zprostředkovává prodej a pronájem nemovitostí, financuje bydlení, staví domy, dodává energii, vyrábí interiéry. Financování klienti mohou řešit ve všech bankovních a pojišťovacích institucích.

Ředitelem Bidli poradenství se v září 2018 stává Jaroslav Svoboda.
Jeho příchodem do skupiny Bidli znamenalo posílení finančního poradenství, které již dnes není prezentováno jen hypotečními poradci registrovanými pod Modrou pyramidou, ale i finančně poradenská skupina Bidli poradenství, které vzniklo personálním převodem pobočkové sítě Chytrého Honzy do Bidli holdingu roku 2018 a připojením finančních poradců registrovaných v Broker Trust, kteří dříve fungovali pod značkou Bonnet roku 2019.

2019

V lednu 2019 posiluje Bidli v oblasti designu a homestagingu. Bidli holding kupuje společnost JR staging Jany Ondrejkové a zakládá firmu Bidli design, která má na starosti přípravu nemovitostí k prodeji a designové služby pro kupující klienty.

V únoru 2019 vzniká obchodní značka Bidli interiéry spojením s firmou TRUNN, výrobcem nábytku a kuchyní. Našimi hlavními výhodami je česká výroba a špičkové výrobní technologie.

V dubnu 2019 posiluje představenstvo Bidli holdingu o nového člena Martina Fojtíka, spoluzakladatele Fincentra Reality.
Ve Fincentrum Reality měl na starosti strategický rozvoj, ekonomiku a provoz společnosti. V Bidli má Martin na starosti sekci staveb, interiérů, energií a marketingové komunikace. Právě touto personální akvizicí chceme plnit naše cíle o další obchodní růst společnosti Bidli.

V květnu 2019 se novým obchodním ředitelem Bidli stavby stává Pavel Dufek.
Pavel do společnosti přichází po úspěšných 6 letech ve Fincentru Reality, kde se věnoval řízení týmu 70 obchodníků s provizním obratem přes 26 miliónu Kč, čímž se Pavel opakovaně stal nejúspěšnějším realitním regionálním ředitelem Fincentra Reality.

Červen 2019 je ve znamení příchodu Karla Tichého a Jiřího Klimeše, kteří se stávají novými obchodními manažery Bidli Energie.
Oba přichází od jednoho z největších distributorů energií na českém trhu, kde měli na starosti budování obchodní sítě a prodej energií koncovým klientům. Bidli Energie tak výrazně posiluje obchodní pozici v odvětví distribuce energií a následuje trend, který si vytyčilo. Tedy získat do svých týmů ty nejlepší obchodníky a manažery, pro své jednotlivé dceřiné společnosti, které trh nabízí.

V červenci nastupuje naše nová kolegyně Michaela Kakos do managementu Hypocenter.
Po 5 leté praxi v ČMSS, kde svěřený region dostala z posledních pozic na třetí nejlepší region v České republice. Michaela se stává novým ředitelem Hypocenter. Díky svým mnohaletým zkušenostem a cílevědomosti plnit sny ostatním dokázala měnit jednotlivce v silné týmy.

dnes

Dnes u nás v Bidli pracuje více než 700 profesionálů a neustále se nám daří naplňovat své cíle.
Bidli je firma s nejkomplexnější nabídkou bydlení v ČR.

711

Tolik našich průvodců je vám k dispozici.

72.2 mld.

V objemu úvěrových smluv od roku 2003.

7570

Prodaných nemovitostí od roku 2010.

17 let

Působení na českém trhu.

Lejnar JiříPředseda představenstva a výkonný ředitel
Bidli holding

Bidli je nejrozsáhlejší projekt v České republice poskytující bydlení. Je to splněný sen o komplexní ucelené nabídce a skvělém týmu lidí, který jej tvoří. Přijďte se i vy podívat, jak změnit váš život, a to jako klient nebo i posila do naší party.

Weiser RomanMístopředseda představenstva a obchodní ředitel
Bidli holding

Již od roku 1993, kdy jsem začal působit v realitách, jsem cítil potřebu poskytnout klientovi komplexní službu, která jej provede řešením bydlení od A do Z, aniž by klient musel cokoliv řešit sám. V Bidli jsem svou dlouhodobou vizi naplnil a bezpečně vím, že naše služba je v rámci realitního trhu v ČR tou nejrozsáhlejší a nejkomplexnější.

Klimeschová DanaČlen představenstva a finanční ředitel
Bidli holding

Rozvoj naší firmy neprobíhá jen v oblasti poskytovaných služeb, ale také v pracovním prostředí. Je to projekt, který nikdy nekončí a vždy překvapí. Stejně tak vnímám svůj život, proto jsem součástí Bidli.

Fojtík MartinProvozní a obchodní ředitel Bidli Holding
Bidli holding

Jsem si vědom toho, že si naši klienti už zvykli na širokou škálu služeb, kterou jim Bidli může nabídnout. A právě, protože jejich očekávání neustále rostou, je naší prioritou zlepšování každé dílčí části, kterou klient využívá. Díky tomu klademe vysoké nároky jak na naše profesionální průvodce, tak na všechny pracovníky centrály. Naším cílem je spokojený klient.

Kakos MichaelaŘeditelka Hypocenter
Hypocentrum

Nejvíce mě naplňuje, když vidím, jak se mým kolegům a klientům mění životy a plní sny. To je mým hlavním cílem. Se svým týmem klientům pomáhám získat jejich vysněné bydlení!

Mašín OndřejŘeditel realitní kanceláře
Nemovitosti

Realitní trh se dynamicky vyvíjí a s ním i závazek poskytovat kvalitní službu zákazníkům. Bidli vnímám jako významný krok, jak cestu k novému bydlení zrychlit a zpříjemnit.

Parák JakubObchodní ředitel
Nemovitosti

Práce realitního makléře je velmi náročná a vyčerpávající. Přístup Bidli považuji za ideální kombinaci finančního ohodnocení, profesionality a související podpory všech našich průvodců.

Ondrejková JanaManažer BIDLI design a interiéry
Bidli holding

V oblasti financí a realit se pohybuji již 17 let. Modrá pyramida byla startovací čarou v mé kariéře obchodníka, manažera a majitele vlastní home stagingové společnosti. Pomáhám se svým týmem designérek realitním makléřům dělat z nemovitostí domovy na prodej. Bidli mi dalo možnost všechny svoje zkušenosti zúročit a realizovat svoji práci snů napříč republikou.

Kroupa LukášMarketing manažer
Marketing

V realitách, developmentu a marketingu funguji úspěšně už přes 12 let. Bidli je další výzva, kterou jsem v roce 2018 s radostí přijal. Bidli je myšlenka, cesta a koncepce v kterou věřím. Různorodost práce, lidí a služeb je to, co mě tady baví nejvíce. Chci, aby naši klienti, průvodci i ostatní kolegové v Bidli značku vnímali jako silnou a důvěryhodnou, věřili v nás a věřili v naše služby.

Matas PetrMístopředseda představenstva Bidli stavby
Stavby

Za první rok fungování se podařilo postavit a předat 20 nízkoenergetických rodinných domů. Máme skvěle fungující celek a jsem rád, že jsem jeho součástí a pomáhám realizovat klientům jejich sny o bydlení.

Janíček LiborManažer Bidli energie
Energie

Zákazníka by měla u dodavatele energií zajímat především cena, etika prodeje, smluvní podmínky a zákaznický servis. Korektní dodavatel by měl nabídnout zákazníkovi srovnání zahrnující všechny složky ceny.

Tichý KarelManažer Bidli energie
Energie

Zaměřuji se na budování obchodních sítí a nastavování obchodních procesů. S tím jsem přišel do Bidli. S cílem nabídnout lidem alternativní a konečně levné energie.

Klimeš JiříManažer Bidli energie
Energie

Největší úspěch je vést řadu profíků z oboru, kteří jsou nejen vynikající obchodníci, ale především rozumí celé problematice, dokáží čelit nástrahám při změně dodavatel a znají dobře potřeby i obavy našich potenciálních zákazníků. A s tím jsem přišel do Bidli.

Brožík OndřejRegionální manažer
Plzeňského regionu Bidli holding

Budovat tým profesionálů, kteří mohou našim klientů poskytnou kvalitní a komplexní služby v oblasti bydlení, mi od začátku dávalo obrovský smysl a v tu chvíli jsem měl jasno, jakou cestou se vydám. Když vidím radost a nadšení klientů, kteří se k nám vracejí a spokojenost mých kolegů, tak právě tohle mě neskutečně žene kupředu. Nikdy bych nedokázal nabízet a prodávat služby, kterým bych sám nevěřil. Jsem hrdý, že mohu být součástí tohoto jedinečného projektu.

Malečková Pařízková MartinaRegionální ředitelka Tým I.
Bidli holding

BIDLI je můj život. Byla jsem u jeho vzniku, jeho postupného budování do dnešní podoby a jsem na to hrdá. BIDLI jednoduše doma, je komplexní služba pro klienta a své pracovní zkušenosti, které jsem posbírala během celého vývoje a budování tohoto brandu, předávám do svého regionu, který považuji za jeden z nejúspěšnějších v rámci celého projektu a patří jim moje poklona s jakým zapálením a výsledky dále posilujeme značku BIDLI, jehož jsme všichni součástí.

Dítě Zápotocká TerezaRegionální ředitel
Bidli holding

Jmenuji se Tereza a pracuji v oblasti financování a zajišťtování bydlení od roku 2003. Pro své klienty se snažím vymyslet, jak nejlépe zafinancovat jejich budoucí bydlení. Vždy zpracovávám daný případ tak, jako bych si dělala financování pro sebe. Svoji práci mám ráda a neuměla bych si představit, že bych dělala cokoliv jiného. Finance dělám po celou dobu u jedné společnosti, která se vyvinula z počtu 10 lidí na dnešních více jak 300 kolegů.

Leitnerová LucieRegionální ředitel Praha III.
Bidli holding

Ve svém oboru působím od roku 2007 a v Bidli vedu tým odborníků v oblasti bydlení. Snažíme se vždy klientům poskytovat ty nejlepší služby a chceme, aby se u nás klienti cítili vždy výjimečně. Klienta provádíme celým procesem pořízení nového bydlení tak, aby měl zajištěny veškeré potřebné kroky, které se s pořízením nového domova pojí a aby celý proces byl pro něj co nejjednodušší a nejpříjemnější. Zakládám si na individuálním přístupu a spokojený klient je pro mne a můj tým tou nejlepší vizitkou.

Ston VáclavRegionální ředitel Praha V.
Bidli holding

Buduji tým profesionálů v oblasti zprostředkování prodeje nemovitostí, vlastní výstavby rodinných domů, financování, pojištění, investic, developerských projektů, energií, interiérů a stěhování pod značkou BIDLI - jediný komplexní projekt na trhu v oblasti řešení bydlení. Jsem zaměřený nejen na výsledky, ale hlavně na to, aby každého v týmu práce bavila.

Řiha PetrRegionální ředitel Jihomoravského kraje
Bidli holding

Financovat nemovitost pomáhám klientům od roku 2000, již jsem tedy dosáhl v této činnosti plnoletosti 😊 Dnes to v BIDLI již není jen financování, ale komplexní služba v cestě za vysněnou nemovitostí. Vždy si rád najdu čas na zapracování do role průvodce, nebo vás provedu cestou k bydlení.

Tuček MartinRegionální ředitel Severočeského regionu
Bidli holding

Když dva dělají totéž, není to totéž. Úspěšní lidé a společnosti se liší tím, že stejné věci dělají jinak.

BIDLI je tomu důkazem...

Mikeš LadislavRegionální ředitel Praha VI.
Bidli holding
Komínek JanRegionální ředitel Olomouckého kraje
Bidli holding
Kočí HanaRegionální ředitel
Bidli holding
Kukačka FilipRegionální ředitel Jihočeského kraje
Bidli holding
Wünsch PetrRegionální ředitel
Bidli holding

Ve financích působím od roku 2007, kdy jsem jako student vysoké školy hledal obor, kde bych mohl uplatnit to, co mě baví. Mám rád výzvy a komplexní služby, proto buduji tým stejně přemýšlejících kolegů.

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím