Adresa
Lidická Třída 2331/6a
České Budějovice
370 01

GoogleNavigovat
Telefon
+420 731 008 278
Otevírací doba

Průvodci

Aleš KafkaFinancePoznejte průvodce
Daniel RobauschHypotékyPoznejte průvodce
Daniel ŠubaFinancePoznejte průvodce
David KalaNemovitostiPoznejte průvodce
Dominik ČernohorskýEnergiePoznejte průvodce
Edita HrabánkováEnergiePoznejte průvodce
Eva NekovářováFinancePoznejte průvodce
Eva ValicskováFinancePoznejte průvodce
Filip KukačkaFinancePoznejte průvodce
Gabriela RambouskováFinancePoznejte průvodce
Ivana OrgoňováFinancePoznejte průvodce
Iveta HájkováFinancePoznejte průvodce
Jakub ŠimekFinancePoznejte průvodce
Jan SlovákFinancePoznejte průvodce
Jana StehlíkováFinancePoznejte průvodce
Jaroslav ČernýFinancePoznejte průvodce
Jaroslava VosejpkováFinancePoznejte průvodce
Jitka HartmanováFinancePoznejte průvodce
Josef SládekHypotékyPoznejte průvodce
Karel ŽemličkaNemovitostiPoznejte průvodce
Libor StehlíkFinancePoznejte průvodce
Lucie ČečkováFinancePoznejte průvodce
Marek KutheilFinancePoznejte průvodce
Martin KollárFinancePoznejte průvodce
Matěj MarečekNemovitostiPoznejte průvodce
Michal KopeckýFinancePoznejte průvodce
Michal ŠkolaNemovitostiPoznejte průvodce
Milan PlacekFinancePoznejte průvodce
Miloslava DuřtováHypotékyPoznejte průvodce
Miluše VonkováFinancePoznejte průvodce
Miroslav MalinskýFinancePoznejte průvodce
Miroslava WittnerováFinancePoznejte průvodce
Nela KornelováNemovitostiPoznejte průvodce
Oldřich KonfrštNemovitostiPoznejte průvodce
Ondřej SmejkalFinancePoznejte průvodce
Ondřej VonkaFinancePoznejte průvodce
Pavel BrožNemovitostiPoznejte průvodce
Pavel DufekNemovitostiPoznejte průvodce
Pavel KamarýtInteriéryPoznejte průvodce
Pavel PfauserFinancePoznejte průvodce
Pavla MertlováFinancePoznejte průvodce
Petr BayerFinancePoznejte průvodce
Petr PodskalskýFinancePoznejte průvodce
Petr ShýbalHypotékyPoznejte průvodce
Petr VlčekFinancePoznejte průvodce
Petra VrzalováInteriéryPoznejte průvodce
Radim RandaNemovitostiPoznejte průvodce
Renata ZhyrnovaFinancePoznejte průvodce
René FišerFinancePoznejte průvodce
René JanoušekEnergiePoznejte průvodce
Roman ČervíčekFinancePoznejte průvodce
Roman VojslavskýFinancePoznejte průvodce
Romana TipplováFinancePoznejte průvodce
Stanislav KovářNemovitostiPoznejte průvodce
Stanislav RychnavskýNemovitostiPoznejte průvodce
Tibor VargaNemovitostiPoznejte průvodce
Tomáš BilaFinancePoznejte průvodce
Tomáš KopeckýFinancePoznejte průvodce
Veronika PöschlováFinancePoznejte průvodce
Vít OhnsorgNemovitostiPoznejte průvodce
Vítězslav NovákNemovitostiPoznejte průvodce

Jsme tu pro vás.

Reference
AGUSTIN MIGUEL T.
This little space is not enough to accurately describe the type of help, commitment, and service we got from Libor. At the beginning, he explained all our options to get a mortgage in the most beneficial way for us, and he explained in simple and easy to understand terms. We could not believe getting a new home here was possible – not being yet permanent residents in Czechia, not being young, we thought all doors were closed… Libor opened for us with a smile on his face. He took care of everything: negotiating with the bank, getting insurance, filling paperwork, dealing with the seller, calling everybody when needed; he solved every single issue that appeared, and when negotiations did not flow or problems arose, he always said: “I will take care, don’t worry!”; and the next day or few hours later problem was solved – always in very good mood, with a smile and a handshake. As our Czech is not good, he even came with us to public offices to help translate! He always had time for us, to explain as much as needed all the details - makes you feel you are his only customer. We recommend him in the best possible terms. In summary, let us say that we started by listening to an advisor and finished talking to a good friend. Thanks for all, Libor.
06. 10. 2020
Jan W.
Dobrý den, oceňujeme práci realitního makléře pana Pavla Brože z realitní kanceláře BIDLI, za jeho profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti, jeho velmi dobrou a rychlou komunikaci a zároveň lidský a empatický přístup ke klientům. Prodej naší nemovitosti proběhl bez problémů a veškerá dokumentace byla připravena v pořádku. Vše proběhlo na profesionální úrovni.
01. 10. 2020
Adéla K.
V první řadě Vám chci poděkovat za Váš přístup! Jste neskutečně obětavý, cílevědomý a upřímný člověk, který svou práci koná na 200%. Váš přístup ke klientům je osobní a přátelský. Každý hovor s Vámi skončil úsměvem na mé tváři, protože se vždy něco podařilo. Věřím, že cesta k získání hypotečního úvěru není lehká, ale pokud před klientem stojíte Vy...bylo to celé naprosto jednoduché. Jste člověk na správném místě. Vše jste vyřídil a připravil za mně. Děkuji, že jste mi pomohl vyřešit nastalou životní situaci a získat svůj vlastní domov. Těším se, že s Vámi budu i nadále v kontaktu. A samozřejmostí je, Vás doporučit dál!!!!
24. 09. 2020
Radek D.
Vážený pane Vargo, jménem celé své rodiny bych Vám chtěl poděkovat za bezchybné zprostředkování prodeje i koupě nemovitostí. S Vašimi službami jsme byli nadmíru spokojeni a Vaši společnost budeme bez váhání doporučovat všem známým!
03. 09. 2020
Jana P.
Měla jsem problém s hypotečním úvěrem u nejmenované banky, kde kvůli procesní chybě nebylo možné úvěr řádně splácet. Po šesti měsících marného snažení, po nespočtu telefonátů a osobních schůzek se "zaměstnanci" této úchvatné instituce a dalších "poradců" jsem ztratila naději, že bude možné tento problém vyřešit, aniž by mi banka nezcizila moji milovanou nemovitost. Když už jsem začala vše vzdávat a nevěděla jsem kudy kam, shodou okolností jsem se dostala ke kontaktu na pana Libora Stehlíka. Téměř okamžitě si na mě našel čas a problém, který se bezvýsledně vlekl několik měsíců, se díky panu Stehlíkovi dokázal okamžitě řešit. Svým rychlým a přesným jednáním mě dokázal zbavit velkých starostí a získal si mou důvěru. Od teď již veškeré záležitosti řeším jen a pouze s ním. Spolupráce s panem Stehlíkem je skvělá, všem ho vřele doporučuji.
22. 07. 2020
Hana D.
Dobrý den, pane Pfauser. Jsem ráda, že jste mi byl doporučen jako finanční poradce právě Vy. Oceňuji Vaši trpělivost a milý přístup ke klientům. Vždy jste mi ochotně a srozumitelně vysvětlil všechny moje dotazy. Děkuji za užitečné nápady a přeji Vám mnoho spokojených klientů. s pozdravem Hana Dryjová
07. 05. 2020
Pavel F.
Jsem velmi rád, že jsem dostal doporučení na pana Stehlíka, když jsem potřeboval vyřešit hypotéku. Nevěděl jsem si rady a neměl jsem úplně vhodné podmínky pro schválení úvěru. Avšak díky Liborovi se nemožné stalo skutečným. Od prvního sezeni, kdy jsme se poznali, jsem mel dobrý pocit. Na cestě k úvěru bylo hodně potíží, které jsme museli překonat. Například problém s komunikací a chybami ze strany účetní v mém zaměstnání, až po nesmyslný odhad banky, kdy odhadce podhodnotil cenu nemovitosti. Překážek bylo opravdu hodně, ale pan Stehlík vytrval a vše s grácií vyřešil, jak slíbil. Kdykoliv jsme se potřebovali sejít, domluvili jsme se a nebyl problém, aby za mnou pan Stehlík přijel z Jižních Čech, kde jsem nemovitost kupoval, až do Prahy. Což byla opravdu velká výhoda. Každopádně nejen že tyto všechny věci bravurně vyřešil, aniž bych já musel něco složitého řešit, ale hlavně to celé dotáhl do konce a peníze na vysněný dům mi zkrátka zařídil. Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem Pavel F.
04. 05. 2020
Markéta D.
Dobrý den, "Přátelské a příjemné vystupování a rychlé, bezproblémové jednání. Vřele doporučuji všem potenciálnim klientům." Mějte se krásně MD
22. 04. 2020
Pavel H.
Paní Hartmanovou jsme oslovili na základě uzavření nového úrazového pojištění pro celou rodinu. S návrhem úrazového pojištění jsme byli velice spokojeni, je v ní myšleno na všechny možné problémy, které by mohly nastat ohledně úrazu či vážné nemoci. Smlouva byla velice dobře přizpůsobena mojí rodině. Paní Hartmanová je velice příjemná a sympatická mladá paní, která má hodně zkušeností. Velice dobře se s paní Hartmanovou spolupracuje. Já mohu jenom doporučit, je skvělá. V případě potřeby další pojistky či půjčky se určitě obrátím na ní.
16. 04. 2020
Dalibor K.
Touto cestou bychom chtěli co nejupřímněji poděkovat panu Stehlíkovi za vyřízení financování našeho vysněného bydlení. Díky Vám jsme si mohli splnit náš sen a koupit si naprosto dokonalý dům. V dnešní době je téměř zázrak potkat někoho, kdo by ke své práci a klientům přistupoval tak jako vy. Vaše služby a jednání jsou opravdu na vysoké úrovni. Dovolíme si napsat, že než hypotečního poradce jsme spíše získali přítele a psychologa, který tu pro nás byl nepřetržitě dnem i nocí a to bez nadsázky :) Naši přátelé se po svých zkušenostech s vyřizováním hypotéky dost divili, že jsme neustále v klidu a pohodě a naše odpověď byla, že my máme pana Stehlíka. Uvědomujeme si, že sjednat nám hypotéku nebyla žádná sranda, už jenom kvůli tomu jaká máme zaměstnání a v neposlední řadě i kvůli tomu, jaká je teď ve světě situace. Na cestě za naším snem nás potkalo hodně problémů, ale pak jsme dostali doporučení na Vás a ani jsme se neotočili a bylo hotovo :) S naprostým klidem můžeme říct, že jste ovlivnil celý náš život a není způsob jak Vám dostatečně poděkovat. Můžeme udělat jenom to nejmenší, všude Vás maximálně a s radostí doporučovat. A to, že jste velice slušný a přátelský člověk je jenom super bonus k tomu, že jste opravdu profík. Za všechno Vám moc děkujeme a věříme, že se i nadále budeme potkávat. Srdečně zdravíme Andrea a Dalibor
20. 03. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím