Zkušený finanční poradce (hypotéky, investice, pojištění) s mnohaletou praxí

Reference
Martin Kafka
Rád bych za sebe i svou ženu poděkoval panu Daliboru Čerychovi za perfektní servis při vyřizování hypotéky na koupi pozemku. Poskytl nám veškeré potřebné informace, byl s námi v kontaktu i nad rámec pracovní doby, neváhal nám odpovídat na dotazy i o víkendu a pomyslnou třešničkou na dortu bylo, že nám smlouvy k podpisu zavezl až domů. Je to již třetí úvěr na bydlení, na kterém jsme spolu spolupracovali a který měl naprosto hladký průběh, z naší strany v podstatě bez jakýchkoliv potřeb se o cokoliv starat. Pan Čerych má naši plnou důvěru, v budoucnu se na něho opět rádi obrátíme a rozhodně ho budeme dále doporučovat. Martin a Lucie Kafkovi
23. 09. 2021
Stanislav Beneš
Velice děkuji, za pomoc s přefinancováním úvěru a vše s tím spojené. Velice lidský přístup, a myslím služby nad rámec povinností. Rád Vás budu doporučovat svým známým a i svým klientům. Děkuji za hladký průběh. Beneš Stanislav
26. 04. 2021
Daniel Tichý
“Po finančně poradenských službách pana Čerycha je evidentně velká poptávka, protože mi často nebral telefon. To může znamenat, že je ve své profesy možná lepší, než průměrný finanční poradce. Pana Čerycha jsem doporučil rodině, které nyní vyřizuje hypotéku. Mě osobně vyřizoval už dvě hypotéky. Nenutil mi další nesmyslné produkty, ale řešil vlastně to, co chci nebo potřebuji, takže z pohledu znalosti produktů různých bank a možného řešení pro mé potřeby bych si ho znovu vybral spíše, než většinu poradců, se kterými jsem se kdy setkal. Pan Čerych zná produkty bank, má přehled o podmínkách a péči bank o klienta. Pan Čerych dělá dobré jméno firmě, ve které působí.” DT
26. 04. 2021
Zuzana Vejběrová
S panem Čerychem jsem byla nadmíru spokojena hlavně v lidské, ale i profesionální rovině. Vše vždy ochotně a trpělivě vysvětlil, komunikace a nápady ohledně slučování úvěrů a hypoték nadstandartní. S pozdravem Zuzana V.
13. 04. 2021
Eva Havelková
Pan Čerych mi sjednal výhodný refinanc hypotéky, ačkoliv musel zdolat několik překážek daných mojí současnou finanční situací. Ve stávající bance nedokázali a hlavně ani neměli zájem mi pomoci. Jsem ráda, že všechno zařídil, oběhal, zjistil a zajistil. Touto cestou mu ještě jednou moc děkuji.
09. 04. 2021
Monika Císařová
S ohledem na dlouhodobou spolupráci Vás můžu jedině doporučit, vždy jste nám dobře poradil a pomohl vybrat ideální řešení pro naše potřeby. Vždy Vás ráda doporučím dále svým známým a přátelům. Vaše profesionalita napříč finančním trhem se už mnohokrát projevila jako dobrá volba. S pozdravem, Monika Císařová
08. 04. 2021
Jiří Kuna
Velký dík za profesionální a přátelský přístup pana Dalibora Čerycha. Potřeboval jsem narychlo pojistit chatu a v tom mi k mé plné spokojenosti ihned vyhověl. Jeho přístup a profesionální rozhled mě okamžitě přesvědčil. Byl jsem velmi spokojen, tak jsem pana Čerycha požádal o nabídku refinancování hypotéky. K mému velkému překvapení mi nabídl řešení, které mi v bance nenabídli a tím jsem ušetřil hodně peněz. Nyní se mi stará o všechny pojistky a financování pro mě a všechny mé známé. Ještě jednou velký dík.
21. 12. 2020
Jan Smetánka
K finančním poradcům jsem býval trochu nedůvěřivý, nevyhovoval mi neosobní a občas i manipulativní styl komunikace. Kamarád, kterému důvěřuji, mi pak doporučil služby Dalibora. Potkali jsme se a od té doby nemám důvod měnit. Dalibor umí poznat a vnímat “typ” klienta a podle toho mu pomůže s tím, co právě skutečně potřebuje. A když vidí, že aktuálně nemá klientovi co nabídnout, řekne to narovinu, nenabízí a neprodává za každou cenu. Je osobní a přímočarý. Takhle si představuju dlouhodobě spokojenou win-win spolupráci.
17. 12. 2020
Šárka Englártová
S panem Čerychem mám velice dobré zkušenosti. Vždy mi poradil a vysvětlil vše potřebné. Určitě jeho služby doporučuji.“
06. 10. 2020
Pavel Hanzlík
Daliborovy služby využívám přes 12 let, a vždy jsem maximálně spokojen nejen s výsledkem, ale i celým procesem diskuze a výběru nejvhodnějšího produktu. Jeho služby se nebojím doporučovat přátelům, a ti z nich, kteří Dalibora kontaktovali, mi můj názor na jeho spolehlivost a kvalitu potvrdili.
10. 09. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím