Reference
Eva Havelková
Pan Čerych mi sjednal výhodný refinanc hypotéky, ačkoliv musel zdolat několik překážek daných mojí současnou finanční situací. Ve stávající bance nedokázali a hlavně ani neměli zájem mi pomoci. Jsem ráda, že všechno zařídil, oběhal, zjistil a zajistil. Touto cestou mu ještě jednou moc děkuji.
09. 04. 2021
Monika Císařová
S ohledem na dlouhodobou spolupráci Vás můžu jedině doporučit, vždy jste nám dobře poradil a pomohl vybrat ideální řešení pro naše potřeby. Vždy Vás ráda doporučím dále svým známým a přátelům. Vaše profesionalita napříč finančním trhem se už mnohokrát projevila jako dobrá volba. S pozdravem, Monika Císařová
08. 04. 2021
Jiří Kuna
Velký dík za profesionální a přátelský přístup pana Dalibora Čerycha. Potřeboval jsem narychlo pojistit chatu a v tom mi k mé plné spokojenosti ihned vyhověl. Jeho přístup a profesionální rozhled mě okamžitě přesvědčil. Byl jsem velmi spokojen, tak jsem pana Čerycha požádal o nabídku refinancování hypotéky. K mému velkému překvapení mi nabídl řešení, které mi v bance nenabídli a tím jsem ušetřil hodně peněz. Nyní se mi stará o všechny pojistky a financování pro mě a všechny mé známé. Ještě jednou velký dík.
21. 12. 2020
Jan Smetánka
K finančním poradcům jsem býval trochu nedůvěřivý, nevyhovoval mi neosobní a občas i manipulativní styl komunikace. Kamarád, kterému důvěřuji, mi pak doporučil služby Dalibora. Potkali jsme se a od té doby nemám důvod měnit. Dalibor umí poznat a vnímat “typ” klienta a podle toho mu pomůže s tím, co právě skutečně potřebuje. A když vidí, že aktuálně nemá klientovi co nabídnout, řekne to narovinu, nenabízí a neprodává za každou cenu. Je osobní a přímočarý. Takhle si představuju dlouhodobě spokojenou win-win spolupráci.
17. 12. 2020
Šárka Englártová
S panem Čerychem mám velice dobré zkušenosti. Vždy mi poradil a vysvětlil vše potřebné. Určitě jeho služby doporučuji.“
06. 10. 2020
Pavel Hanzlík
Daliborovy služby využívám přes 12 let, a vždy jsem maximálně spokojen nejen s výsledkem, ale i celým procesem diskuze a výběru nejvhodnějšího produktu. Jeho služby se nebojím doporučovat přátelům, a ti z nich, kteří Dalibora kontaktovali, mi můj názor na jeho spolehlivost a kvalitu potvrdili.
10. 09. 2020
Eva Havelková
S panem Čerychlem spolupracuji dlouhodobě, vždy pro mě dokázal vyjednat v konkurenčním prostředí nejvýhodnější nabídku, jedná rychle, profesionálně a produkt vždy přizpůsobil mým požadavkům a potřebám. Maximální spokojenost, s čistým svědomím ho doporučuji všem známým. Eva H.
10. 09. 2020
Tereza Svobodová
Pan Dalibor Čerych je po dlouhé době člověk, kterého mohu doporučit svým přátelům i blízkým. Řešila jsem s ním konsolidaci půjček, pohotovostní hypoteční úvěr a úvěr na dofinancování koupě nemovitosti. Ve všech případech odvedl profesionální práci, vždy pozorně vyslechl mé požadavky, vše zkontroloval, nabídl určitá řešení a své návrhy srozumitelně vysvětlil. Kdykoliv jsem potřebovala radu, byl vždy k dispozici. Jednání s ním mělo vždy spád a bylo velice příjemné. Neodbíhal k nepodstatným věcem, mluvil jasně a konkrétně o důležitých faktech. Chtěla bych tímto velmi poděkovat za jeho finanční doporučení a lidský přístup. Tereza S.
17. 08. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím