Reference
mgr. Adamcová Kateřina
Iva Nymburská je vždy ochotná řešit situace, se kterými si lidé neumí sami poradit. Velkým benefitem při spolupráci s ní je skutečnost, že pomáhá obratně řešit i následná jednání při řešení pojistných událostí. Iva je laskavá a chápává osoba, která na sobě neustále pracuje a snaží se svou práci dělat zodpovědně a důkladně. Její snaha se zlepšovat je na její práci vidět, neboť dosahuje nejlepších výsledků.
18. 10. 2021
Jitka Janešová
Jsem klientkou Ivy Nymburské už několik let a musím říct, že je to člověk na pravém místě. Dokáže mi vždy poradit, když od ní něco potřebuji a hlavně udělá si na mě vždy čas. Je spolehlivá, pracovitá a usměvavá 😊....jsem moc ráda, že mám takovou finanční poradkyni a mohu ji všem jen doporučit 😊
24. 09. 2021
Petra Králová
Paní Bc. Iva Nymburská je profesionál, který přesně ví, co dělá. Poradila nám ohledně investice do dluhopisů a také se životním pojištěním, pojištěním domácnosti, auta a spořením. Díky ní máme nyní pořádek ve všech smlouvách s pojištěním 😊 a s její pomocí jsme zakoupili dluhopisy firmy Bidli. Kdykoliv jsme potřebovali, byla paní Nymburská nápomocná a spolupráce s ní byla velmi příjemná. Velmi oceňujeme vysokou profesionalitu, vystupování a spolehlivost. Budeme nadále doporučovat a děkujeme.
06. 09. 2021
Klára Honzíková
Paní Ivu Nymburskou lze považovat za velkého profesionála. Již několikrát jsem využila jejích služeb, nejen já, ale celá má rodina. Vždy je ochotná a velmi pečlivá. Snaží se klientovi vše vysvětlit a poradit. Pokaždé jsem byla spokojena, obzvlášť při vyřizování všech složitostí spojených s hypotečním úvěrem. Paní Nymburskou vřele doporučuji!
01. 09. 2021
Václav Procházka
Potřeboval jsme narychlo zařídit pojištění domácnosti a paní Nymburská mi během chvíle dala na výběr několik možností a každou nám srozumitelně vysvětlila. Po výběru bylo vše zprostředkováno během chvíle a nemusel jsem nikam jezdit podepisovat smlouvy, což se na dovolené opravdu hodilo. Paní Nymburskou opravdu doporučuji.
27. 08. 2021
Pavlína Procházková
S paní Nymburskou jsem velice spokojená. Potřebovala jsem uzavřít pojištění domácnosti (odpovědnosti) a přesně věděla o čem mluvím a co potřebuji. Prostě osůbka na svém místě. Všechno bylo vyřízeno ku spokojenosti. Velice doporučuji.
11. 08. 2021
Martin Volf
S paní Nymburskou spolupracujeme již několik let a musím ji pochválit, poděkovat a hlavně všem doporučit, kdo chce poznat vstřícné a ochotné jednání a snahu vždy najít to nejlepší a nejvýhodnější řešení pro klienta.
02. 08. 2021
Hana Svobodová
Ivu Nymburskou jsem oslovila z důvodu konzultace 10ti let starých smluv na životní a neživotní pojištění. Na životní pojištění jsme udělaly novou smlouvu, která vyhovuje mojí momentální situaci a pojištění domu a domácnosti bude nové až k výročí pojištění, ale připravené ho máme již nyní. Jsem velice spokojená s prací Bc. Ivy Nymburské, její profesionální přístup (vždy přijela na přesný čas, na jakém jsme se domluvily, odborné znalosti) a lidský přístup ke mně jako klientovi (trpělivost s vysvětlováním, milé vystupování) může být příkladem všem finančním poradcům.
22. 07. 2021
Martin Lazor
U paní Nymburské netřeba používat známých slůvek jako profesionální, přátelská nebo ochotná. Ne! Ona je totiž ještě o krok výš. To, že vezmu do ruky telefon a kdykoliv jí zavolám a ona mi ochotně poradí beru jako obrovský benefit. Ovšem to, že jí zavolám ve 20h večer, že ležím v sanitce po střetu mého motocyklu s autem co mě přehlédlo kdesi na rumunských hranicích a nemůžu najít zelenou kartu od motorky, a ona běží k počítači, aby mi jí hned poslala na telefon a druhý den v sobotu mi volá jestli jsem v pořádku, to neberu jako benefit - ale jako andělský čin. Paní Nymburská je hodný člověk, pomohla i s tím s čím nemusela, bez nadsázky ona je můj anděl strážný na cestách a také pro moji rodinu, nejednou už nás vytáhla z průšvihu.
20. 07. 2021
Markéta Modrová Markéta
Spolupráce s paní Ivou Nymburskou byla výborná, a to jak při řešení pojištění, tak i při uložení rodinných financí. Ve všem mi poskytla skvělý servis, počínaje přípravou podkladů k podpisu a hladkou komunikací konče. Je milá, praktická a s poskytováním služeb dobře obeznámena, její služby mohu jen doporučit.
20. 07. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím