Ahoj, financím a hlavně pojišťovnictví se věnuji od roku 2014. S klienty řeším vše od nákupu nemovitosti, její zajištění, pojistnou ochranu celé rodiny včetně finančního plánu vedoucího k zajištění důstojného stáří. Baví mne klientům optimalizovat smlouvy tak aby ochrana dávala smysl a zároveň klienti zbytečně nepřepláceli.

Reference
Josef Plachý
Dobrý den, s Vaším zaměstnancem panem Ivo Slavíčkem jsem jednal o několika svých pojistkách. Vždy mi nabídl kompletní srovnání různých produktů, včetně odborného výkladu a doporučil mi to nejlepší pro mne. Také mohu pochválit bezproblémovou komunikaci pomoc s řešením problémů, např. rozvázání staré pojistky. Mohu ho jen doporučit. P.
17. 03. 2021
Josef Zach
Dobrý den, vzhledem k tomu, že Generali Česká pojišťovna každoročně zvedá ceny povinného ručení, rozhodli jsme se s manželem zkusit změnu pojišťovny. Obrátili jsme se na pana Slavíčka, který nám již v minulých dvou letech vyšel vstříc a pomohl nám vyřídit povinné ručení na přívěsný vozík a na babetu. A nezklamal nás ani tentokrát. Jednání s panem Slavíčkem je radost. Je velice ochotný a vstřícný. Vše jsme vyřídili během necelé půlhodinky k naší úplné spokojenosti. Bez váhání bych doporučila pana Slavíčka i ostatním zájemcům o pojištění. Podle mého mínění je pan Slavíček člověk na svém místě. Je nejen ochotný, vstřícný a vlídný, ale taktéž velice schopný Ještě jednou mu tímto děkuji. Jana Zachová
16. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím