Po dokončení ekonomické školy jsem se dostal do sektoru financí, kde jsem našel své poslání a působím v oboru dodnes. I přes kdejaké neduhy se práce stala mým koníčkem, z klientů se pomalu stávají přátelé a ve vzduchu se víří uvolněná atmosféra. Pokud tedy řešíte otázky ohledně správného nastavení pojistných smluv, budování finanční rezervy nebo financování vaší nemovitosti, jste na správném místě. Moje jméno je Jakub Šneberk a rád vám pomůžu nalézt řešení, které bude odpovídat vašim potřebám.

Reference
Tereza Kárníková
Po narození dcery mi pan Šneberk poradil s tím nejvýhodnějším životním pojištěním. Nemusela jsem nic zařizovat, se vším mi pomohl. Určitě se na něj rádi obrátíme i s dalšími záležitostmi. Pan Šneberk je opravdový profesionál, kterého budu ráda doporučovat i svým známým!
07. 10. 2021
Bc. Štěpánová Lucie
Děkuji za takové finanční poradce, jakým je právě Jakub. Kvůli časové tísni a rozmanitosti na dnešním trhu, jsme se rozhodli vyhledat poradce, který nám nebude nic vnucovat, ale bude s námi především konzultovat a radit nám s našimi finančními potřebami. Od první schůzky, kdy jsme hledali vhodné financování naší rekonstrukce domu nám byl velmi užitečným zdrojem informací. Přes různé překážky a rozhodování se, jsme díky němu byli schopni v časové tísni vybrat výhodnou a spolehlivou banku, která nám poskytla hypoteční úvěr. Je velmi trpělivým, spolehlivým a komunikativním člověkem, který dokáže i naprosto neznalému člověku v oboru financí vše vysvětlit. V návaznosti se spokojeností jsme provedli ještě pár schůzek ohledně pojištění a investic. Moc děkujeme za jeho služby, díky němu jsme totiž ušetřili spoustu našeho času, který bychom museli trávit na internetu nebo v bankách/pojišťovnách atd
08. 07. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím