Díky mým letitým zkušenostem poskytuji kvalitní a profesionální služby v oblasti financí - veškeré úvěry, pojištění, spoření a investice pro běžnou klientelu i pro podnikatele nezávisle na konkrétní finanční instituci.

Standardem je pro mě optimální řešení na míru.

YouTube
Video průvodce
Reference
KINGA MAGDALENA GAWALEK
Moc mě těší, že jsem našla firmu Bidli. Hlavně děkuji paní Böhmové za vyřízení hypotéky. Vše proběhlo rychle a příjemně, v každé chvíli jsem ji mohla kontaktovat. Sama bych to neudělala 🙂
08. 09. 2021
František Pešán
Děkuji za dobrou a rychlou pomoc při koupi nemovitosti panu Hofmanovi a taktéž děkuji p.Böhmové za skvělé poradenství a pomoc při vyřizování financování. Při převodu nemovitostí byla příjemná spolupráce s panem Ježkem, který nabídl a pomohl s výběrem nejvýhodnějšího dodavatele energie. Určitě bych tento tým lidí všem doporučil.
01. 09. 2021
Viktor Takáč
Skvělá spolupráce, spousta záležitostí zařízená navíc, lidský přístup, komunikace, spolehlivost a vše pozitivní, co vás napadne. Ondřej Hofman za reality a paní Böhmová za finance se rovná skvělý tým. Tahle společnost nabízí i energie, které nám zpracoval jejich kolega p. Ježek. Moc vám všem děkuji!
10. 06. 2021
Viktor Dolhov
Doporučuji Ondřeje Hofmana jako realitního makléře a paní Böhmovou, která mi pomohla vyřídit hypotéku, kterou jsem s jinou společností nebyl schopen vyřešit. Děkuji, už ,,BIDLÍM".
03. 06. 2021
Lucie Štaubertová
Společnosti Bidli dávám 5 hvězdiček za příjemné prostředí plné skvělých odborníků, kam se ráda vracím, když potřebuji cokoliv vyřešit. Konkrétně moc děkuji paní Janě Böhmové, je to opravdový profík a vyřeší i to, co se zdá nemožné! Díky ní se náš sen o vlastním bydlení stal skutečností a řešení jakýchkoliv potíží je s ní hračka:-)
13. 05. 2021
Iveta Franzová
Velice děkuji Bidli v Liberci, jmenovitě p. Böhmové za vyřízení hypotéky i za to, že mi pomohla vykročit ke svému vysněnému bydlení ve vlastním domku. Veškeré vyřizování, úřady a papírování k smrti nesnáším, ovšem s p. Böhmovou to byla hračka, se vším pomohla a vlastně vše zařídila. Je to člověk na svém místě. Vřele doporučuji !!!
22. 04. 2021
Jindřiška Šilarová
Špička ve svém oboru, vždy se svým týmem najde řešení, několikrát jsem využila služeb. Vždy k mé maximální spokojenosti, děkuji.
16. 04. 2021
Petr Kvapil
Děkujeme R.K. Bidli. Perfektní služby. Hlavně p. Hofmanovi a J. Böhmové.
27. 01. 2021
Ondřej Lisko
Díky Bidli ale hlavně díky paní Bömové jsme si koupili byt. Všechno probíhalo velice rychle a na hodně profesionální úrovni. S paní Böhmovou jsme neustále v kontaktu a i na dále nám dobře radí a pomáhá při veškerém vyřizování věcí ohledně bytu a financí. Je na ni 110% spolehnutí a všem jí mile rádi můžeme s manželkou doporučit. Na závěr bychom chtěli poděkovat za naši spokojenost se všelijakým vyřizováním. Liskovi.
13. 01. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím