Pomáhám lidem k prodeji, nákupu, nájmu nebo investici do nemovitostí a to pomocí uceleného systému práce. Je to komplexní realitní služba, která klientům vydělá peníze, ušetří čas a to vše bez starostí.

Již realizované nabídky

Reference
Zdeňka Hančárová
S panem Jiřím Vyskočilem jsem byla při prodeji mé nemovitosti velice spokojená. Skvělá spolupráce, chatu prodal velmi rychle. Perfektní servis . Vše proběhlo bez problémů. Profesionální vystupování a jednání se zájemci. Mohu vřele doporučit. H.
17. 03. 2021
Petra Husáková
Dobrý den, při koupi bytu 2+1 v Přelouči jste od začátku až do konce obchodu vystupoval a jednal seriozně, férově a profesionálně. Schůzky a komunikace s prodávajím byla perfektní, vždy jste zjistil a vykomunikoval co bylo potřeba a následně i vše zajistil na katastru nemovitostí. Kdyby každý odváděl svoji práci, jako vy, tak by bylo vše perfektní. Do další práce přeji jen to nejlepší a spoustu spokojených klientů jako jsme byli my. Hezký den, Petra H.
15. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím