Na své práci nejvíce miluji to, když mi klienti na konci jednání řeknou „jste první kdo nám to normálně lidsky vysvětlil”. A musím se přiznat, že se mi to stává docela často.

Reference
Valošek Tomáš
Už nevím, kde jsem na pana Hojera narazil - možná to bylo na základě poptávky pojištění, kdy jsem odstoupil od smlouvy s podobnou zprostředkovací společností z důvodu neschopnosti nalézt a připravit pojistku, která bude respektovat můj zdravotní stav, možné progrese onemocnění a události, ke kterým v životě někdy dochází... To se panu Hojerovi, díky bezkonkurenčnímu přehledu v pojistných programech, podařilo... Po této dobré zkušenosti jsme další končící pojistky postupně převedli na základě jeho doporučení tam, kde to bylo výhodnější.
20. 10. 2021
Lucie Čintalanová
Pan Hojer mi byl doporučen jako výborný specialista, když jsem potřebovala uzavřít životní pojištění. Po našem telefonátu, kdy si zjistil informace, které potřeboval vědět, mi zaslal na email modelace smlouvy a po prostudování jsme si domluvili osobní schůzku. Na té mi odpověděl na všechny mé ,, někdy až rýpavé,, otázky, nic nenutil, snažil se najít nejvýhodnější nabídku. Opravdu se mi plně věnoval a žádná otázka ho nezaskočila. Je vidět, že svojí práci má rád a neuzavírá smlouvy jen kvůli provizím, ale ke spokojenosti klientů. Vřele doporučuji a děkuji.
18. 10. 2021
Renata Grofová
S panem Hojerem jsem začala spolupracovat na základě doporučení od blízkého známého. Již opakovaně mi pomohl v oblasti pojištění, kdy jsem s jeho radami, přístupem, ochotou a především lidským přístupem a vysvětlením věci byla vždy 100 % spokojena.
13. 10. 2021
Veronika Simonová
Velmi bych chtěla poděkovat panu Hojerovi za vstřícné a rychlé jednáni při zařizování pojištěni nemovitosti i životní pojistky. Velmi děkuji za trpělivost a ochotu vše vysvětlit, rovněž dekuji za logické doporučení obou pojistek.
11. 10. 2021
Milan Benedikt
S panem Hojerem jme řešili několik pojistných smluv - pojištění nakupované nemovitosti a přepojištění vozu, a revizi životního pojištění rodiny. U životního pojištění jsem poznal, jak je důležité míti opravdu dobrého poradce. Prošli jsme do detailu jednotlivá rizika, posoudili jestli a jak se vyplatí se proti nim zajistit, a mám konečně pocit, že jsme pořídili něco co má smysl. Při konzultacích s bylo znát, že mu jde o to, abychom dobře rozuměli tomu, co si kupujeme. A to vše s minimem administrativy, s možností výběru několika pojišťoven.
07. 10. 2021
Tomáš Dymák
Na doporučení známého jsme využili služby pana Hojera při získání hypotéky na výstavbu rodinného domu. Veškeré záležitosti proběhly bez problémů dle domluvy. V budoucnu budeme veškeré finanční záležitosti řešit přes pana Hojera, který má skvělý přehled a dokáže vše perfektně vysvětlit.
05. 10. 2021
Matěj Večeřa
Pan Hojer mi byl doporučen jako specialista, přesnými slovy "superman" na pojištění, investice a veškeré související záležitosti. Pan Hojer mi pomohl s nastavením smysluplného žívotního pojištění a rovněž s investicemi. Je velice flexibilní, profesionální a umí vše jednoduše vysvětlit. Služby pana Hojera jsem určitě nevyužil naposledy.
24. 03. 2021
Josef Novák
Po řadě zkušeností s různými rádoby poradci, kteří se vnucovali mě a mé rodině, jsem Josefa oslovil s žádostí, aby udělal pořádek v našich finančních službách. A od té doby již vím, že jsem v Josefovi našel člověka, kterému mohu, co se týká finančních služeb důvěřovat a vždy se na něj rád obracím, když něco potřebuju vyřešit, poradit, či pozměnit.
19. 03. 2021
Houška Matěj
S panem Hojerem spolupracujeme již řadu let. Vždy nám pomohl jak s otázkou pojištění, tak zajímavého zhodnocení volných finančních prostředků. Veškeré naše dotazy nám velmi rád a trpělivě vysvětlí, protože toto odvětví není zrovna naše parketa. V tomto mu plně důvěřujeme a víme, že jsme v dobrých rukou.
16. 03. 2021
Jiří Talich
Pan Hojer nám pomáhá s nastavením rodinných financí. Zařídil nám pojištění na míru, řeší hypotéku a radí s investicemi. Je spolehlivý, profesionální vše je vždy vyřízeno v nejkratším možném termínu. Doporučuji ho všem svým známým.
30. 11. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím