Josef Pecarík, zkušený profesionál s dlouholetou praxí v oboru realit. Za jeho realizovanými projekty je vidět silné zázemí a odbornost. Své profesi se věnuje naplno a záleží mu na spokojeném zákazníkovi. Provede Vás celým procesem nákupu, prodeje nemovitosti nebo výstavbou domu. Okamžitě si Vás získá jemu vlastní lidskostí, přirozeností a férovostí. Dokáže Vám vždy sdělit svůj názor, a to i přes to, že se s vaším neshoduje. Pro každého dokáže najít efektivní cestu, jejímž cílem je naplnit Vaše očekávání a představy. Pokud opravdu stojíte o kvalitní služby, neváhejte se na něj obracet.

Již realizované nabídky

Reference
Romana Šetková
Ve všech bodech a směrech 100 %
02. 12. 2020
Simona Zelenková
Spolupráci s realitní kanceláří Bidli a makléřem Josefem Pecaríkem mohu vřele doporučit. Vše řešil včas a dle dohody, prokázal absolutní spolehlivost. Tímto děkuji,p.Pecaríkovi.
26. 10. 2020
Zdeňka Miková
Při prodeji nemovitosti jsem byla se službami poskytnutými makléřem Mgr. Josefem Pecaríkem spokojena. Ze způsobu jednání byla vidět vysoká profesionalita. Všem, kteří chtějí a potřebují služby realitního makléře, doporučuji spolupráci s ním.
22. 10. 2020
Jindřich Klimíček
V létě 2020 jsme se rozhodli s rodinou pro koupi nového domu. Prodej byl realizován společností Bidli, konkrétně prostřednictvím realitního makléře, pana Mgr. Josefa Pecaríka. Na základě jeho profesionálního vystupování, aktivního přístupu a snahy vždy pomoci, jsme svěřili prodej našich původních nemovitostí stejné realitní kanceláři. Prodeje i nákup byly realizovány k naší naprosté spokojenosti, v dohodnutých termínech a za námi očekávané ceny. Tímto bych rád panu Pecaríkovi osobně poděkoval za skvěle odvedenou práci.
19. 10. 2020
Jiří Král
S panem Pecaríkem jsem velmi rád spolupracoval při prodeji mé nemovitosti. Velmi profesionálně vše zařídil a oceňuji hlavně disponibilitu a časovou flexibilitu v případě nutných schůzek.
12. 10. 2020
Michaela Černohousová
Pokud bych si měla vybrat mezi realitními makléři, byl by to rozhodně pan Josef Pecarík. Při prodeji našeho domu bylo vše vyřízeno v klidu, vše nám bylo vysvětleno tak, abychom vše pochopili, byli jsme seznámeni s podmínkami a jak vše bude probíhat. Vše jsme sepsali, podepsali a nestačili jsme se divit, jak rychle jsme se s panem Pecaríkem znovu viděli a nebyl sám. Přivedl kupce, který dům později koupil. Vše bylo vyřízeno rychle bez problémů. Myslím si, že pan Pecarík je velice ochotný a příjemný pán, který zařídí vše co potřebujete, odpoví na vše co chcete vědět a to s úsměvem a trpělivostí. S pozdravem M.Č.
22. 09. 2020
Jaroslav Kohout
Stručné hodnocení pana Josefa Pecaríka: Absolutní znalost a přehled daného produktu v tomto případě analýza nacenění nemovitosti, nabídka zveřejnění, příprava smluv, komunikace, celková realizace, rychlé a jednoduché vysvětlení možností. V případě školního známkování dávám samé 1 !!! + rozhodně Doporučuji !!! S přátelským pozdravem Jaroslav Kohout
18. 09. 2020
Zdeňka Linhartová
Dobrý den pane Pecarik. Chci vam moc poděkovat, jak se o nás staráte, při prodeji mého bytu a velkou ochotou při staveni našeho domečku. Kdykoliv zavolam, jste ochotný a příjemný kteroukoliv hodinu a hlavně poradite a uklidnite. S pozdravem Zdena Linhartova
17. 09. 2020
Daniel Šturc
Velké poděkování Vám za prodej mého bytu,ač jste to neměl jednoduchý,tak jste k tomu přistupoval s úsměvem a optimismem. A velké díky za realizaci našeho rodinného domku. S úctou Daniel Šturc
17. 09. 2020
Petr Červinka
Pan Mgr. Pecarík řešil můj záměr s pozemkem v kú Poděbrady - Velké Zboží. Po celou dobu této spolupráce mám s panem Mgr. Pecaríkem pouze kladné zkušenosti. Je to odborník na svém místě, své práci rozumí a věnuje jí mnoho času (asi i ve svém volnu). Nebylo nic, s čím by si nevěděl rady a jeho přístup byl vždy zcela bez chyb, ať již z pohledu profesionálního nebo v oblasti jednání se mnou - s klientem. Domnívám se, že pan Pecarík je vzorem pro jeho kolegy a kolegyně. Pokud budu někdy v budoucnu řešit nějaký podobný záměr tak se na něho zcela jistě obrátím. Přeji pohodový den Petr Červinka
17. 09. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím