Josef Pecarík, zkušený profesionál s dlouholetou praxí v oboru realit. Za jeho realizovanými projekty je vidět silné zázemí a odbornost. Své profesi se věnuje naplno a záleží mu na spokojeném zákazníkovi. Provede Vás celým procesem nákupu, prodeje nemovitosti nebo výstavbou domu. Okamžitě si Vás získá jemu vlastní lidskostí, přirozeností a férovostí. Dokáže Vám vždy sdělit svůj názor, a to i přes to, že se s vaším neshoduje. Pro každého dokáže najít efektivní cestu, jejímž cílem je naplnit Vaše očekávání a představy. Pokud opravdu stojíte o kvalitní služby, neváhejte se na něj obracet.

Již realizované nabídky

Reference
Josef Kreidl
Dobrý den , chtěl bych touto cestou vyjádřit spokojenost s vaší prací a profesionalitu s jakou jste provedl prodej naší nemovitosti. Děkuji Kreidl
30. 09. 2021
Michaela Učiková
Vaše jednání bylo vstřícné a milé, Vaše ochota velká.
30. 09. 2021
Kulbakova MARGARITA
Pan Pecarik vždy velmi rychle odpovídal na e-maily a telefonáty. Bylo vidět ochotu prodat nemovitost za nejvyšší cenu.
23. 07. 2021
Marek Matuštík
Velká spokojenost s nákupem nemovitosti.
22. 07. 2021
Tomáš Zezulka
Děkuji za spolupráci s Vámi byla velmi dobrá. Byl jsem spokojen.
04. 05. 2021
Filip Lukeš
Pan Pecarík mi moc pomohl při koupi prvního bytu. Když jsem potřeboval s něčím poradit, vždy mi poradil. Dokonce mě odvezl na katastrální úřad, když jsem se tam nestíhal dostat, protože nevlastním auto. Každou mou, jak o radu, tak o dodání dokumentů pro banku vyřídil velmi rychle. Určitě bych si od něj nechal pomoct znova, pokud bych potřeboval koupit či prodat nemovitost.
11. 02. 2021
Hana Lacinová
Děkuji Vám za zprostředkování prodeje mého pozemku v k.ú. Stříbrná Skalice. Vše proběhlo skvěle a na profesionální úrovni. Vaše služby doporučuji.
10. 02. 2021
Šárka Jiřičná
Pan Pecarík mi poskytl konzultaci ohledně mého prázdného pražského bytu, zda je vzhledem k jeho stavu, lokalitě a situaci na trhu realit byt vhodnější prodat nebo pronajmout. Byt jsem mu poté předala do prodeje exkluzivně. Během dvou měsíců byt prodal, zařídil nejen prohlídky a všechny dokumenty k prodeji, ale také převod energií a předání bytu. Naprosto komfortní a příjemné služby, perfektní jednání. Děkuji!
25. 01. 2021
Šárka Jiřičná
Pan Pecarík mne kontaktoval z vlastní iniciativy poté, kdy viděl na prodej můj pozemek. Navrhl mi jeho prodej ve spojení s projektem domu na něm, zvýšil jeho cenu na reálnou tržní. Veškerá jednání byla věcná, milá a vždy přijel za mnou. Úspěšně pozemek prodal za dohodnutou cenu, všechno bylo plynulé a dobře připravené. Děkuji!
18. 01. 2021
Romana Šetková
Ve všech bodech a směrech 100 %
02. 12. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím