Pomáhat klientům k vysněnému bydlení je cíl mé práce a odměnou je spokojený klient. Ráda pomůžu i Vám :-)

Reference
Margarita Ostromogolskaya
Hello I want to recommend Katerina Novotna not only as a highly professional and accurate specialist but also as a very nice and patient person. I recently was buying a property in Brno and assisted me on the process helping at each step. And given that I am a foreigner with not so high level on Czech it was extremely helpful tha Katerina speaks English perfectly. Thank you Margarita
12. 07. 2021
Erika Krupová
Dobrý den, ráda bych těmito slovy vyjádřila poděkování a řekněme ocenění, paní Kateřině Novotné, ze společnosti Bidli. Byla mi doporučena jako neobyčejně pečlivý, vzdělaný a příjemný člověk, na kterého se mohu obrátit s refinancováním hypotéky. Toto doporučení mohu jen potvrdit. Paní Novotná je velmi příjemný a profesionální člověk. Pečlivě zvážila každou možnost, která by v mém případě mohla být vhodná, s trpělivostí a laskavostí mě provedla složitým světem hypoték a financí celkově, všechno se mnou důkladně prodiskutovala, a tím se dostávám k tomu, že mi skvěle poradila a pomohla daleko nad rámec její práce. Spolupráci s paní Novotnou mohu jen doporučit a já osobně se na ni obrátím kdykoli znovu, stejně tak, jako ji mohu s klidným srdcem doporučit všem ostatní, kteří potřebují vyřešit svoje bydlení.
17. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím