Mým posláním je pomáhat lidem vytvářet nový domov.

Více než deset let se věnuji vybavování a designu interiérů. To, že zákazníkovi pomohu splnit sen o jeho vysněném bydlení a jeho spokojenost, mne vždy naplňuje novou energií do další práce. Představuji si, jak klient s čerstvě uvařenou kávou usedá do své pohodlné sedačky, nebo vaří večeři pro svou rodinu a přátele ve své nové kuchyni. Díky společnosti Bidli mohu tuto představu naplňovat v daleko širším spektru. Má práce nyní nemusí začínat v kuchyni a končit v obýváku, potkat se můžeme už při samotném hledání Vaší nové adresy včetně nejvhodnějšího financování. Zakládám si na tom, aby se moji klienti mohli stát i mými přáteli nebo partnery pro další budoucí spolupráci. Věřím, že fér jednání, upřímnost a spolehlivost ocení klient v každé době.

Pomohu Vám splnit sen o lepším bydlení ať už hledáte místo pro relaxaci a odpočinek v přírodě, toužíte po větší zahradě anebo potřebujete více místa pro své koníčky nebo podnikání. I pokud hledáte investiční příležitosti nebo prodáváte svou nemovitost a chcete ji prodat co nejvýhodněji. Jste na správné adrese!

Ráda se s Vámi potkám na nezávazné schůzce, třeba u sklenky dobrého vína. Těším se na Vás.

Již realizované nabídky

Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím