Od raného věku se pohybuju ve světe byznysu. V předchozím zaměstnání jsem si plnila své sny. Nyní beru jako své poslání pomoci s financováním Vám a tím Vám tak ulehčit cestu k Vaší vysněné nemovitosti.

YouTube
Video průvodce
Reference
Bekir Dogru
I am so glad that we had a chance to work with Lucie. We are foreigners living in the Czech Republic and it is very important for us to work with someone who understands our needs and communicates in English very well like Lucie. She has handled all the obstacles of being a foreigner during the mortgage process and she made it successfully! Thanks to Lucie, we will have what we always wanted!
18. 01. 2021
Vít Koucký
Se zprostředkováním hypotéky od paní Lucie Vitoslavské jsme byli velmi spokojeni. Domluvila nejlepší tržní podmínky a zajistila komunikaci mezi bankou a developerem, čímž nám pomohla od spousty administrativy. V komplikované covidové době neváhala osobně vyzvedávat smluvní dokumenty v místě našeho bydliště, abychom nemuseli mezi lidi. Celkově jsme s přístupem velmi spokojeni a již jsme se předběžně domluvili na další spolupráci.
07. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím