Provedu vás cestou k vašemu novému domovu. Najdeme nejlepší a nejkratší způsob, jak financovat vaše bydlení, nebo refinancovat vaši stávající hypotéku. Zvládneme vás i dobře pojistit.

Reference
Petr Žebro
Vřele doporučuji všem! Slečna je ,,profík" ve svém oboru. Co se týče refinancování a celkově hypoték, dokáže zázraky. Je ochotná, spolehlivá a moc milá, rozhodně se nebojte na ni s čímkoliv obrátit.
20. 09. 2021
Pavlína Jarábová
Skvělá a velice ochotná poradkyně, která vždy najde řešení a pomůže ať už s řešením hypotéky nebo úvěru. Zařídí vše, ať už je v pracovním nasazení či na dovolené. Oceňuji kvalitní přístup a přátelské jednání. Stará e o Vás s plným nasazením za účelem opravdu pomocí a hledat to nejlepší vyhovující řešení. Také poradí i s problémy, které se netýkají smluv, ať už to jsou postupy ohledně bydlení, či pojištění a dalších služeb. Pokud se rozhodujete, zda chcete člověka co Vám pomůže, abyste na jednání s bankami nebyli sami - vřele paní Kellerovou doporučuji.
17. 09. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím