Jsem dlouholetý finanční průvodce s mnohaletými zkušenostmi v poskytování hypoték. Svou profesionalitou Vás provedu celým procesem.

Reference
Eliška Konupková
Paní Hájková spolu s paní Vajdečkovou tvoří profesionální tým. Obě dámy jsou milé, vstřícné a trpělivé. Vše nám ohledně hypotéky vysvětlili a s čím jsme si nevěděli rady, tak poradily. S námi to zrovna neměli jednoduché, v době covidové nám žádná banka nechtěla část peněz, co nám chyběla na financování domu, půjčit. Nakonec se jim podařilo najít způsob, jak toho docílit a nám pomoci splnit si sen o vlastním bydlení. Tímto Vám dámy mockrát děkujeme za podporu a pomoc s vyřízením hypotéky a pojištění.
16. 08. 2021
milan špetla
Nebudu psát o každé zvlášť, obě si zasloužíte od nás modré z nebe 💐 a i to je málo, protože jsem nezažila tak příjemné, milé a hlavně pohodové bankéřky. Jsou to profesionálky na svém místě 👍 se vším nám poradí, vše vysvětlí jak pro blbečky 🙈 a nemusíme se o nic starat o vše se postarají. Protože my tomu prd rozumíme a kdyby jsme si měli my osobně něco zařizovat, vyřídíme ještě větší prd 😅 a když stejně něčemu nerozumíme, tak naše dobrá duše paní Vajdečková nám pokaždé zvedne telefon ať je pondělí, středa nebo neděle a ihned nám poradí. To je moc hezké, protože každý o víkendu vypíná telefon a lidi starejte se, ale děvčata ne, ta úřadují i o víkendu a to smekám klobouk 🤠 Pokaždé, když přijdeme na domluvenou schůzku, tak září obě jak dvě sluníčka a září pozitivní energií, že kolikrát nemáme ani chuť odejít a povídat si dál 🌞 prostě naše superhrdinky 💪 a tím bych to i uzavřela, protože bych tu dokázala psát ještě do aleluja a čas je drahý, čas jsou peníze... A my nemáme ani jedno a ani druhé 🤣 OBĚ MAJÍ U NÁS VŽDY DVEŘE OTEVŘENÉ!!!!
26. 07. 2021
Veronika Vöröšová
Paní Hájková s paní Vajdečkovou tvoří skvělé poradenské duo. Obě jsou velice profesionální, ale zároveň lidské, milé a vstřícné. Předtím, než jsme je oslovili, jsme byli přesvědčeni, že na hypotéku nemůžeme finančně dosáhnout - paní Hájková s paní Vajdečkovou nás ale vyvedly z omylu, předložily nám hned několik verzí a trpělivě je s námi procházely. Celý proces hypotéky se nám snažily co nejvíce ulehčit, zodpověděly veškeré naše dotazy a dokázaly vždy dobře poradit. Jsme jim moc vděční a určitě je budeme všude doporučovat.
14. 07. 2021
Ladislav Nováček
Před nedávnem jsem vyhledal paní Hájkovou a paní Vajdečkovou z firmy Bidli ohledně pomoci se sjednáním úvěru na rekonstrukci a životního pojištění. Setkal jsem se s velmi příjemným a vstřícným jednáním. S oběma budu určitě i dále spolupracovat.
13. 07. 2021
Vasyl Slychko
Děkuji moc za RYCHLÝ, skvělý a profesionální přístup, vše mi bylo dopodrobna vysvětleno a opravdu mi paní Hájková a Vajdečková pomohly s vyřizováním hypotéky. Jsem neskutečně rád, že jsem našel takový profesionální tým, který se nestará jen o svou kapsu, ale i opravdu pomůže. Moc děkuji paní Hájkové a paní Vajdečkové za neuvěřitelně lidský přístup, pomoc a rychlost. Vše je přehledné, a co nechápu, mně kdykoli poradí po telefonu nebo přes WhatsApp. Určitě budu doporučovat vás všem svým přátelům a budu se těšit na další spolupráci. Přeji hodně vděčných klientů a úspěchů.
13. 07. 2021
Martina Malíková
Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za vyřízení refinancování hypotéky. Se spoluprací s Vámi a Vaší kolegyní paní Vajdečkovou, která vyřizovala vše ohledně pojištění, jsme s manželem velmi spokojeni. Přeji Vám další spokojené zákazníky.
12. 07. 2021
Hana Králová
Vážená paní Hájková a Vajdečková, velice vám děkuji za to, co děláte. Při konzultaci s bankou, kde jsem mimochodem klientkou přes 30 let, že potřebují pomoci s financováním, mi hned odpověděli, že nemám nárok. Věk, výše výdělku, splátky. S vámi? Vše šlo, díky vaší obětavosti, rychlosti, spolehlivosti,... Co říci? Děkuji, děkuji, děkuji. Vaše klientka Hana Králová
09. 06. 2021
Miloslava Timková
Chtěli bychom poděkovat za veškerou vstřícnost, úsilí a Váš čas. Super jednání a radost s Vámi obchodovat. Děkujeme za vyřízení hypotéky. Všem doporučujeme😊😊
19. 05. 2021
Hana Šmejkalová
Velmi doporučuji spolupráci jak s paní Vajdečkovou, tak s paní Hájkovou. Jsou vytrvalé, trpělivé a i v situacích, které už vypadají jako neřešitelné, řešení vždy najdou. Jejich přístup je osobní a neberou své klienty jen jako čísla v pořadníku. Obě svou práci ovládají na výbornou a je vidět několika letá praxe a profesionalita. Za nás veliký dík a spokojenost.
10. 05. 2021
Tomáš Hebr
S paní Hájkovou a Vajdečkovou jsme byli velice spokojeni. Vždycky nám vyšli vstříc a se vším pomohli a poradili. Hypoteční úvěr byl rychle vyřízen díky rychlému jednání, děkujeme.
10. 05. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím