Jsem dlouholetý finanční průvodce s mnohaletými zkušenostmi v poskytování hypoték. Svou profesionalitou Vás provedu celým procesem.

Reference
Veronika Vöröšová
Paní Hájková s paní Vajdečkovou tvoří skvělé poradenské duo. Obě jsou velice profesionální, ale zároveň lidské, milé a vstřícné. Předtím, než jsme je oslovili, jsme byli přesvědčeni, že na hypotéku nemůžeme finančně dosáhnout - paní Hájková s paní Vajdečkovou nás ale vyvedly z omylu, předložily nám hned několik verzí a trpělivě je s námi procházely. Celý proces hypotéky se nám snažily co nejvíce ulehčit, zodpověděly veškeré naše dotazy a dokázaly vždy dobře poradit. Jsme jim moc vděční a určitě je budeme všude doporučovat.
14. 07. 2021
Ladislav Nováček
Před nedávnem jsem vyhledal paní Hájkovou a paní Vajdečkovou z firmy Bidli ohledně pomoci se sjednáním úvěru na rekonstrukci a životního pojištění. Setkal jsem se s velmi příjemným a vstřícným jednáním. S oběma budu určitě i dále spolupracovat.
13. 07. 2021
Vasyl Slychko
Děkuji moc za RYCHLÝ, skvělý a profesionální přístup, vše mi bylo dopodrobna vysvětleno a opravdu mi paní Hájková a Vajdečková pomohly s vyřizováním hypotéky. Jsem neskutečně rád, že jsem našel takový profesionální tým, který se nestará jen o svou kapsu, ale i opravdu pomůže. Moc děkuji paní Hájkové a paní Vajdečkové za neuvěřitelně lidský přístup, pomoc a rychlost. Vše je přehledné, a co nechápu, mně kdykoli poradí po telefonu nebo přes WhatsApp. Určitě budu doporučovat vás všem svým přátelům a budu se těšit na další spolupráci. Přeji hodně vděčných klientů a úspěchů.
13. 07. 2021
Martina Malíková
Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za vyřízení refinancování hypotéky. Se spoluprací s Vámi a Vaší kolegyní paní Vajdečkovou, která vyřizovala vše ohledně pojištění, jsme s manželem velmi spokojeni. Přeji Vám další spokojené zákazníky.
12. 07. 2021
Hana Králová
Vážená paní Hájková a Vajdečková, velice vám děkuji za to, co děláte. Při konzultaci s bankou, kde jsem mimochodem klientkou přes 30 let, že potřebují pomoci s financováním, mi hned odpověděli, že nemám nárok. Věk, výše výdělku, splátky. S vámi? Vše šlo, díky vaší obětavosti, rychlosti, spolehlivosti,... Co říci? Děkuji, děkuji, děkuji. Vaše klientka Hana Králová
09. 06. 2021
Miloslava Timková
Chtěli bychom poděkovat za veškerou vstřícnost, úsilí a Váš čas. Super jednání a radost s Vámi obchodovat. Děkujeme za vyřízení hypotéky. Všem doporučujeme😊😊
19. 05. 2021
Hana Šmejkalová
Velmi doporučuji spolupráci jak s paní Vajdečkovou, tak s paní Hájkovou. Jsou vytrvalé, trpělivé a i v situacích, které už vypadají jako neřešitelné, řešení vždy najdou. Jejich přístup je osobní a neberou své klienty jen jako čísla v pořadníku. Obě svou práci ovládají na výbornou a je vidět několika letá praxe a profesionalita. Za nás veliký dík a spokojenost.
10. 05. 2021
Tomáš Hebr
S paní Hájkovou a Vajdečkovou jsme byli velice spokojeni. Vždycky nám vyšli vstříc a se vším pomohli a poradili. Hypoteční úvěr byl rychle vyřízen díky rychlému jednání, děkujeme.
10. 05. 2021
Vít Lichtenstein
Rád bych poděkoval paní Monice Vajdečkové a její kolegyni paní Hájkové za ochotu, vstřícnost, profesionální přístup a mnoho dalších nej... při zajištění hypotečního úvěru pro mé vysněné nové bydlení. Jejich přístup byl i v době Covidu-19 naprosto úžasný a velice složité zajištění mého hypotečního úvěru zvládly s bravurou a bez jakýchkoliv problémů, což svědčí o jejich profesionalitě. O organizaci Bidli jsem se dozvěděl náhodou od mých přátel, kteří s nimi měli též vynikající zkušenost. Vzhledem k tomu, že mé zkušenosti nebyli u jiných bankovních domů vždy na mnou požadované odborné i lidské úrovni, byl jsem přístupem paní Vajdečkové a paní Hájkové naprosto ohromen a v budoucnosti budu jejich služby dále všem doporučovat.
07. 05. 2021
Sandra Vávrová
Spolupráce s p. Vajdečkovou a p. Hájkovou byla naprosto úžasná. Velice ochotné, milé, stručné dámy. Vše do detailu vysvětlily. Ochotné se vším pomoci. Vyřízení proběhlo kladně, rychle bez zdlouhavých zádrhelů, komunikace rychlá, příjemná a jednání vřelé, empatické, srdečné a co hlavně s úsměvem. Je znát když lidi práce s lidmi baví. Děkuji moc za ochotu.
06. 05. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím