Jsem dlouholetý finanční průvodce s mnohaletými zkušenostmi v poskytování hypoték. Svou profesionalitou Vás provedu celým procesem.

Reference
Šárka Nosková
Děkujeme Vám za spolupráci při koupi domu v Hrdějovicích. I přes komplikace, způsobené současnou pandemií vše proběhlo velmi hladce a rychle. Ani geografická vzdálenost, ze které jsme měli zpočátku obavy, nebyla nakonec žádnou překážkou. Podařilo se vyřešit problémy, které se vyskytly až v průběhu jednání, takže vše skončilo úspěšným podpisem smluv a předáním domu. Ještě jednou děkujeme za Vaše vstřícné, profesionální a velni flexibilní jednání.
08. 03. 2021
Michaela Liptáková
Ráda bych touto cestou poděkovala úžasné dvojici paní Hájkové a paní Vajdečkové za vyřízení veškeré administrativy kolem mé žádosti o hypotéku. Vše za mě vyřídily, vykomunikovaly a já seděla v klidu doma u telefonu a průběžně jsem byla o všem informována. Ušetřili mi neskutečné množství času a řekla bych, že i ty nervy byly díky nim menší. Děkuji za všechno.
08. 03. 2021
Simona Strnadová
Ráda bych Vám tímto chtěla moc poděkovat za ochotu a vstřícnost. Oslovila jsem vás ohledně vyřízení hypotéky na bydlení a musím říct, že jsem byla velmi spokojena. Vše mi bylo vysvětleno, komunikace byla v pořádku a vyřízení bylo velice rychlé. S vašimi službami jsem naprosto spokojena a určitě bych Vás doporučila známým, pokud by mne někdo oslovil a potřeboval pomoc jako já.
05. 03. 2021
Věra Miškolciová
Moc bychom Vám touto formou chtěli poděkovat za skvěle odvedenou práci, byla radost s Vámi spolupracovat. Ať nastala jakákoliv komplikace, ochotně jste ji s námi vyřešila a byla pro nás i prakticky psychickou podporou. Těšíme se na další službičku v podobě hypotéky na rekonstrukci. Jakmile budeme mít projekt hotový s radostí se na Vás opět obrátíme.
17. 02. 2021
Barbora Valentová
Ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za skvělou spolupráci. Jsem velmi ráda, že jste mne mou cestou za vysněným bydlením provedla právě vy. Nikdy pro Vás nebylo nic problém. Vždy jste vše hned obratem zařídila a vím, že jste se opravdu snažila, abych já mohla být spokojená. Nebylo pro Vás problém mi zvednout telefon i v neděli večer, což opravdu oceňuji. Takové chování není dneska již běžným standardem. Byla bych ráda, kdyby všichni pracovali tak, jako vy. Jsem moc ráda, že se nám společnými silami a s Vaší obrovskou pomocí povedlo dotáhnout tento obchod do konce. Zkrátka jsem s Vámi byla velice spokojená a určitě bych neváhala, kdybych Vás měla komukoli doporučit. Pevně věřím, že jsou s Vámi stejně spokojení i Vaši ostatní klienti.
21. 01. 2021
Pavel Kuklík
Rád bych touto cestou vyjádřil své poděkování právě Vám, paní Hájková. Dne 21. 10. 2019 jsem s Vámi a Vaší pomocí uzavřel Hypoúvěr od Modré pyramidy, díky kterému jsem se mohl posunout v životě a pořídit si svůj vlastní byt a k tomu vysněné bydlení. Velice oceňuji Váš přístup k práci a to, že jste mi vše potřebné a spjaté s bydlením dokázala vysvětlit. Bez Vaší práce a pomoci si nejsem jistý, že bych toto dokázal, či zda bych narazil na někoho jako jste Vy. Dále si vážím i toho, že i nadále jste vždy ochotná zodpovědět jakýkoliv můj dotaz, kdykoliv jsem se s Vámi spojil. Ještě jednou Vám mockrát děkuji. Kdykoliv se mě někdo zeptá na rady ohledně bydlení, odkazuji jej právě na Vaši společnost Bidli a dále konkrétně i na Vás.
21. 01. 2021
Sandra Šťastná
Paní Hájková spolu s p. Vajdečkovou nám nejen vše krásně vysvětlily, také nám i pomohli zařídit veškeré dokumentace, které byly potřeba zařídit. Za vše ještě jednou moc děkuji a všem vřele doporučuji. Zcela profesionálně se mnou i prošli smlouvy. Ovšem přístup p. Hájkové a p. Vajdečkové je ojedinělý. Jsou naprosto spolehlivé, profesionální a přesto milé a vstřícné. Měla jsem pocit, že se zabývají pouze naší zakázkou, přestože vím, že mají práce víc než dost. A co je nejdůležitější? Jejich pracovní nasazení přineslo velmi rychle výsledky. Vím, že kdykoliv budu potřebovat ohledně něčeho poradit, tak vím, že mi stačí zvednout telefon a zavolat a vždy je mi na vše odpovězeno a rady od těchto úžasných pracovnic jsou pro mě nad zlato . S důvěrou se na ně v případě potřeby ráda opět obrátím a všem mohu jejich služby doporučit
20. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím