Komplexní poradenství. Moje práce mi přináší radost a naplňuje mě. S klienty spolupracuji dlouhodobě. Podporuji a pomáhám v těžkých životních situacích, šetřím jejich peníze a plním jejich sny o vlastním bydlení.
Zakládám si na individuálním, přátelském a lidském přístupu.

Reference
Ivana Podlahová
S paní Černohorskou spolupracuji téměř rok. Při všech jednáních má velice příjemné vystupování, je vstřícná a mám dojem, že se vždy snaží najít nejlepší možné řešení.
10. 06. 2021
Romana Rejlková
Paní Černohorská, která mi pomáhá s produkty ohledně úrazového pojištění a povinného ručení. S jejími službami jsem nadstandartně spokojená, protože se mi vždy snažila poradit co nejlépe a co nejrychleji. Toho si opravdu hodně cením a vážím. Přineslo mi to, že takové služby by jistě ocenil každý zákazník a já je mám díky paní ČERNOHORSKÉ, proto bych jí určitě každému doporučila.
23. 04. 2021
Kristýna Němcová
S paní Černohorskou řeším veškerá pojištění již několik let. Vždy mi se vším poradí, pomůže, vysvětlí. Kterýkoliv den a hodinu. S přítelem už vše řešíme jen u ní, ať je to povinné ručení na auta ,pojistky, penzijní a tak. Poradenství paní Moniky je vždy nejlepší!! Doufáme, že bude s námi i nadále spolupracovat a radit nám. Takže paní Moniku vždy a všude doporučujeme!!!
24. 03. 2021
Jan Víteček
S paní Černohorskou jsem poprvé řešil novou pojistku, protože starou mi u rodičů zrušili a já osobně jsem nechtěl dále spolupracovat s mojí tehdejší pojišťovatelkou, ke které jsem ztratil během těch let důvěru. A proto jsem kontaktoval paní Černohorskou, která mi se vším poradila a byla ochotná mi vše vysvětlit, tak abych to pochopil. Pak se mi i ozvala sama ohledně stavebního spoření, jestli bych ho chtěl založit, že je to teď výhodné a ať si to nechám projít hlavou, nijak na mne netlačila, spíš naopak přišlo mi velmi milé, že si na mě vzpomněla. Já osobně jsem o stavebním spoření a o jiných investicích přemýšlel delší dobu, ale měl jsem pár zásadních otázek, ale ona mi vše vysvětlila, odpověděla mi na všechny mé otázky a poradila, co by pro mě bylo nejlepší. Za co bych jí chtěl moc poděkovat, protože finance do budoucna jsou pro mladého člověka důležité a člověk si dobře promyslí s kým chce řešit finance. A já jsem moc rád, že mohu své finance řešit právě s paní Černohorskou.
25. 02. 2021
Ludmila Letková
S paní Černohorskou řeším veškerá pojištění a finanční produkty již několik let. Vždy od ní odcházím naprosto spokojená. Při každé návštěvě projdeme veškeré smlouvy, upravíme dle aktuálních hodnot nemovitostí, požadavků, potřeb, možností naší rodiny a hlavně pro mě vyhledá nejideálnější produkty na trhu. Vše mi podrobně a ochotně vysvětlí, ukáže, porovná. Konečné rozhodnutí je jen a jen na mě. Spolupráce s paní Černohorskou pro mě znamená ideální zajištění rodiny a majetku za minimální možné ceny.
27. 01. 2021
Tomáš Michal
S paní Monikou Černohorskou mám velmi dobrou zkušenost. Mám od ní spoustu produktů (penzijní spoření, povinné ručení, pojištění nemovitosti, úrazové pojištění i zhodnocení úspor a změnu dodavatele energií ) vždy jsem byl spokojen a vycházela mi vstříc. Vše v krátké době vyřídí a sjedná za rozumnou cenu. Ušetřila mi spoustu času a starostí. Mohu jen doporučit. T.M.
09. 10. 2020
Radek Dolejší
S p. Černohorskou jsem řešil úvěr, pojištění domácnosti, penzijní spoření, domluvila mi i Bidli specialistu na energie. Do budoucna toho bude asi víc, škoda, ze jsem ji nepoznal dřív. Má přehled, ví o čem mluví, vše srozumitelně vysvětlí a je vždy k dispozici. Změnila můj pohled na fin. poradenství k lepšímu. Maximální spokojenost. Dávám jedničku z hvězdičkou 😉
25. 08. 2020
Luboš Matlach
Dobrý den S paní M. Černohorskou jsem se setkal při řešení mého životního pojištění a během této debaty jsme se dostali i k výši úrokových sazeb a míře inflace. Paní Černohorská dokázala i mě , finančnímu laikovi , vše podrobně a několikrát vysvětlit a nakonec jsme se dohodli na investici do BIDLI . Ze strany paní Moniky Černohorské korektní přístup .
25. 05. 2020
Eva Zadražilová
S paní Černohorskou jsme řešili spolu povinné ručení na auta, životní pojištění a komplikovanou hypotéku. Vždy nám ochotně poradila a hlavně pomohla, přijela až k nám domů i ve večerních hodinách a pro nás to tak bylo bez starostí a ušetřili jsme spoustu stráveného času, který by jsme jinak potřebovali na obíhání bank a na vyřízení hypotéky. Všem mohu paní Černohorskou vřele doporučit, nám hodně pomohla :)
25. 05. 2020
Monika Růžičková
V Bidli to mají dobře propojené, dokážou pomoci s čímkoli ohledně bydlení a na doporučení paní Černohorské nám pomohli i v oblasti realit. A paní Monika a její poradenství, prostě nejlepšííí !!! Kompletní profesionální zpracování hypotéky, investic, pojištění na cokoliv si vzpomenete. Porovnávaní pojišťoven, bank - to co každý z nás vyžaduje, ale nechce se nám tím trávit čas. Číst ten drobný text na konci smluv a navíc nemáme a neznáme všechny možnosti. které má paní Černohorská. Vypracováním a uzavřením smlouvy to nekončí. Kdykoliv !!! se na ni můžeme obrátit s jakýmkoliv dotazem, připojištěním, změnou, odhlášeni auta-ukončeni , úrazy, aj ....
14. 04. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím