Jsem hypoteční poradce a jsem tu pro Vás, abych Vám pomohla vyřešit financování v oblasti bydlení tak, aby to již nebylo jen snem, ale realitou ;-)

Reference
Stanislav Presler
Rádi bychom se podělili o zkušenost s firmou Bidli a hlavně s paní Ninou. Je to člověk na správném místě. Již při prvním kontaktu s paní Ninou jsme byli velmi příjemně překvapeni s jakou profesionalitou k nám přistupuje. Je ochotná, milá a usměvavá a jedním slovem profík! Po celou dobu vyřizování hypotéky nám byla k dispozici a vše probíhalo bezchybně a vše do detailu dotaženo k naší spokojenosti. Po této opravdu skvěle zkušenosti doporučujeme služby firmy Bidli a obzvláště paní Ninu, které tímto ještě jednou děkujeme, že můžeme bydlet ve vlastním vysněném domově.
14. 06. 2021
Eliška Havlová
S paní Ninou Semmlerovou byla skvělá spolupráce. Od začátku podala veškeré informace ohledně úvěrů, financování bydlení a pojištění nemovitosti. Zařídila i přepis energií a veškerou dokumentaci ohledně koupě bytu. Všechny dokumenty od prodávajících pečlivě zkontrolovala a popřípadě doplnila. Měla mou 100% důvěru a patří ji velké dík za rychlé vyřízení. Kdybych opět potřebovala poradit s financemi, určitě navštívím p. Semmlerovou z Bidli.
23. 05. 2021
Martin Šnajdr
Paní Nina byla velice příjemná. Do detailu vysvětlila veškeré financování týkající se naší budoucí nemovitosti. Dala si s námi čas a práci, aby jsme měli ten nejlepší servis, kterým se Bidli prezentuje. Nastínila nám i proč si nemovitost zafinancovat a jak bude budoucnost v hypotékách.
09. 03. 2021
Martina Ullmannová
Ráda bych zhodnotila spolupráci s paní Ninou Semmlerovou, díky níž se mi podařilo koupit družstevní byt. Rychlost, odbornost, vstřícnost a také nevídaný osobní přístup ze strany paní Semmlerové předčili všechna má očekávání. Ráda a s čistým svědomím doporučím paní Semmlerovou dalším případným klientům.
26. 02. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím