Jsem certifikovaný realitní makléř, specializuji se na prodej bytů, rodinných domů a pozemků v Praze a jejím okolí. Mojí hlavní výhodou při spolupráci s klientem je, že mu mohu poskytnout komplexní služby, které lze na českém trhu získat.

Všechny služby zajišťuji ve spolupráci se špičkovými odborníky (marketing, právo, hypotéky, fotografie...). Díky tomu je o klienty vždy profesionálně postaráno a mohou se spolehnout, že pro jejich spokojenost s průběhem prodeje nemovitosti vynaložím maximální úsilí.

Pro Vás to znamená jednu obrovskou výhodu - KOMUNIKACE POUZE SE MNOU, bez nutnosti shánět dalšího člověka, kterému byste museli cokoliv posílat, vysvětlovat, a bez nutnosti obíhat úřady, bankovní instituce, vyplňovat spousty dokumentů, zajišťovat schůzky, řešit marketing... Ušetříte si čas, nervy a vyvarujete se chybným krokům.

ŠETŘÍM VÁM TO NEJCENNĚJŠÍ - VÁŠ ČAS, který můžete věnovat tomu co Vás baví.

Již realizované nabídky

Reference
Jitka Kuglerová
Prostřednictvím Vaší společnosti jsme kupovali byt v Mladé Boleslavi, ulice Laurinova, prodej zajišťoval pan Patrik Bušek. S jeho prací jsme byli velice spokojeni, jedná profesionálně, rychle a zajistil vše v domluvených termínech i vzhledem k situaci, která nyní panuje v rámci nouzového stavu (předání bytu mimo okres, byl ochotný předat byt i v sobotu nebo v neděli). Dále oceňuji i zajištění převodu energií ze strany bidli.
29. 03. 2021
David Pařík
Velice příjemná spolupráce, ochota a rychlost všeho ohledně prodeje nemovitosti. Vřele doporučuji všem svým známým. Děkuji za spolupráci a při mé další budoucí nemovitosti nebo prodeji nemovitosti určitě budu vyhledávat p. Buška.
28. 03. 2021
Tereza Podešvová
Nejochotnější a nejmilejší makléř. Hned ze začátku při první prohlídce vysvětlil a popsal do detailu všechny negativní záležitosti a netajil žádné informace a vše tak bylo transparentní. Také vyhověl našemu prvotnímu zájmu o byt a nečekal na vyšší nabídku-pro mě naprosto nejdůležitější bod seriózního jednání. Po celou dobu procesu nabývání nemovitosti byl naší rodině k dispozici, vše ochotně vysvětloval, někdy i vícekrát a rozepisoval jednotlivé body a kroky k postupu koupě bytu. Díky jeho vstřícnosti a ochotě šlo vše podle plánu a drobné nesrovnalosti nebo nejistoty se okamžitě řešily v náš prospěch. Koupě bytu je běh na dlouhou trať a v dnešní omezené době se nám celý proces podařilo úspěšně dovést do zdárného konce, a to právě díky skvělému přístupu pana Buška. Pomohl nám i s převodem energií, který v podstatě vyřešil za nás a my tak měli o jednu starost méně. Máme radost, že jsme natrefili právě na pana Buška, který nám pomohl splnit cíl, jež se ještě před pár měsící zdál být nemožný. Děkujeme, velmi si toho vážíme.
23. 03. 2021
Robert Brühl
Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat za zcela bezproblémový proces pronájmu nemovitosti v Nupakách u Prahy (LV č. 722), který byl realizován prostřednictvím Bidli holding, a. s., zejména bych rád vyzdvihnul přístup, vstřícnost, rychlost a profesionalitu průvodce, pana Patrika Buška, se kterým jsem měl možnost uvedený pronájem realizovat. Ve světle mých předchozích zkušeností musím konstatovat, že se v dnešní době člověk málokdy setká s takovou ochotou, profesionalitou a odborností, jež nám byla poskytnuta z jeho strany. V budoucnu se opětovně na Vaší společnost s důvěrou obrátím. Za spolupráci děkuji Robert Brühl
23. 12. 2020
Renata Navrátilová
Vážené vedení představenstva, dovolte mi, prosím, abychom vyjádřili velké kladné ocenění zástupci Vaší společnosti, panu Patriku Buškovi, který s vysokou profesionalitou nám byl nápomocen se zajišťováním pronájmu bytu v Nupakách, ul. K Parku 237. Po nepříliš pozitivních zkušenostech s jinými realitními společnostmi se pan Bušek projevil jako skutečný profesionál s potřebnou erudicí a velmi příjemným a vstřícným přístupem. Velmi jsme ocenili přípravu dokumentů z jeho strany, a to nejen samotné fotodokumentace, ale rovněž příkladné grafické zpracování jednotlivých míst v daném bytě včetně přesných rozměrů, což pro nás bylo nesmírně přínosné pro naplánování rozmístění jednotlivých komponentů bytového zařízení. Velmi jsme současně ocenili jeho nezištnou pomoc při zajišťování dalších potřebných atributů souvisejících s pronájmem a provozem bytu. A to jak přípravy Rezervační smlouvy, tak Smlouvy o nájmu a navazujícího Předávacího protokolu. S velkým uznáním rovněž kvitujeme přístup a pomoc p. Buška se zajišťováním přepisu energií, kdy nám sám nejen připravil potřebné podklady, ale sám rovněž všechny potřebné náležitosti vyřídil s tím, že nám zaslal veškeré vyhotovené a potvrzené doklady. Všechny výše uvedené náležitosti nám velmi pomohly a ušetřily nám starosti a zařizování. Pan Patrik Bušek je skutečně osobností na svém místě a doopravdy zaslouží vysoké uznání. Z naší strany zasíláme za jeho práci poděkování a současně i přání, ať se mu v této jeho práci daří a nadále si svým poctivým a lidským přístupem získává mnoho dalších a jako my stejně spokojených klientů. S pozdravem a přáním příjemného dne Milan Kraus Renáta Navrátilová
23. 12. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím