Jsem certifikovaný realitní makléř, specializuji se na prodej bytů, rodinných domů a pozemků v Praze a jejím okolí. Mojí hlavní výhodou při spolupráci s klientem je, že mu mohu poskytnout komplexní služby, které lze na českém trhu získat.

Všechny služby zajišťuji ve spolupráci se špičkovými odborníky (marketing, právo, hypotéky, fotografie...). Díky tomu je o klienty vždy profesionálně postaráno a mohou se spolehnout, že pro jejich spokojenost s průběhem prodeje nemovitosti vynaložím maximální úsilí.

Pro Vás to znamená jednu obrovskou výhodu - KOMUNIKACE POUZE SE MNOU, bez nutnosti shánět dalšího člověka, kterému byste museli cokoliv posílat, vysvětlovat, a bez nutnosti obíhat úřady, bankovní instituce, vyplňovat spousty dokumentů, zajišťovat schůzky, řešit marketing... Ušetříte si čas, nervy a vyvarujete se chybným krokům.

ŠETŘÍM VÁM TO NEJCENNĚJŠÍ - VÁŠ ČAS, který můžete věnovat tomu co Vás baví.

Již realizované nabídky

Reference
Robert Brühl
Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat za zcela bezproblémový proces pronájmu nemovitosti v Nupakách u Prahy (LV č. 722), který byl realizován prostřednictvím Bidli holding, a. s., zejména bych rád vyzdvihnul přístup, vstřícnost, rychlost a profesionalitu průvodce, pana Patrika Buška, se kterým jsem měl možnost uvedený pronájem realizovat. Ve světle mých předchozích zkušeností musím konstatovat, že se v dnešní době člověk málokdy setká s takovou ochotou, profesionalitou a odborností, jež nám byla poskytnuta z jeho strany. V budoucnu se opětovně na Vaší společnost s důvěrou obrátím. Za spolupráci děkuji Robert Brühl
23. 12. 2020
Renata Navrátilová
Vážené vedení představenstva, dovolte mi, prosím, abychom vyjádřili velké kladné ocenění zástupci Vaší společnosti, panu Patriku Buškovi, který s vysokou profesionalitou nám byl nápomocen se zajišťováním pronájmu bytu v Nupakách, ul. K Parku 237. Po nepříliš pozitivních zkušenostech s jinými realitními společnostmi se pan Bušek projevil jako skutečný profesionál s potřebnou erudicí a velmi příjemným a vstřícným přístupem. Velmi jsme ocenili přípravu dokumentů z jeho strany, a to nejen samotné fotodokumentace, ale rovněž příkladné grafické zpracování jednotlivých míst v daném bytě včetně přesných rozměrů, což pro nás bylo nesmírně přínosné pro naplánování rozmístění jednotlivých komponentů bytového zařízení. Velmi jsme současně ocenili jeho nezištnou pomoc při zajišťování dalších potřebných atributů souvisejících s pronájmem a provozem bytu. A to jak přípravy Rezervační smlouvy, tak Smlouvy o nájmu a navazujícího Předávacího protokolu. S velkým uznáním rovněž kvitujeme přístup a pomoc p. Buška se zajišťováním přepisu energií, kdy nám sám nejen připravil potřebné podklady, ale sám rovněž všechny potřebné náležitosti vyřídil s tím, že nám zaslal veškeré vyhotovené a potvrzené doklady. Všechny výše uvedené náležitosti nám velmi pomohly a ušetřily nám starosti a zařizování. Pan Patrik Bušek je skutečně osobností na svém místě a doopravdy zaslouží vysoké uznání. Z naší strany zasíláme za jeho práci poděkování a současně i přání, ať se mu v této jeho práci daří a nadále si svým poctivým a lidským přístupem získává mnoho dalších a jako my stejně spokojených klientů. S pozdravem a přáním příjemného dne Milan Kraus Renáta Navrátilová
23. 12. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím