Finančnímu sektoru jsem se začala věnovat již při studiu na VŠ a aktivně jsem se zapojila v roce 2006. Svou práci beru jako poslání. Pomáhám lidem, aby si splnili své sny a cíle, a přitom jim ukazuji jednoduchá pravidla finanční gramotnosti. Mít spokojené klienty, kteří mě vždy rádi znovu uvidí, je mou největší odměnou.

Reference
Martin Rudol
Dobrý den, s paní Dluhoš Súkeníkovou spolupracuji dlouhodobě, už přes deset let. Pomohla mi vyřešit různé druhy pojištění a výhodné spoření přes BIDLI. Pokud potřebuji řešit jakýkoliv problém týkající se financí, mohu se spolehnout na její radu. Spolupráci s ní doporučuji. Rudol.
15. 11. 2020
Martin Frömel
S paní Dluhoš Súkeníkovou jsem řešil otázky zabezpečení životních situací. Byla mi velice nápomocna s výběrem vhodného pojistného produktu. Pečlivě se věnovala výběru, veškeré dotazy zodpověděla srozumitelně. S její prací jsem byl velice spokojen.
23. 10. 2020
Daniela Dolínková
S paní Dluhoš Súkeníkovou jsem řešila financování bydlení. Měla velmi profesionální a zároveň lidský přístup, vysokou flexibilitu. Je to pro mne jasná volba pro spolupráci v oblasti privátního finančního poradenství.
28. 07. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím