Dobrý den,
pokud právě řešíte financování vaší vysněné nemovitosti, či ji právě hledáte, ráda se s kolegy o váš sen postarám. V oblasti hypotečních úvěrů pracuji více než 11.let. Vždy jsem se snažila, aby každý můj klient byl spokojen a našel svůj nový domov.

Reference
Jan Kocourek
Dobrý den, s paní Kubátovou se mi jedná dobře, pomohla mi zorientovat se v celém procesu. Kdykoli něco potřebuji, tak mi poradí a pomůže. S pozdravem l, Jan Kocourek
21. 09. 2021
Andrea Kakáčková
Dobrý den, S paní Kubátovou máme jen dobré zkušenosti. Vždy byla plně k dispozici a dokázala nám vše dobře vysvětlit. Mohli jsme se na ni obrátit i v případě, že jsme se nedovolali našemu makléři. Jsme s ní moc spokojeni. 🙂 Hezký den
20. 09. 2021
Veronika Uhrová
Finanční poradkyně paní Kubátová nám zařídila ten nejlepší možný Hypoúvěr. Velmi profesionálně a mile s námi komunikovala a ač jsme měli mnoho dotazů a požadavků, tak nám vždy vyšla vstříc a trpělivě se nám věnovala. Vzhledem k situaci související s covidem byla téměř veškerá naše komunikace online, což nakonec bylo velmi přirozené a vše probíhalo zcela v pořádku. S pozdravem, Veronika U.
21. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím