Své klienty se nejprve snažím poznat a pochopit, následně pro ně vymýšlím nejvýhodnější řešení a bojuji za jejich nejlepší podmínky napříč celým bankovním trhem. Pomohu k vlastnímu bydlení i těm klientům, kteří mají problémy s dokládáním svých příjmů a na klasickou hypotéku tak nedosáhnou.

Zakládám si na lidském a individuálním přístupu, spolehlivosti a profesionalitě. Ušetřím Vám čas, energii i finance.

Bude mi potěšením provést Vás celým procesem vyřízení hypotéky k Vaší maximální spokojenosti.

Reference
Markéta Cagášková
Moc ráda bych touto cestou poděkovala naší hypoteční specialistce paní Veronice Šámalové, která nás ochotně, trpělivě a přátelsky prováděla celým procesem vyřízení hypotečního úvěru a jeho čerpáním. Moc děkuji za profesionální přístup paní poradkyně, který šel ruku v ruce s ještě přátelštější komunikací, a předčil veškerá má očekávání služeb, které Bidli nabízí. Díky moc.
07. 09. 2021
Radek Veselský
Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat paní Veronice Šámalové jako hypoteční specialistce za skvělý přístup při sjednání hypotečního úvěru (vyjasnění všech neznalostí v oblasti hypoték a koupě nemovitostí, pasáží v úvěrové smlouvě). Ikdyž není zrovna lehké období, tak její pozitiva a úsměv mi vždycky zvedl náladu
17. 03. 2021
Tomáš Michálek
Rád bych touto cestou poděkoval a zároveň doporučil poradce paní Ing. Veroniku Šámalovou a pana Ing. Pavla Češíka za jejich profesionální a vstřícný přístup, ochotu, spolehlivost a celkovou spolupráci při sjednání hypotečního úvěru až po pojištění nemovitosti. Ještě jednou za vše moc děkuji!!
08. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím